Viti: 2020

 • Cats & Dogs 3: Paws Unite

  Image Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020)
  HD
  Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020)
  Macja Guen dhe qeni Roxher janë agjentë sekretë të cilët fshehurazi mbrojnë dhe shpëtojnë botën pa e zbuluar kurrë njerëzit. Partneriteti i tyre është për shkak të Armëpushimit të Madh, i cili ka ndaluar armiqësinë e qenve dhe maceve për një dekadë.
  Image Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020)
 • Fatal Affair

  Image Fatal Affair (2020)
  HD
  Fatal Affair (2020)
  Pas një takimi të shkurtër me një mik të vjetër, Dejvidin, Eli përpiqet të rregullojë martesën me burrin e saj, Markusin. Më pas ajo zbulon se Dejvidi është më i rrezikshëm dhe i paqëndrueshëm nga sa kishte menduar.
  Image Fatal Affair (2020)
 • Welcome to Sudden Death

  Image Welcome to Sudden Death (2020)
  HD
  Welcome to Sudden Death (2020)
  Një truprojë sigurie lufton një grup terroristësh teknologjikë pasi ata marrin peng një arenë basketbolli gjatë një ndeshjeje.
  Image Welcome to Sudden Death (2020)
 • Seized

  Image Seized (2020)
  HD
  Seized (2020)
  Djali i një ish-agjenti të forcave speciale rrëmbehet dhe babai i tij duhet të eliminojë tre sindikata kriminale të rrezikshme, nëse dëshiron që ta shohë të birin sërish të gjallë.
  Image Seized (2020)
 • American Pie Presents: Girls’ Rules

  Image American Pie Presents: Girls’ Rules (2020)
  HD
  American Pie Presents: Girls’ Rules (2020)
  Është maturë në East Great Falls. Annie, Kayla, Michelle dhe Stephanie vendosin të përdorin fuqinë e tyre si vajza dhe të bashkohen për të arritur atë që duan vitin e fundit të shkollës së mesme.
  Image American Pie Presents: Girls’ Rules (2020)
 • 2067

  Image 2067 (2020)
  HD
  2067 (2020)
  Kur ajri i Tokës bëhet i pakonsumueshëm, një mesazh nga e ardhmja dërgon një njeri në një mision të rrezikshëm, në një botë të panjohur për të shpëtuar racën njerëzore.
  Image 2067 (2020)
 • The Doorman

  Image The Doorman (2020)
  HD
  The Doorman (2020)
  Një ish-ushtarake duhet të shpëtojë mbesën dhe nipin e saj nga disa grabitës të armatosur, të cilët kanë plan të vjedhin vepra të paçmueshme arti në një ndërtesë në qytetin e Nju Jorkut.
  Image The Doorman (2020)
 • Tolo Tolo

  Image Tolo Tolo (2020)
  HD
  Tolo Tolo (2020)
  Biznesmeni Keko Zalone përfundon në Afrikë pas një biznesi të dështuar. Aty ai bën "udhëtimin e madh" dhe përballet me vështirësitë e emigrantëve.
  Image Tolo Tolo (2020)
 • The Boys in the Band

  Image The Boys in the Band (2020)
  HD
  The Boys in the Band (2020)
  Në një festë ditëlindjeje në vitin 1968 në Nju Jork, një mysafir i papritur dhe një lojë i detyrojnë shtatë shokët homoseksualë që të përballen me ndjenjat e pashprehura dhe të vërtetat e fshehta.
  Image The Boys in the Band (2020)
 • Switched

  Image Switched (2020)
  HD
  Switched (2020)
  E lodhur nga bullizmi, Cassandra Evans lutet që armikja e saj, Katie Sharp, mbretëresha e medias sociale, të dijë se si është të ecësh një ditë në këpucët e saj. Lutja e saj merr përgjigje në një mënyrë të papritur kur ata "Ndërrohen".
  Image Switched (2020)
 • Secret Society of Second Born Royals

  Image Secret Society of Second Born Royals (2020)
  HD
  Secret Society of Second Born Royals (2020)
  Filmi ndjek aventurat e Samit në një program trajnimi të fshehtë për një klasë të re fëmijësh të dytë mbretërorë që u ngarkohet detyra e shpëtimit të botës.
  Image Secret Society of Second Born Royals (2020)
 • De Gaulle

  Image De Gaulle (2020)
  HD
  De Gaulle (2020)
  Paris, qershor 1940. Çifti De Gol përballet me kolapsin ushtarak dhe politik të Francës. Sharl de Goli shkon në Londër, ndërsa Ivona, gruaja e tij, e gjen veten me tre fëmijët e saj në rrugën e eksodit. Historia e jetës dhe e kthesës historike që mban firmën e gjeneralit të madh francez.
  Image De Gaulle (2020)
 • Coastal Elites

  Image Coastal Elites (2020)
  HD
  Coastal Elites (2020)
  Elitat është një satirë komike, e distancuar nga shoqëria që vë në pah pesë personazhe që zihen dhe shpërthejnë ndërsa përplasen me politikën, kulturën dhe pandeminë.
  Image Coastal Elites (2020)
 • Tiki Taka

  Image Tiki Taka (2020)
  HD
  Tiki Taka (2020)
  Një shtetas afrikan, Keleçi, shkon në Indi me një top futbolli të mbushur me lëndë narkotike për t'ia dorëzuar trafikantit të drogës PK. Gjatë rrugës ai njihet me mashtruesin Raxhu, i cili mundohet ta ndihmojë atë sipas mënyrës së vet, duke e prezantuar para qytetarëve si një futbollist me famë.
  Image Tiki Taka (2020)
 • LX 2048

  Image LX 2048 (2020)
  HD
  LX 2048 (2020)
  Një i sëmurë fatal përpiqet të sigurojë të ardhmen e familjes së tij në një botë ku toksiciteti i diellit i detyron njerëzit të qëndrojnë brenda gjatë gjithë ditës.
  Image LX 2048 (2020)
 • Lost Girls and Love Hotels

  Image Lost Girls and Love Hotels (2020)
  HD
  Lost Girls and Love Hotels (2020)
  Margaret gjendet në labirintin vezullues të Tokios, natën si një mësuese e respektuar në një akademi japoneze dhe stjuardesë ditën. Me pak drejtim jetësor, Margaret dehet për të harruar takime hoteli për dashuri me burra që plotësojnë një dëshirë të shpejtë. Kur Margaret kryqëzon shtigjet me një Yakuza, ajo bie në dashuri me të pavarësisht rrezikut dhe traditës që pengon…
  Image Lost Girls and Love Hotels (2020)
 • Fear PHarm

  Image Fear PHarm (2020)
  HD
  Fear PHarm (2020)
  Një grup të rinjsh duan të provojnë një argetim ndryshe nga rutina e tyre. Ata vendosin të marrin pjesë në një lojë mes fushave të misrit edhe pse e dinin të shkuarën e errët të atij vendi. Loja merr një kthese të tmerrshme për 4 të rinjtë..
  Image Fear PHarm (2020)
 • Une sirène à Paris a.k.a A Mermaid in Paris

  Image Une sirène à Paris (2020) a.k.a A Mermaid in Paris
  HD
  Une sirène à Paris (2020) a.k.a A Mermaid in Paris
  Një këngëtar zemërthyer, Gaspari, ishte zotuar të mos dashurohej më kurrë, deri kur njihet me Lulën, një sirenë bukuroshe, që mbrohet nga burrat me armën e saj të vetme: zërin. Kur ujërat e Senës bien, Lula mbetet pranë varkës ku këndon Gaspari...
  Image Une sirène à Paris (2020) a.k.a A Mermaid in Paris
 • Enola Holmes

  Image Enola Holmes (2020)
  HD
  Enola Holmes (2020)
  Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë në të drejtën e saj, pasi ajo vë në majë të gishtit vëllain të saj të famshëm dhe zbërthen një komplot të rrezikshëm rreth një Lordi të ri misterioz.
  Image Enola Holmes (2020)
 • The Boys Sezoni 2

  Image The Boys Sezoni 2
  HD
  The Boys Sezoni 2
  Një grup vigjilentësh të njohur joformalisht si "Djemtë" vendosën të zhdukin superheronjt korruptivë vetëm me vullnet dhe gatishmëri për të luftuar pis.
  Image The Boys Sezoni 2
 • How to Sell Drugs Online Sezoni 2

  Image How to Sell Drugs Online (Fast) Sezoni 2
  HD
  How to Sell Drugs Online (Fast) Sezoni 2
  Për të fituar përsëri dashurinë e jetës së tij, një student i shkollës së mesme dhe shoku i tij më i mirë filluan biznesin më të madh në Evropë të drogës nga dhoma e tyre e gjumit.
  Image How to Sell Drugs Online (Fast) Sezoni 2
 • The Social Dilemma

  Image The Social Dilemma (2020)
  HD
  The Social Dilemma (2020)
  Një dokumentar që eksploron se sa të rrezikshme janë rrjetet sociale për njeriun. Nga ekspertë të teknologjisë që japin alarmin rreth krijimeve të tyre.
  Image The Social Dilemma (2020)
 • The Paramedic

  Image The Paramedic (2020)
  HD
  The Paramedic (2020)
  Angel punon në shërbimin e ndihmës së shpejtë. Pas një aksidenti tragjik, jeta e tij personale fillon të keqësohet, ndërsa ai bëhet gjithnjë e më i dyshimtë ndaj partneres së tij Vane.
  Image The Paramedic (2020)