Aktor: Aden Young

 • Killer Elite

  Image Killer Elite (2011)
  HD
  Killer Elite (2011)
  Kur dy prej operativëve më elitarë në botë - Deni, një vrasës me kontratë i dalë në pension, dhe Hanteri, mësuesi i tij që në moshë të re - vihen kundër udhëheqësit dinak të një shoqërie sekrete ushtarake, gjuetia e tyre i çon përreth globit nga Australia në Paris, Londër dhe Lindje e Mesme. Ndërsa rreziqet rriten së bashku me…
  Image Killer Elite (2011)
 • I, Frankenstein

  Image I, Frankenstein (2014)
  HD
  I, Frankenstein (2014)
  200 vjet pas krijimit të tij shokues, krijesa e Dr. Frankenshtajnit, Adami, endet akoma nëpër botë. Por kur e gjen veten në mes të një lufte mbi fatin e njerëzimit, Adami zbulon se mbart çelësin që do të mund ta shkatërronte atë.
  Image I, Frankenstein (2014)