Viti: 2019

 • The Rising Hawk

  Image The Rising Hawk (2019)
  HD
  The Rising Hawk (2019)
  Mbretëria mongole është rritur më shumë se kurrë. Ushtritë e saj rrethojnë pjesën më të madhe të Evropës Lindore. Një fshat i vogël lufton për liri në peizazhin kufitar të maleve Karpate.
  Image The Rising Hawk (2019)
 • My Extraordinary Summer with Tess

  Image My Extraordinary Summer with Tess (2019)
  HD
  My Extraordinary Summer with Tess (2019)
  Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet dhe se ankthi i së ardhmes.
  Image My Extraordinary Summer with Tess (2019)
 • Reign of the Supermen

  Image Reign of the Supermen (2019)
  HD
  Reign of the Supermen (2019)
  Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen për të zgjidhur misterin.
  Image Reign of the Supermen (2019)
 • American Hangman

  Image American Hangman (2019)
  HD
  American Hangman (2019)
  Një person i paidentifikuar poston një video në kohë reale në media sociale, duke treguar se ka rrëmbyer dy të panjohur dhe ka ndërmend të vrasë një prej tyre përpara se të mbarojë dita. Qëllimi i tij është të mbajë një "gjyq" në internet. Ndërsa autoritetet kuptojnë çfarë po ndodh, bëhet e qartë se publiku online do të veprojë si…
  Image American Hangman (2019)
 • The Last Boy

  Image The Last Boy (2019)
  HD
  The Last Boy (2019)
  Fundi i botës, një nënë që po vdes dërgon djalin e saj të vogël në një kërkim për të gjetur vendin që realizon dëshirat.
  Image The Last Boy (2019)
 • A Clear Shot

  Image A Clear Shot (2019)
  HD
  A Clear Shot (2019)
  Punonjësit dhe klientët në një dyqan elektro-shtëpiakesh mbahen peng nga disa djem vietnamezë të armatosur.
  Image A Clear Shot (2019)
 • The Demonologist

  Image The Demonologist (2019)
  HD
  The Demonologist (2019)
  Detektivi Damien Serif heton mbi një seri vrasjesh që cilat lidhen me një kult që po përpiqet të ringjalli katër mbretërit demonë të Ferrit. E shkuara e Damienit e përballë atë me ngjarje të dhunshme të cilat i zgjojnë forcat që e kthejnë në "Demonologun" e ri.
  Image The Demonologist (2019)
 • Heroic Losers

  Image Heroic Losers (2019)
  HD
  Heroic Losers (2019)
  Dështakët Heroikë : Në kohën e "Corralitosit" të famshëm Argjentinas, komshinjtë e një qyteti të vogël bëjnë një plan për të marrë mbrapsht paratë e humbura, pasi mësojnë se i ka vjedhur një avokat i famshëm me ndihmën e drejtorit të bankës së tyre.
  Image Heroic Losers (2019)
 • The Vast of Night

  Image The Vast of Night (2019)
  HD
  The Vast of Night (2019)
  Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ndryshojë të ardhmen e qytetit të tyre përgjithmonë.
  Image The Vast of Night (2019)
 • Invisible Life

  Image Invisible Life (2019)
  HD
  Invisible Life (2019)
  Të ndara nga një gënjeshtër e tmerrshme dhe vitet kalojnë. Secila vazhdon jetën e vet duke menduar se njëra është një botë larg nga tjetra...
  Image Invisible Life (2019)
 • Spread Your Wings

  Image Spread Your Wings (2019)
  HD
  Spread Your Wings (2019)
  Frymëzuar nga një histori e vërtetë, filmi tregon një histori të rrallë. Një adoleshent, del nga bota e tij e mbyllur, duke nisur një aventurë me babain e tij. Udhëtimi i jashtëzakonshëm drejt Evropës Veriore, hipur në një mjet fluturues, në shoqërinë e patave të egra...
  Image Spread Your Wings (2019)
 • The Curse of La Llorona

  Image The Curse of La Llorona (2019)
  HD
  The Curse of La Llorona (2019)
  Në Los Anxhelesin e viteve 1970, fantazma legjendare e Gruas që vajton përndjek fëmijët gjatë natës. Pasi injoron paralajmërimin e një nëne të shqetësuar, një punonjëse e shërbimeve sociale dhe fëmijët e saj përballen me një botë të frikshme mbinatyrore. Shpresa e tyre e vetme për të mbijetuar është një prift i pensionuar i cili praktikon yshtje për ta mbajtur…
  Image The Curse of La Llorona (2019)
 • Lying and Stealing

  Image Lying and Stealing (2019)
  HD
  Lying and Stealing (2019)
  Duke u përpjekur të heqë dorë nga e shkuara e tij kriminale, një hajdut veprash arti bashkëpunon me një aktore seksi për të bërë një mashtrim të madh që të dalë i lirë.
  Image Lying and Stealing (2019)
 • LEGO DC: Batman – Family Matters

  Image LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
  HD
  LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
  Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë të keqin Kapuç të Kuq, që është fiksuar të shkatërrojë familjen Bat dhe gjithë qytetin Gotam.
  Image LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
 • Darlin’

  Image Darlin’ (2019)
  HD
  Darlin’ (2019)
  Një vajzë e re, e egër dhe e shkëputur nga qytetërimi përfundon nën kujdesin e kishës, e cila dëshiron ta përdor dhe ta edukojë që të rifitojë besimin e Kardinalit, por situata është më e ndërlikuar nga ç’duket.
  Image Darlin’ (2019)
 • Hacker

  Image Hacker (2019)
  HD
  Hacker (2019)
  Benjamini 13-vjeçar ka të njëjtin pasion, si e ëma, rreth teknologjisë dhe kibernetikës. Duke bërë hacker-in në jetimoren ku jeton, ngatërrohet me dosje sekrete shtetërore dhe zbulon të vërteta tronditëse rreth të ëmës.
  Image Hacker (2019)
 • Mucize 2 Ask

  Image Mucize 2 Ask (2019)
  HD
  Mucize 2 Ask (2019)
  Një dramë turke e vendosur në vitet 1960. Azizi, një burrë me të meta fizike e gjen veten në përpjekje për të sistemuar martesën me Mizgin, pavarësisht vështirësive dhe opinionit, me gruan më të bukur në qytezë...
  Image Mucize 2 Ask (2019)
 • Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch

  Image Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)
  HD
  Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)
  Rrëmbyesi serial i miliarderëve, në kërkim të dëmshpërblimit, Logani, ka qenë në krye të krimit në Hong Kong. Tani, banda e tij synon të pasurit përtej Hong Kongut, ndaj ka ardhur koha që policia të ndërhyjë, duke u infiltruar në radhët e saj.
  Image Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch (2019)
 • The Occupation a.k.a My Name Is Sara

  Image The Occupation (2019) a.k.a My Name Is Sara
  HD
  The Occupation (2019) a.k.a My Name Is Sara
  Sara është një çifute polake 13-vjeçare, e cila gjen strehim në shtëpinë e një fermeri dhe gruas së tij. Shumë shpejt, ajo mëson sekretet e errëta të martesës së tyre, duke i përzierë me sekretin e madh që duhet të mbrojë, identitetin e saj të vërtetë.
  Image The Occupation (2019) a.k.a My Name Is Sara
 • Chameleon

  Image Chameleon (2019)
  HD
  Chameleon (2019)
  Një ish-mashtrues i vuajtur dhe bashkëpunëtori i tij i paparashikueshëm gënjejnë gra sipërfaqësore dhe bashkëshortët e tyre më të plakur në Los Anxhelosin egoist.
  Image Chameleon (2019)
 • Saving Leningrad

  Image Saving Leningrad (2019)
  HD
  Saving Leningrad (2019)
  Gjatë luftës së dytë botërore, një çift i ri të dashuruarish lufton mes tradhtive, dhunës dhe rreziqeve të luftës për t’iu larguar qytetit në rrethim dhe për të jetuar një jetë më të mirë, duke u nisur në një udhëtim të rrezikshëm përmes bombave dhe dallgëve.
  Image Saving Leningrad (2019)
 • Ema

  Image Ema (2019)
  HD
  Ema (2019)
  Pas një aksidenti që trondit jetën familjare të saj, Ema një balerinë rreggaeton-i, niset në një odise në çlirim të vetvetes. Një dramë e ndezur rreth artit, dëshirës dhe familjes në kohën moderne...
  Image Ema (2019)