Aktor: Adam Sandler

 • Hubie Halloween

  Image Hubie Halloween (2020)
  HD
  Hubie Halloween (2020)
  Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të rriturit bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duart e Hubit.
  Image Hubie Halloween (2020)
 • The Do-Over

  Image The Do-Over (2016)
  HD
  The Do-Over (2016)
  Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe më të mëdha.
  Image The Do-Over (2016)
 • The Waterboy

  Image The Waterboy (1998)
  HD
  The Waterboy (1998)
  Mbajtësi i ujit për një skuadër futbolli amerikane zbulon se ka një aftësi unike për ndalimin e kundërshtarit dhe bëhet pjesë e skuadrës...
  Image The Waterboy (1998)
 • Billy Madison

  Image Billy Madison (1995)
  HD
  Billy Madison (1995)
  Për të trashëguar hotelerinë gjigande të babait të tij, një burrë dembel dhe i papjekur mendërisht duhet të përsërise klasat nga e para në të dymbedhjetën për herë të dytë.
  Image Billy Madison (1995)
 • Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha

  Image Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
  HD
  Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
  Familja juaj e preferuar e monstrave lë kështjellën dhe i drejtohet një anije luksoze për monstra, meqë Drakula ka nevojë për pushime. Një lundrim relaksues për grupin e Drakulës, ku monstrat kënaqen me zbavitjet që mund të ofrojë anija. Por Mavis kupton se ata paskan lundruar në ujëra të rrezikshme kur zbulon se Drak ka rënë në dashuri me kapitenen…
  Image Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
 • The Week Of

  Image The Week Of (2018)
  HD
  The Week Of (2018)
  Dy baballarë me personalitete të kundërta bashkohen për të festuar martesën e fëmijëve të tyre. Ata janë të detyruar të kalojnë së bashku javën më të gjatë të jetës së tyre, dhe dita e madhe nuk mund të vijë shpejt mjaftueshëm.
  Image The Week Of (2018)
 • Murder Mystery

  Image Murder Mystery (2019)
  HD
  Murder Mystery (2019)
  Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i drejton në një aventurë ku e gjejnë veten të akuzuar për vrasjen e një miliardieri të moshuar.
  Image Murder Mystery (2019)
 • Jack and Jill

  Image Jack and Jill (2011)
  HD
  Jack and Jill (2011)
  Xhek Seidëlstin, një drejtor i suksesshëm reklamash në Los Anxhelos i martuar me një grua të bukur (Katie Holmes) dhe dy fëmijë, ka tmerr nga një ngjarje e vetme çdo vit: vizita e festave nga motra e tij binjake që ngjajnë si dy pika ujë, Xhill (gjithashtu Adam Sandler). Xhilli e çmend Xhekun me nevojat ekstreme që ka dhe karakterin…
  Image Jack and Jill (2011)
 • Click

  Image Click (2006)
  HD
  Click (2006)
  Arkitekti Majkëll Njuman, është manjak pas punës dhe nuk arrin të jetë i disponueshëm për gruan dhe fëmijët e tij. Çfarë ndodh kur një shkenctar i çmendur i jep një pult që... mund të ndikojë në jetën e tij. Me pultin në dorën e tij, ai mund të kthejë mbrapa ose të çojë para jetën e tij, të uli zërin…
  Image Click (2006)
 • Grown Ups

  Image Grown Ups (2010)
  HD
  Grown Ups (2010)
  Pasi e kryen shkollën e lart të basketballit pas 30 vitesh trajneri i tyre vdes, pesë miqët e mirë dhe ish shokët janë ribashkuar për ta kaluar një fundjavë në pushime.
  Image Grown Ups (2010)
 • Bedtime Stories

  Image Bedtime Stories (2008)
  HD
  Bedtime Stories (2008)
  Kur Skiter Bronsoni bën dadon për fëmijët e motrës, imagjinata e tij shfrenohet ndërkohë që sajon përralla të hollësishme për ta - duke e mbajtur gjithmonë veten e tij si heroin kryesor në to. Përveç kësaj, fëmijët shtojnë idetë e tyre në këto histori heronjsh dhe kalorësie. Atëherë... ndodh magjia. Këto fantazi mbrëmjeje bëhen realiteti i ditës së Skiterit, duke…
  Image Bedtime Stories (2008)
 • Sandy Wexler

  Image Sandy Wexler (2017)
  HD
  Sandy Wexler (2017)
  Sendi Ueksler është një menaxher talentesh që punon në Los Anxhelesin e viteve 1990 që bie në dashuri me klienten e tij më të re, Kortni Klark.
  Image Sandy Wexler (2017)
 • Happy Gilmore

  Image Happy Gilmore (1996)
  HD
  Happy Gilmore (1996)
  Një lojtar hokej refuzuar vë aftësitë e tij në fushën e golfit për të ruajtur shtëpinë e gjyshes së tij.
  Image Happy Gilmore (1996)
 • 50 First Dates

  Image 50 First Dates (2004)
  HD
  50 First Dates (2004)
  Henri Roth është një burrë që ka frikë të angazhohet në një lidhje derisa ai takon të bukuren Lusi. Ata takohen dhe Henri më në fund mendon se ka gjetur vajzen e ëndrrave të tij, derisa ai zbulon se ajo ka humbje kujtese në përiudha të shkurtëra dhe e harron atë fill ditën tjetër.
  Image 50 First Dates (2004)
 • That’s My Boy

  Image That’s My Boy (2012)
  HD
  That’s My Boy (2012)
  Kur Doni ishte adoleshent, pati një lidhje dashurie me mësuesen e tij nga e cila trashëgoi edhe një fëmijë. Pas shumë vitesh kur djali i tij, Tod, është rritur dhe po bën përgatitjet e dasmës me vajzën e ëndrrave të tij, Doni shfaqet papritur për ta bërë ceremoninë e dasmës një nga komeditë më të bukura të vitit.
  Image That’s My Boy (2012)
 • The Ridiculous 6

  Image The Ridiculous 6 (2015)
  HD
  The Ridiculous 6 (2015)
  Filmi i shkruar nga Tim Herlihy në bashkëpunim me Adam Sandler dhe drejtuar nga Frank Coraci, tregon historinë e Tommy "Thika e Bardhë" Stockburn, i cili merr një udhëtim me pesë vëllezërit e tij (që nuk e dinte se i kishte) për të shpëtuar babanë e jashtëligjshëm që ishte rrëmbyer...
  Image The Ridiculous 6 (2015)
 • Pixels

  Image Pixels (2015)
  HD
  Pixels (2015)
  Sem Brener thirret që të shpëtojë planetin Tokë, pasi disa alienë keq-interpretojnë një kasetë me filmimet e video lojërave të vitit 1982 dhe fillojnë luftën kundër njerëzve.
  Image Pixels (2015)
 • Blended

  Image Blended (2014)
  HD
  Blended (2014)
  Pas nje takimi te shkuar keq nje burre dhe nje grua e gjejne veten ne njësituat familjaresh. Ndersa ndjenjat per njeri tjetrin rriten jane femijet e tyre ata qe perfitojne.
  Image Blended (2014)
 • The Cobbler

  Image The Cobbler (2014)
  HD
  The Cobbler (2014)
  Maks Simkin riparon këpucë në dyqanin që ka qenë pronë e familjes së tij prej brezash, në Nju Jork. I zhgënjyer nga jeta e përditshme monotone, Maksi ndesh një plaçkë magjike të familjes, e cila e lejon të jetojë jetët e klientëve të tij dhe ta shohi jetën në një mënyrë tjetër. Ndonjëherë kjo është mënyra e vetme për të…
  Image The Cobbler (2014)
 • The Longest Yard

  Image The Longest Yard (2005)
  HD
  The Longest Yard (2005)
  Pol “Laraman” Kruja ishte një superyll i ragbit, ama ajo kohë për të ka përfunduar. Kur arrestohet nën akuzën që po ngiste makinën i dehur, Poli merr vesh se ishte kërkuar që veçanërisht të shkonte në burgun Allenvill nga drejtori Hejzën, i cili kishte menduar që t'i shfrytëzonte aftësitë dhe vizionin e Polit për ekipin e tij të ragbit. Pasi…
  Image The Longest Yard (2005)
 • Grown Ups 2

  Image Grown Ups 2 (2013)
  HD
  Grown Ups 2 (2013)
  “Si Fëmijë 2”, rikthehet me ca shtesa që do ta bëjnë këtë film akoma më zbavitës. Pas fundjavës së paharruar vite më parë, Leni vendos që të shpërngulë familjennë qytezën e lindjes, për të qënë afër miqve. Por mes horrave të vjetër, horrave të rinj, shoferëve të autobusëve të pakontrollueshëm, policëve mbi ski dhe 400 njerëzve që futen në çdo…
  Image Grown Ups 2 (2013)
 • Men, Women & Children

  Image Men, Women & Children (2014)
  Men, Women & Children (2014)
  Një grup i të rinjve të shkollave të mesme bashke me prindërit e tyre bëjnë të pamundurën për të lundruar në shumë mënyra ku gjdo marrëdhënie ndryshon nga qasja e tyre në internet, komunikim i tyre karakteri dhe dashuria për jetën e tyre.
  Image Men, Women & Children (2014)
 • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  Image Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
  Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjesë në një lundrim në det për përbindëshat që e dashurojnë detin. Por ata nuk e dinë që barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing që përbuz përbindëshat. Si do ta shpëtojë familjen konti?
  Image Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)