Viti: 2019

 • The Last Whistle

  Image The Last Whistle (2019)
  HD
  The Last Whistle (2019)
  Kur lojtari më i mirë i ekipit të futbollit të një gjimnazi vdes gjatë praktikës, të gjithë akuzat bien te trajneri Vik. Në përpjekje për të mbajtur ekipin, ai shkakton polemika në gjithë vendin, si dhe i duhet të përballet me padinë e nënës së të ndjerit.
  Image The Last Whistle (2019)
 • Vault

  Image Vault (2019)
  HD
  Vault (2019)
  Kjo është historia e një prej vjedhjeve më të mëdha në Amerikë, kur në 1975, një grup kriminelësh të thjesht arrin t’i vjedh 34 milion dollarë mafias italiane.
  Image Vault (2019)
 • The Wolf’s Call

  Image The Wolf’s Call (2019)
  HD
  The Wolf’s Call (2019)
  Në të ardhmen e afërt, një nëndetëse franceze e gjen veten në një situatë krize përballë një rreziku të panjohur.
  Image The Wolf’s Call (2019)
 • The Outsider

  Image The Outsider (2019)
  HD
  The Outsider (2019)
  Në kërkim të një jete më të mirë, një punonjës i hekurudhës e gjen veten në anën e gabuar të një grupi ligjvënësish të korruptuar. Ndërkohë që marshalli përpiqet të kontrollojë qytetin e tij, një tragjedi e detyron atë të vendosë midis drejtësisë dhe familjes.
  Image The Outsider (2019)
 • Svaha: The Sixth Finger

  Image Svaha: The Sixth Finger (2019)
  HD
  Svaha: The Sixth Finger (2019)
  Pastori Park punësohet për të ekspozuar një kult fetar të dyshimtë, i cili është nën hetim nga kapiteni i policisë Huang pasi i dyshuari kryesor i një vrasjeje është anëtar i kultit.
  Image Svaha: The Sixth Finger (2019)
 • Notebook

  Image Notebook (2019)
  HD
  Notebook (2019)
  Një ish-oficer ushtrie, Kabir, bëhet mësues në një shkollë në gjendje të mjerueshme. Gjërat marrin kthesë kur Kabiri gjen një fletore, të lënë pas nga mësuesja e vitit të kaluar, Firdaus.
  Image Notebook (2019)
 • A Haunting at Silver Falls: The Return

  Image A Haunting at Silver Falls: The Return (2019)
  HD
  A Haunting at Silver Falls: The Return (2019)
  Pas disa vitesh luftë vdekjeprurëse me fantazmën e tezes së saj, Xhordana arrin të largohet nga qyteti. Por ku fantazama e tezes së saj bashkohet me një njeri me probleme mendore, Xhordana duhet të kthehet në qytetin e përhumbur të Silver Falls për një përballje përfundimtare me fantazmat e së kaluarës së saj.
  Image A Haunting at Silver Falls: The Return (2019)
 • Remember Me

  Image Remember Me (2019)
  HD
  Remember Me (2019)
  Pasi zbulon që dashuria e parë e jetës, është e sëmurë, një plak do të shtiret si i sëmurë dhe do të futet ne azilin e pleqve, në përpjekje për tu ribashkuar me dashurinë e jetës.
  Image Remember Me (2019)
 • Ashfall

  Image Ashfall (2019)
  HD
  Ashfall (2019)
  Një vullkan që qëndronte i heshtur, shpërthen papritur duke shkaktuar dëme të mëdha në Korenë e Jugut dhe në Korenë e Veriut. Një profesor universiteti, harton një plan të çmendur për të frenuar shpërthimet e mëtejshme.
  Image Ashfall (2019)
 • Torpedo

  Image Torpedo (2019)
  FULL HD
  Torpedo (2019)
  Në kulm të Luftës së Dytë Botërore, komandant Stani dhe një grup luftëtarësh të rezistencës nisin një mision vetëvrasës. Ata duhet të dërgojnë në Amerikë një nëndetëse naziste të mbushur me uranium atomik. Ekuipazhi i amatorëve duhet të tejkalojnë nga të gjitha rreziqet, ndërsa ndiqen nga ushtria e Hitlerit, që përpiqet ta shkatërrojë nëndetësen, para se të arrijë në brigjet…
  Image Torpedo (2019)
 • Depraved

  Image Depraved (2019)
  HD
  Depraved (2019)
  Një kirurg fushe deluziv i cili vuan nga stresi post-traumatik krijon një njeri nga disa pjesë të ndryshme trupi dhe e sjell në jetë në një papafingo në Bruklin.
  Image Depraved (2019)
 • Troop Zero

  Image Troop Zero (2019)
  HD
  Troop Zero (2019)
  Në Xheorxhian rurale të vitit 1977, një vajzë e pakënaqur ëndërron jetën në hapësirë. Kur një konkurs i ofron asaj një shans për t'u regjistruar në "Regjistrimin e Artë" të NASA-s, ajo rekruton një grup të improvizuar, duke bere miqësi që zgjasin një jetë.
  Image Troop Zero (2019)
 • Better Days

  Image Better Days (2019)
  HD
  Better Days (2019)
  Një gjimnaziste, që vuan bullizmin e bashkëmoshatarëve dhe një djalosh, që merret me punë të pista, akuzohen për vrasjen e një adoleshenteje. Çfarë historie i lidh bashkë, një studente të mirë dhe kriminel të vogël?
  Image Better Days (2019)
 • Greed

  Image Greed (2019)
  FULL HD
  Greed (2019)
  "Lakmia" tregon historinë e miliarderit të vetëpasuruar Sir Richard McCreadie, mbretëria e të cilët është në krizë. Për 30 vjet ai ka dominur fushën e modës. Por pas një ngajrje prej së cilës i bie reputacioni, imazhi i tij është krisur. Për të ruajtur reputacionin, ai vendos të organizojë një festë gjigante për 60 vjetorin në ishullin grek Mykonos.
  Image Greed (2019)
 • All About Who You Know

  Image All About Who You Know (2019)
  HD
  All About Who You Know (2019)
  Një skenarist i ardhshëm shkruan skenarin e tij më ambicioz deri më tani dhe nis një marrëdhënie me vajzën e idhullit të tij me shpresën se do takojë babanë e saj legjendar për të hapur një derë në showbiz.
  Image All About Who You Know (2019)
 • Love at Second Sight aka Mon inconnue

  Image Love at Second Sight (2019) aka Mon inconnue
  HD
  Love at Second Sight (2019) aka Mon inconnue
  DASHURI ME SHIKIM TE DYTE: Një djalë mundohet ta bëjë gruan e tij të bjerë sërish në dashuri me të, pasi zgjohet në një realitet tjetër ku ajo nuk e njeh.
  Image Love at Second Sight (2019) aka Mon inconnue
 • Vajza e Ambasadorit – Sefirin Kızı

  Image Vajza e Ambasadorit – Sefirin Kızı
  HD
  Vajza e Ambasadorit – Sefirin Kızı
  Sankari, djali i një kalorësi gariban, dashurohet nga Nare, vajza e një ambasadori që erdhi në Bodrum kur ishte fëmijë. Këta dy fëmijë të kundërt e duan shumë njëri-tjetrin dhe luftojnë për dashurinë e tyre me vite. Përfundimisht vajza shpëton nga djali, por natën qe Nareja zhduket papritur. Askush nuk do ta shohë atë përsëri.
  Image Vajza e Ambasadorit – Sefirin Kızı
 • Castle in the Ground

  Image Castle in the Ground (2020)
  HD
  Castle in the Ground (2020)
  Pas vdekjes së parakohshme të nënës së tij, një i ri fillon të shoqërohet me fqinjën e tij karizmatike dhe përfshihet në botën e varësisë dhe dhunës. Njëkohësisht kjo lloj epidemie pushton dhe qytetin e tyre të vogël
  Image Castle in the Ground (2020)
 • The Painted Bird

  Image The Painted Bird (2019)
  HD
  The Painted Bird (2019)
  Një djalë i ri hebre diku në Europën Lindore has personazhe të ndryshëm gjatë kërkimit për strehim në kohën e Luftës së Dytë Botërore.
  Image The Painted Bird (2019)
 • Robert the Bruce

  Image Robert the Bruce (2019)
  HD
  Robert the Bruce (2019)
  Mbreti Robert Brus është plagosur dhe i arratisur nga ushtria angleze. Në prag të humbjes, një e ve dhe familja e saj e shërojnë dhe i bashkohen mbretit, ndërsa ai vendos të luftojë për lirinë e shumëpritur të Skocisë.
  Image Robert the Bruce (2019)
 • Kuzgun

  Image Kuzgun
  HD
  Kuzgun
  Jeta familjare e Kuzgun ndryshon plotësisht si rezultat i kalipit të mbajtur ndaj babait të tij, i cili është një polic. Kuzgun do të bjerë në një skllavëri, dhimbje, zemërim dhe luftë që do të zgjasë 20 vjet.
  Image Kuzgun
 • Bye a.k.a. Adios

  Image Bye (2019) a.k.a. Adios
  HD
  Bye (2019) a.k.a. Adios
  Një burrë në lirim me kusht fillon një rrugë të përgjakshme hakmarrje kur vajza e tij e vogël vdes nga një përplasje me makine pas festimit të Kungimit të saj të Parë.
  Image Bye (2019) a.k.a. Adios
 • A Good Woman Is Hard to Find

  Image A Good Woman Is Hard to Find (2019)
  HD
  A Good Woman Is Hard to Find (2019)
  Një mama e re dhe e ve prej pak kohësh do të bëjë të pamundurën për të mbrojtur fëmijët e saj ndërsa kërkon të vërtetën rreth vrasjes së burrit.
  Image A Good Woman Is Hard to Find (2019)