Aktor: Aaron Eckhart

 • No Reservations

  Image No Reservations (2007)
  HD
  No Reservations (2007)
  Një shefe kuzhine e fiksuar me perfeksionin mundohet të rrisë vajzën e motrës, që ka ndërruar jetë, teksa një shef tjetër kërcënon t'i marrë kuzhinën pa rregulla.
  Image No Reservations (2007)
 • London Has Fallen

  Image London Has Fallen (2016)
  HD
  London Has Fallen (2016)
  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.
  Image London Has Fallen (2016)
 • I, Frankenstein

  Image I, Frankenstein (2014)
  HD
  I, Frankenstein (2014)
  200 vjet pas krijimit të tij shokues, krijesa e Dr. Frankenshtajnit, Adami, endet akoma nëpër botë. Por kur e gjen veten në mes të një lufte mbi fatin e njerëzimit, Adami zbulon se mbart çelësin që do të mund ta shkatërronte atë.
  Image I, Frankenstein (2014)
 • The Rum Diary

  Image The Rum Diary (2011)
  HD
  The Rum Diary (2011)
  Gazetari amerikan Paul Kemp merr një punë të pavarur në Porto Riko për një gazetë lokale gjatë viteve 1960 dhe lufton për të gjetur një ekuilibër në mes të kulturës së ishullit dhe emigrantëve që jetojnë atje.
  Image The Rum Diary (2011)
 • Olympus Has Fallen

  Image Olympus Has Fallen (2013)
  Olympus Has Fallen (2013)
  Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng presidentin Benjamin Asher dhe stafin e tij ne bunker e padepertueshem te SHBA-se. Qellimi i tyre eshte te zene ngushte te gjithe shtetin……
  Image Olympus Has Fallen (2013)
 • The Dark Knight

  Image The Dark Knight (2008)
  The Dark Knight (2008)
  “Kalorësi i Zi” Me ndihmën e togerit Xhim Gordon dhe Avokatit të Qarkut Harvi Dent, Batman-i i vihet pas krimit të organizuar në qytetin Gotham për ta shkatërruar një herë e mirë. Treshja rezulton e suksesshme, por shumë shpejt e gjejnë veten pre të një krimineli gjeni të njohur si Xhokeri, i cili e zhyt Gothamin në anarki dhe e…
  Image The Dark Knight (2008)
 • The Missing

  Image The Missing (2003)
  The Missing (2003)
  Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.
  Image The Missing (2003)
 • Line of Duty

  Image Line of Duty (2019)
  Line of Duty (2019)
  Një polic me reputacion të keq bashkëpunon me një gazetare të një faqeje në internet për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të shefit të policisë.
  Image Line of Duty (2019)