Aktor: Adeel Akhtar

 • Enola Holmes

  Image Enola Holmes (2020)
  HD
  Enola Holmes (2020)
  Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë në të drejtën e saj, pasi ajo vë në majë të gishtit vëllain të saj të famshëm dhe zbërthen një komplot të rrezikshëm rreth një Lordi të ri misterioz.
  Image Enola Holmes (2020)
 • Murder Mystery

  Image Murder Mystery (2019)
  HD
  Murder Mystery (2019)
  Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i drejton në një aventurë ku e gjejnë veten të akuzuar për vrasjen e një miliardieri të moshuar.
  Image Murder Mystery (2019)
 • Victoria & Abdul

  Image Victoria & Abdul (2017)
  HD
  Victoria & Abdul (2017)
  Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Abdul Karimi vjen nga India për të marrë pjesë në jubileun e artë të Mbretëreshës Viktoria. Çuditërisht, të dy krijojnë një marrëdhënie të ngrohtë dhe aleancë të fortë, që familja mbretërore përpiqet ta shkatërrojë. Ndërsa miqësia e tyre thellohet, mbretëresha fillon ta shohë botën me sytë e gëzimit, që e kishte humbur prej kohësh…
  Image Victoria & Abdul (2017)
 • Pan

  Image Pan (2015)
  HD
  Pan (2015)
  Piteri është një djalë 12 vjeçar jetim dhe përfundon në botën magjike të Neverlandit, ku gjen zbavitje por edhe rrezik, duke zbuluar edhe fatin e tij për t'u bërë heroi i mirënjohur Piter Pani.
  Image Pan (2015)
 • The Dictator

  Image The Dictator (2012)
  HD
  The Dictator (2012)
  Historia heroike e një diktatori i cili rrezikon jetën e tij për të siguruar që demokracia nuk do të vijnë në vendin që ai ka krijuar me shume dashuri.
  Image The Dictator (2012)