Viti: 2020

 • The Will

  Image The Will (2020)
  HD
  The Will (2020)
  Herët në fëmijërinë e saj, Jozefina Malone mësoi në mënyrën më të shëmtuar, se kishte vetëm një njeri të cilin ajo mund ta donte dhe t’i besonte: gjyshen e saj, Lidia Malone. Prej nevojës, në mënyrë të pavetëdijshme, në mënyrë të suksesshme, Jozefina veshi një maskë që të mbante njerëzit larg. Ajo krijoi një stil jetese, si udhëtare e përhershme…
  Image The Will (2020)
 • Gabriel’s Inferno

  Image Gabriel’s Inferno (2020)
  HD
  Gabriel’s Inferno (2020)
  Një eksplorim intrigues i joshjes dhe e dashurisë së ndaluar, një përrallë tërheqëse dhe pasionante e arratisjes së një njeriu nga ferri i tij personal, ndërsa përpiqet të fitojë të pamundurën: faljen dhe dashurinë.
  Image Gabriel’s Inferno (2020)
 • The Debt Collector 2

  Image The Debt Collector 2 (2020)
  HD
  The Debt Collector 2 (2020)
  Dy shokë, mbledhës të huave, shtyhen në një situatë shumë të rrezikshme, ku vihen në ndjekje të banditëve të ndryshëm, ndërkohë ju duhet të shmangin një shef hakmarrës.
  Image The Debt Collector 2 (2020)
 • Intuition

  Image Intuition (2020)
  HD
  Intuition (2020)
  Pipa fillon karrierën e saj si një agjente policie përkrah mentorit të saj, detektivit të diskutueshëm Francisco Juánez. Së bashku ata duhet të zgjidhin vrasjen e dhunshme të një vajze 19 vjeçare.
  Image Intuition (2020)
 • Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

  Image Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2020)
  HD
  Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2020)
  Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në një dhomë sekrete. Ata kanë një mision: me ndihmën e një libri magjish të vjetër, ata duhet të mbledhin disa elementë për të bërë një pluhur magjik që të shpëtojnë botën e tyre, një botë magjike. Megjithatë, ata…
  Image Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2020)
 • Last Moment of Clarity

  Image Last Moment of Clarity (2020)
  HD
  Last Moment of Clarity (2020)
  Tre vjet pasi dëshmon vrasjen e të fejuarës së tij, Sam qëndron i arratisur duke ruajtur veten e tij deri sa sheh në kinema Pariziene një aktore që i ngjan shumë dashurisë së tij të vdekur. Përfundimisht gjen të vërtetën për të fejuarën e tij.
  Image Last Moment of Clarity (2020)
 • Lady Driver

  Image Lady Driver (2020)
  HD
  Lady Driver (2020)
  Kur një adoleshente rebele fillon një udhëtim të vetëm veror për t'u lidhur me rrënjët e saj, ajo e gjen veten në një botë të re, të përgatitur për udhëtimin e jetës së saj kur zbulon se e kishte në vetëvete gjatë gjithë kohës.
  Image Lady Driver (2020)
 • Never Rarely Sometimes Always

  Image Never Rarely Sometimes Always (2020)
  HD
  Never Rarely Sometimes Always (2020)
  Duke u përballur me një shtatzëni të paqëllimshme dhe mungesën e mbështetjes vendore, Autumn dhe kushërira e saj, Skajler, vendosin të nisen në një udhëtim në Nju Jork mbushur me miqësi, trimëri dhe dhembshuri, për t’i dhënë asaj ndihmën që i nevojitet.
  Image Never Rarely Sometimes Always (2020)
 • Survive the Night

  Image Survive the Night (2020)
  HD
  Survive the Night (2020)
  Një doktor, i marrë me sy të keq, dhe familja e tij mbahen peng në shtëpinë e tyre, nga dy kriminelë në arrati. Por një grabitje e shkuar jo sipas parashikimeve i detyron ata të kërkojnë ndihmë mjekësore të menjëhershme.
  Image Survive the Night (2020)
 • Malang

  Image Malang (2020)
  FULL HD
  Malang (2020)
  Pasi një takim policor e ndan Advetin nga e dashura e tij, disa vite më vonë ai merr përsipër një mision vrasës, ndërkohë që një polic po aq hakmarrës e ndjek hap pas hapi.
  Image Malang (2020)
 • The Wrong Missy

  Image The Wrong Missy (2020)
  HD
  The Wrong Missy (2020)
  Timi fton gabimisht për një fundjavë në Hauai vajzën e çmendur, që njohu para disa muajsh, në vend të bukuroshes së tij të ëndrrave. Ç'telashe do të sjellë në jetën e tij kjo ngatërrese vrastare?
  Image The Wrong Missy (2020)
 • Body Cam

  Image Body Cam (2020)
  HD
  Body Cam (2020)
  Kur ndalesa rutinë e një makine, rezulton në vdekjen e pashpjegueshme dhe mizore të kolegut të saj polic, Reneja është e vetmja që arrin të shikojë pamjet e incidentit. Ndërsa sulmet ndaj policëve shtohen, ajo përpiqet të kuptojë forcën e mbinatyrshme që qëndron pas tyre.
  Image Body Cam (2020)
 • The Grand Grandmaster

  Image The Grand Grandmaster (2020)
  HD
  The Grand Grandmaster (2020)
  Ndjenjat e papritura lindin mes një djali dhe rivales së tij në boks dhe kjo gjë sjell ndryshimin e gjithë planit të tij për finalen e shumëpritur kundra saj.
  Image The Grand Grandmaster (2020)
 • Blood and Money

  Image Blood and Money (2020)
  HD
  Blood and Money (2020)
  Një veteran në pension që gjuan në veri të Mainit ndesh në një grua të vdekur dhe një shumë të madhe parash.
  Image Blood and Money (2020)
 • 18 Presents a.k.a 18 Regali

  Image 18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
  HD
  18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
  Frymëzuar nga historia e jashtëzakonshme e Elisa Xhirotos. Gruas, që bëri gjithçka, që ti linte vajzës 18 dhurata për ditëlindjet e saj, pasi zbuloi që nuk do mund të kalonte shumë kohë me të.
  Image 18 Presents (2020) a.k.a 18 Regali
 • Scoob!

  Image Scoob! (2020)
  HD
  Scoob! (2020)
  Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ndaluar këtë apokalips, ata zbulojnë që Skubi ka të shkruar një fat shumë më të madh nga sa e kishin imagjinuar.
  Image Scoob! (2020)
 • Aswathama

  Image Aswathama (2020)
  HD
  Aswathama (2020)
  Historia e një të riu guximtar, i cili ngrihet kundër padrejtësisë, dhunës dhe abuzimit ndaj grave, në një vend, ku ngacmimet seksuale dhe përdhunimet janë pjesë e përditshmërisë.
  Image Aswathama (2020)
 • Rev

  Image Rev (2020)
  HD
  Rev (2020)
  Një hajdut i ri me përvojë në vjedhjen e makinave, bëhet informator dhe ndihmon policinë të rrëzojë një rrjet kriminal që merrej me kondrabandën e makinave ekzotike të shtrenjta.
  Image Rev (2020)
 • The Voices

  Image The Voices (2020)
  HD
  The Voices (2020)
  Një vajzë e re kërkon strehë tek shtëpia e vjetër e familjes, ku i duhet të luftojë shumë për të përballuar skizofreninë paranojake të motrës së saj dhe shëndetin e saj mendor para se ajo ta shkatërrojë.
  Image The Voices (2020)
 • Capone

  Image Capone (2020)
  FULL HD
  Capone (2020)
  Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...
  Image Capone (2020)
 • Valley Girl

  Image Valley Girl (2020)
  HD
  Valley Girl (2020)
  Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.
  Image Valley Girl (2020)
 • Justice League Dark: Apokolips War

  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  HD
  Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.
  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)