Viti: 2020

 • The Wrong Missy

  Image The Wrong Missy (2020)
  HD
  The Wrong Missy (2020)
  Timi fton gabimisht për një fundjavë në Hauai vajzën e çmendur, që njohu para disa muajsh, në vend të bukuroshes së tij të ëndrrave. Ç'telashe do të sjellë në jetën e tij kjo ngatërrese vrastare?
  Image The Wrong Missy (2020)
 • Body Cam

  Image Body Cam (2020)
  HD
  Body Cam (2020)
  Kur ndalesa rutinë e një makine, rezulton në vdekjen e pashpjegueshme dhe mizore të kolegut të saj polic, Reneja është e vetmja që arrin të shikojë pamjet e incidentit. Ndërsa sulmet ndaj policëve shtohen, ajo përpiqet të kuptojë forcën e mbinatyrshme që qëndron pas tyre.
  Image Body Cam (2020)
 • The Grand Grandmaster

  Image The Grand Grandmaster (2020)
  HD
  The Grand Grandmaster (2020)
  Ndjenjat e papritura lindin mes një djali dhe rivales së tij në boks dhe kjo gjë sjell ndryshimin e gjithë planit të tij për finalen e shumëpritur kundra saj.
  Image The Grand Grandmaster (2020)
 • Blood and Money

  Image Blood and Money (2020)
  HD
  Blood and Money (2020)
  Një veteran në pension që gjuan në veri të Mainit ndesh në një grua të vdekur dhe një shumë të madhe parash.
  Image Blood and Money (2020)
 • 18 Presents a.k.a 18 Regali

  Image 18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
  HD
  18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
  Frymëzuar nga historia e jashtëzakonshme e Elisa Xhirotos. Gruas, që bëri gjithçka, që ti linte vajzës 18 dhurata për ditëlindjet e saj, pasi zbuloi që nuk do mund të kalonte shumë kohë me të.
  Image 18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
 • Scoob!

  Image Scoob! (2020)
  HD
  Scoob! (2020)
  Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ndaluar këtë apokalips, ata zbulojnë që Skubi ka të shkruar një fat shumë më të madh nga sa e kishin imagjinuar.
  Image Scoob! (2020)
 • Aswathama

  Image Aswathama (2020)
  HD
  Aswathama (2020)
  Historia e një të riu guximtar, i cili ngrihet kundër padrejtësisë, dhunës dhe abuzimit ndaj grave, në një vend, ku ngacmimet seksuale dhe përdhunimet janë pjesë e përditshmërisë.
  Image Aswathama (2020)
 • Rev

  Image Rev (2020)
  HD
  Rev (2020)
  Një hajdut i ri me përvojë në vjedhjen e makinave, bëhet informator dhe ndihmon policinë të rrëzojë një rrjet kriminal që merrej me kondrabandën e makinave ekzotike të shtrenjta.
  Image Rev (2020)
 • The Voices

  Image The Voices (2020)
  HD
  The Voices (2020)
  Një vajzë e re kërkon strehë tek shtëpia e vjetër e familjes, ku i duhet të luftojë shumë për të përballuar skizofreninë paranojake të motrës së saj dhe shëndetin e saj mendor para se ajo ta shkatërrojë.
  Image The Voices (2020)
 • Capone

  Image Capone (2020)
  FULL HD
  Capone (2020)
  Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...
  Image Capone (2020)
 • Valley Girl

  Image Valley Girl (2020)
  HD
  Valley Girl (2020)
  Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.
  Image Valley Girl (2020)
 • Justice League Dark: Apokolips War

  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  HD
  Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.
  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
 • Walkaway Joe

  Image Walkaway Joe (2020)
  HD
  Walkaway Joe (2020)
  Historia e një miqësie midis një djaloshi në kërkim të babait të tij dhe një të vetmuari që fshihet nga e shkuara e tij. Tek njëri-tjetri ata gjejnë fuqinë e një mundësie të dytë dhe shërimin e shpirtit të tyre.
  Image Walkaway Joe (2020)
 • Enter the Fat Dragon

  Image Enter the Fat Dragon (2020)
  HD
  Enter the Fat Dragon (2020)
  Një polic caktohet që të shoqërojë një kriminel në Japoni, ndërkohë që po përballej me problemet në marrëdhënie, po ashtu dhe me ndryshimin e tij në pamjen fizike.
  Image Enter the Fat Dragon (2020)
 • Becoming

  Image Becoming (2020)
  HD
  Becoming (2020)
  Një çift takon pa vetëdije një entitet të lig që posedon burra duke u hequr dalëngadalë identitetin e tyre.
  Image Becoming (2020)
 • Rich in Love a.k.a Ricos de Amor

  Image Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
  HD
  Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
  Djaloshi i pasur Teto është i vendosur të tregojë veten para Paulës, dashurisë së tij të zemrës. Por kur i thotë se është rritur i varfër, situata i del jashtë kontrollit.
  Image Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
 • Gangs of London Sezoni 1

  Image Gangs of London Sezoni 1
  HD
  Gangs of London Sezoni 1
  Kur kryetari i një organizate kriminale, Fin Uallejs vritet, boshlleku i pushtetit të krijuar nga vdekja e tij kërcënon paqen midis rrjetit të bandave që veprojnë në rrugët e qytetit. Tani Shon Uallejs i pikëlluar, i paqëndrueshëm dhe impulsiv duhet të rivendosë kontrollin dhe të gjejë ata që janë përgjegjës për vrasjen e babait të tij.
  Image Gangs of London Sezoni 1
 • Westworld Sezoni 3

  Image Westworld Sezoni 3
  HD
  Westworld Sezoni 3
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 3
 • Bamfaad

  Image Bamfaad (2020)
  HD
  Bamfaad (2020)
  Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes vështirësive të jetës duke u mbështetur te dashuria...
  Image Bamfaad (2020)
 • A Perfect Plan

  Image A Perfect Plan (2020)
  A Perfect Plan (2020)
  Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.
  Image A Perfect Plan (2020)
 • Arkansas

  Image Arkansas (2020)
  HD
  Arkansas (2020)
  Filmi mbledh së bashku tre dekada të historisë së trafikut të drogës në Jugun e largët. Eksplorohet cikli i dhunës që i kthen të rinjtë në kriminelë dhe të vjetrit në legjenda.
  Image Arkansas (2020)
 • Time to Hunt

  Image Time to Hunt (2020)
  HD
  Time to Hunt (2020)
  Për shkak të krizës financiare që po kalon vendi, një grup të rinjsh, nga një lagje e varfër e Koresë detyrohen të kryejnë një krim për të mbijetuar.
  Image Time to Hunt (2020)
 • Enemy Lines

  Image Enemy Lines (2020)
  HD
  Enemy Lines (2020)
  Nazistët mbajnë peng një shkencëtar, të aftë të prodhojë armë bërthamore. Fati i tij dhe i luftës do të varet nga misioni sekret i shpëtimit, i organizuar nga aleatët amerikano-britanikë.
  Image Enemy Lines (2020)