Aktor: Adam Devine

 • Isn’t It Romantic

  Image Isn’t It Romantic (2019)
  HD
  Isn’t It Romantic (2019)
  Një vajzë e re e zhgënjyer nga dashuria, në mënyrë të mistershme e gjen veten të ngecur në një komedi romantike.
  Image Isn’t It Romantic (2019)
 • Game Over, Man!

  Image Game Over, Man! (2018)
  HD
  Game Over, Man! (2018)
  Tre shokë janë në një mision për të siguruar një financues për videolojën e tyre, por u duhet ta shpëtojnë atë kur ai merret peng nga terroristët.
  Image Game Over, Man! (2018)
 • When We First Met

  Image When We First Met (2018)
  HD
  When We First Met (2018)
  Noa kalon një natë të parë të përkryer me Ejvërin, vajzën e ëndrrave të tij, por ajo nuk e sheh në të njëjtën mënyrë. Ai kalon tre vjet duke menduar çfarë shkoi keq - deri në momentin që i jepet mundësia e papritur të udhëtojë pas në kohë dhe ta ndryshojë atë natë - dhe fatin e tij - disa…
  Image When We First Met (2018)
 • Pitch Perfect

  Image Pitch Perfect (2012)
  HD
  Pitch Perfect (2012)
  Bela Barden është një grup, që përbëhet nga vajza të reja që këndojnë këngë pop dhe bazohen te pamja e tyre perfekte. Pas një dështimi katastrofik në finalet e vitit të kaluar, ato janë të detyruara të rigrupohen. Midis rekrutëve të reja, është edhe studentja Beka, një DJ e pavarur me asnjë interes për jetën në kolegj. Por, pasi takon…
  Image Pitch Perfect (2012)
 • Mike and Dave Need Wedding Dates

  Image Mike and Dave Need Wedding Dates (2016)
  HD
  Mike and Dave Need Wedding Dates (2016)
  Dy vëllezër nxjerrin një lajmërim online për të gjetur shoqëruese për në një dasëm, lajmërim i cili u përhap jashtëzakonisht shumë dhe shpejt.
  Image Mike and Dave Need Wedding Dates (2016)
 • Ice Age: Collision Course

  Image Ice Age: Collision Course (2016)
  HD
  Ice Age: Collision Course (2016)
  Ndjekja epike që Scrat i bën frutit të pakapshëm të lisit e katapulton atë jashtë Tokes, ku ai aksidentalisht nis një seri ngjarjesh kozmike, të cilat transformojnë dhe kërcënojnë planetin. Për të shpëtuar veten nga rreziku, Manny, Sid, Diego dhe pjesa e mbetur e tufës lejnë shtëpitë e tyre dhe nisin një kërkim plot me entuziasëm e hare, ngjitje e…
  Image Ice Age: Collision Course (2016)
 • The Final Girls

  Image The Final Girls (2015)
  HD
  The Final Girls (2015)
  Një vajzë e re që po vajton humbjen e mamasë së saj, një aktore e famshme filmash horror të viteve 80, e gjen veten të përfshirë në filmin më të famshëm të mamasë së saj. Të bashkuara, gratë duhet të luftojnë maniakun vrasës të filmit.
  Image The Final Girls (2015)
 • Jexi

  Image Jexi (2019)
  HD
  Jexi (2019)
  Fil është një djalë i ri, i lidhur së tepërmi me telefonin e tij. Pasi detyrohet të blejë një të ri, njeh edhe Xheksën, inteligjencën artificiale të telefonit, e cila ka qëllim t'i përmirësoje jetën. Por, gjërat marrin tjetër rrjedhë, kur Xheksa dashurohet pas Fil dhe kërkon t'i kontrollojë atij jetën. Si do përfundojë marrëdhënia e tyre?
  Image Jexi (2019)