Aktor: Al Sapienza

 • American Hangman

  Image American Hangman (2019)
  HD
  American Hangman (2019)
  Një person i paidentifikuar poston një video në kohë reale në media sociale, duke treguar se ka rrëmbyer dy të panjohur dhe ka ndërmend të vrasë një prej tyre përpara se të mbarojë dita. Qëllimi i tij është të mbajë një "gjyq" në internet. Ndërsa autoritetet kuptojnë çfarë po ndodh, bëhet e qartë se publiku online do të veprojë si…
  Image American Hangman (2019)
 • Margin Call

  Image Margin Call (2011)
  HD
  Margin Call (2011)
  Kur një analist zbulon një informacion që mund t'i shkatërrojë të gjithë, lojtarët kyç (Kevin Spacey, Paul Bettany) të një firme investimesh ndërmarrin masa ekstreme për të kontrolluar dëmin.
  Image Margin Call (2011)
 • Capone

  Image Capone (2020)
  FULL HD
  Capone (2020)
  Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...
  Image Capone (2020)
 • Black Water

  Image Black Water (2018)
  HD
  Black Water (2018)
  Një agjent sekret i CIA-s e gjen veten të mbyllur në një burg të sigurisë së lartë dhe në sforcime për të shpëtuar veten.
  Image Black Water (2018)
 • Gangster Land

  Image Gangster Land (2017)
  HD
  Gangster Land (2017)
  Historia e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe rritja e tyre në pushtet. Ngritja e Al Kapones përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek MkGurnit, një boksier i aftë, që joshet në mafien italiane pas vrasjes së njerkut së tij.
  Image Gangster Land (2017)
 • Acceleration

  Image Acceleration (2019)
  HD
  Acceleration (2019)
  Një mama e dëshperuar i rikthehet edhe një herë botës së krimit, nga e cila ka bërë gjithçka që të largohet me qëllim që t’i shpëtojë jetën djalit të saj.
  Image Acceleration (2019)
 • xXx: Return of Xander Cage

  Image xXx: Return of Xander Cage (2017)
  xXx: Return of Xander Cage (2017)
  Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons.
  Image xXx: Return of Xander Cage (2017)