Viti: 2020

 • Impractical Jokers: The Movie

  Image Impractical Jokers: The Movie (2020)
  HD
  Impractical Jokers: The Movie (2020)
  Kju, Sali, Xho dhe Murri janë miq të mirë të cilët duan të sfidojnë njëri-tjetrin në cdo moment. Ata pëlqejnë të sfidojnë njëri tjetrin me sfidat me te cmendura, bashkë me kamerën e tyre të fshehur.
  Image Impractical Jokers: The Movie (2020)
 • The Main Event

  Image The Main Event (2020)
  HD
  The Main Event (2020)
  Pasi zbulon një maskë magjike, një djalë 11 vjeçar që ka ëndërr të bëhet mundës hyn në një kampionat për t'u bërë yll WWE-je...
  Image The Main Event (2020)
 • Axcellerator

  Image Axcellerator (2020)
  HD
  Axcellerator (2020)
  Kur një hajdut i ri i makinash ngatërrohet me shpikjen e shekullit (dhe agjencive të qeveritare që duan ta vrasin), ai dhe një nëpunëse supermarketi e quajtur Kate kalojnë aventurën e jetës.
  Image Axcellerator (2020)
 • Final Kill a.k.a The Protector

  Image Final Kill (2020) a.k.a The Protector
  HD
  Final Kill (2020) a.k.a The Protector
  I punësuar për të mbrojtur një çift në Kosta Rika, një mercenar duhet t'i nxjerrë ata gjallë kur sulmohen nga bandat e pamëshirshme.
  Image Final Kill (2020) a.k.a The Protector
 • Clover

  Image Clover (2020)
  HD
  Clover (2020)
  Dy vëllezër irlandezë janë në borxh ndaj bosit italian të zonës. Ndërsa përpiqen t’i shpëtojnë ndjekjes së tij, ata përfshihen në një lëmsh vrasjesh dhe ngatërresash, shkakun e të cilave do të arrijnë ta kuptojnë vetëm në fund...
  Image Clover (2020)
 • Gold Dust

  Image Gold Dust (2020)
  FULL HD
  Gold Dust (2020)
  Diku përgjatë kufirit me Meksikën, dy shokë të ngushtë eksplorues përdorin harta të vjetra për të gjetur një anije fantazmë që thuhej se ishte varrosur në rërën e shkretëtirës gjatë mijëvjeçarëve. Ata të dy përballen rastësisht me një trafikant droge dhe duhet të vendosin nëse do të ndjekin ëndrrën e tyre për thesarin apo do të rrezikojnë jetën e tyre…
  Image Gold Dust (2020)
 • Miami Beach a.k.a Miami Bici

  Image Miami Beach (2020) a.k.a Miami Bici
  HD
  Miami Beach (2020) a.k.a Miami Bici
  Dy shokë nga Rumania shkojnë në Majemi për të punuar pa e ditur se rastësisht janë ngatërruar në biznesin e trafikut të drogës.
  Image Miami Beach (2020) a.k.a Miami Bici
 • The Rhythm Section

  Image The Rhythm Section (2020)
  HD
  The Rhythm Section (2020)
  Një grua kërkon të hakmerret ndaj organizatorëve që shkaktuan përplasjen e avionit ku vdiq familja e saj.
  Image The Rhythm Section (2020)
 • 365 Days +18

  Image 365 Days (2020) +18
  HD
  365 Days (2020) +18
  Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.
  Image 365 Days (2020) +18
 • Trolls World Tour

  Image Trolls World Tour (2020)
  HD
  Trolls World Tour (2020)
  Popi dhe Brençi zbulojnë se ata janë një nga gjashtë fiset e ndryshme të Trollëve të ndarë në gjashtë territore të ndryshme të përkushtuar ndaj gjashtë llojeve të ndryshme muzikore. Mbretëresha e muzikës hard rok, e ndihmuar nga babai i saj, do të shkatërrojë çdo lloj muzike tjetër që roku të ketë regjimin suprem. Me këtë rrezik të ri, Popi…
  Image Trolls World Tour (2020)
 • The Turning

  Image The Turning (2020)
  HD
  The Turning (2020)
  Një mësuese punësohet nga kujdestari i dy fëmijëve që pas vdekjes së prindërve të tyre. Çfarë do të ndodhë në këtë shtëpi misterioze ku çdo gjë duket e pazakontë?
  Image The Turning (2020)
 • Like a Boss

  Image Like a Boss (2020)
  Like a Boss (2020)
  Me dëshirën për të shpëtuar biznesin e tyre, dy shoqe të ngushta vendosin të bashkëpunojnë me një ndërrmarrje të fuqishme, drejtuesja e të cilës fillon të ndërhyjë dhe të kritikojë duke vënë në provë miqësinë e tyre.
  Image Like a Boss (2020)
 • Gretel & Hansel

  Image Gretel & Hansel (2020)
  HD
  Gretel & Hansel (2020)
  Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe punë. Aty ata do përballen me një të keqe të tmerrshme.
  Image Gretel & Hansel (2020)
 • My Spy

  Image My Spy (2020)
  HD
  My Spy (2020)
  Një agjent i ngurtë i CIA-s e gjen veten në mëshirën e një vajze 9 vjeçe, por shumë të zgjuar, pasi dërgohet të vëzhgojë familjen e saj.
  Image My Spy (2020)
 • Money Heist: The Phenomenon

  Image Money Heist: The Phenomenon (2020)
  HD
  Money Heist: The Phenomenon (2020)
  Këtu tregohet pse dhe si "Money Heist" ndezi një valë entuziazmi në të gjithë botën për një grup të dashur hajdutësh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni në sektorin e Serialeve!
  Image Money Heist: The Phenomenon (2020)
 • Kalifat a.k.a. Caliphate

  Image Kalifat a.k.a. Caliphate
  HD
  Kalifat a.k.a. Caliphate
  Karriera e agjentes të Shërbimit të Sigurisë, Fatimas, është në telashe pas një gabimi serioz. Por një telefonatë i jep mundësinë të përfshihet në një çështje që duket me shumë rëndësi.
  Image Kalifat a.k.a. Caliphate
 • I AM PATRICK

  Image I AM PATRICK (2020)
  HD
  I AM PATRICK (2020)
  I Am Patrick: The Patron Saint of Ireland (titulli origjinal) Unë jam Patrick tregon historinë e vërtetë të Shën Patrikut. Nëpërmjet te dhenave historike, intervistave të ekspertëve dhe shkrimeve të vetë Patrick-ut, përjetoni udhëtimin e një njëriu që bëhet shenjtor.
  Image I AM PATRICK (2020)
 • Shooting Heroin

  Image Shooting Heroin (2020)
  FULL HD
  Shooting Heroin (2020)
  Një film që tregon mbi historinë e dhimbshme se si drogërat e ndryshme godasin familje dhe shkatërrojnë jetë të ndryshme. Njerëzit e një qyteze të vogël bëhen së bashku për të ndaluar përhapjen e drogës në vendin e tyre në të gjitha mënyrat.
  Image Shooting Heroin (2020)
 • Coffee & Kareem

  Image Coffee & Kareem (2020)
  FULL HD
  Coffee & Kareem (2020)
  Kur polici James Coffee fillon të dalë me mamanë beqare, Vanessa, ai nuk merr parasysh që duhet të përballet me djalin e saj 12 vjeçari, që do bëjë gjithçka që tq pengojë lidhjen e tyre.
  Image Coffee & Kareem (2020)
 • Uncorked

  Image Uncorked (2020)
  HD
  Uncorked (2020)
  Eliah duhet të balancojë jetën mes ëndrrës së tij për t’u bërë një ekspert verërash, me pritshmëritë e babit të tij që ai të trashëgojë restorantin e familjes.
  Image Uncorked (2020)
 • La Casa de Papel Sezoni 4

  Image La Casa de Papel Sezoni 4
  HD
  La Casa de Papel Sezoni 4
  La Casa de Papel a.k.a Money Heist Për të realizuar grabitjen më të madhe në histori, një njeri misterioz i quajtur Profesori rekruton një bandë prej tetë grabitësish që kanë një karakteristikë të vetme: asnjëri prej tyre nuk ka asgjë për të humbur. Pas pesë muajve të izoluar - duke mësuar përmendësh çdo hap, çdo detaj, çdo mundësi - fillojnë…
  Image La Casa de Papel Sezoni 4
 • Panga

  Image Panga (2020)
  FULL HD
  Panga (2020)
  Panga frymëzohet nga jeta reale e nje sportisteje "Kabadie", e cila ke qenë ylli i skuadrës kombëtare Indiane në këtë sport. Rrugëtimi kalon përmes triumfit, luftës dhe tejkalimit të stereotipeve. Ky film dëshmon se sa e rëndësishme është dashuria e familjes për të qenë e suksesshme.
  Image Panga (2020)
 • Ella Bella Bingo

  Image Ella Bella Bingo (2020)
  HD
  Ella Bella Bingo (2020)
  Ela Bela, së cilës i pëlqen të bëjë numra magjie në cirk, e mëson magjinë e vërtetë të miqësisë kur një fëmijë i ri vjen në qytet. Ata nisen së bashku në një aventurë me biçikletë, për të gjetur shokun e saj të humbur.
  Image Ella Bella Bingo (2020)
 • The Occupant

  Image The Occupant (2020)
  HD
  The Occupant (2020)
  Havier Muno, dikur një drejtues i suksesshëm, merr vendimin për të lënë shtëpinë e tij, të cilën ai dhe familja e tij nuk mund ta përballojnë më.
  Image The Occupant (2020)