Aktor: Alec Baldwin

 • Along Came Polly

  Image Along Came Polly (2004)
  HD
  Along Came Polly (2004)
  Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t'ia nisë nga e para dhe kupton, se jeta ndjek planet e saj.
  Image Along Came Polly (2004)
 • Torrente 5

  Image Torrente 5 (2014)
  HD
  Torrente 5 (2014)
  Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t'i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë me skuadrën e tij të çuditshme.
  Image Torrente 5 (2014)
 • A Star Is Born

  Image A Star Is Born (2018)
  HD
  A Star Is Born (2018)
  Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.
  Image A Star Is Born (2018)
 • BlacKkKlansman

  Image BlacKkKlansman (2018)
  HD
  BlacKkKlansman (2018)
  Historia e një skuadre policësh që infiltrohen në një grup të Ku Kluks Klanit, që të pengojnë një sulm ndaj studentëve me ngjyrë, në Amerikën e viteve 1960.
  Image BlacKkKlansman (2018)
 • The Departed

  Image The Departed (2006)
  HD
  The Departed (2006)
  Dy burra në anët e kundërta të ligjit janë mbajtur të fshehtë nga Policia e Masaçusetit dhe nga Mafia Irlandeze, por gjaku dhe dhuna shpërthen kur bëhen disa zbulime.
  Image The Departed (2006)
 • Arctic Dogs – Aventurë Polare

  Image Arctic Dogs (2019) – Aventurë Polare
  HD
  Arctic Dogs (2019) – Aventurë Polare
  Aventurë Polare (2019) Dublim Shqip Suifti, një dhelpër arktike, zbulon një plan të lig nga një keqbërës i cili ka për synim të shkrijë akujt arktikë. Me ndihmën e miqve të tij, ai do u tregojë të gjithëve se është më shumë se thjesht një dhelpër.
  Image Arctic Dogs (2019) – Aventurë Polare
 • Fun with Dick and Jane

  Image Fun with Dick and Jane (2005)
  HD
  Fun with Dick and Jane (2005)
  Kur Diku pushohet nga puna si z/president, e siguron gruan e tij Xhejn se së shpejti do të gjejë një punë tjetër dhe do të vazhdojnë të jetojnë në luks. Por, pas disa muajsh humbin pronën e tyre, karriera e Dikut si punëtor përfundon me ekstradimin e tij në Meksikë! Më të dëshpëruar se kurrë, Diku dhe Xhejn vendosin t’i…
  Image Fun with Dick and Jane (2005)
 • The Boss Baby – Bebi Bos

  Image The Boss Baby (2017) – Bebi Bos
  HD
  The Boss Baby (2017) – Bebi Bos
  Bebi Bos (2017) Dublim Shqip Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t'i dhënë fund planit për të shkatërruar korporatën e bebeve, Bebikorp.
  Image The Boss Baby (2017) – Bebi Bos
 • The Boss Baby

  Image The Boss Baby (2017)
  HD
  The Boss Baby (2017)
  Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t'i dhënë fund planit për të shkatërruar korporatën e bebeve, Bebikorp.
  Image The Boss Baby (2017)
 • Mission: Impossible – Fallout

  Image Mission: Impossible – Fallout (2018)
  HD
  Mission: Impossible – Fallout (2018)
  Ethan Hunti dhe ekipi i tij i IMF-së, së bashku me disa aleatë të njohur, luftojnë kundër kohës pasi një mision ka shkuar keq.
  Image Mission: Impossible – Fallout (2018)
 • Rise of the Guardians

  Image Rise of the Guardians (2012)
  HD
  Rise of the Guardians (2012)
  Kur shpirti djallëzor lëshon një sulm në Tokë, ekipi i Gardianëve të pavdekshëm, ngrihen dhe dalin në mbrojtje të fëmijvë të pafajshëm anembanë botës.
  Image Rise of the Guardians (2012)
 • Madagascar: Escape 2 Africa

  Image Madagascar: Escape 2 Africa (2008)
  HD
  Madagascar: Escape 2 Africa (2008)
  Kafshët mundohen të kthehen në Nju Jork, por bien në një strehë kafshësh të egra në Afrikë, ku Aleksi ribashkohet me prindërit e tij.
  Image Madagascar: Escape 2 Africa (2008)
 • The Aviator

  Image The Aviator (2004)
  HD
  The Aviator (2004)
  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve...
  Image The Aviator (2004)
 • Mission Impossible Rogue Nation

  Image Mission Impossible Rogue Nation (2015)
  HD
  Mission Impossible Rogue Nation (2015)
  Ithan dhe grupi i tij marrin përsipër misionin e tyre më të pamundur ndonjëherë, zhdukjen e një organizate ndërkombëtare mashtruese të angazhuar për shkatërrimin e IMF-së.
  Image Mission Impossible Rogue Nation (2015)
 • Aloha

  Image Aloha (2015)
  HD
  Aloha (2015)
  Një kontraktues ushtarak i rikthehet karrierës së tij ku dhe takohet me ish të dashurën e tij. Por në fakt, papritur bie në dashuri me truprojën e Forcave Ajrore të tij.
  Image Aloha (2015)
 • Arctic Dogs aka Polar Squad

  Image Arctic Dogs (2019) aka Polar Squad
  HD
  Arctic Dogs (2019) aka Polar Squad
  Suifti, një dhelpër arktike, zbulon një plan të lig nga një keqbërës i cili ka për synim të shkrijë akujt arktikë. Me ndihmën e miqve të tij, ai do u tregojë të gjithëve se është më shumë se thjesht një dhelpër.
  Image Arctic Dogs (2019) aka Polar Squad
 • The Good Shepherd

  Image The Good Shepherd (2006)
  HD
  The Good Shepherd (2006)
  Historia trazuar e hershme të Agjencisë Qendrore të Inteligjencës shihet përmes prizmit të jetës së një njeriu të vetëm.
  Image The Good Shepherd (2006)
 • Motherless Brooklyn

  Image Motherless Brooklyn (2019)
  HD
  Motherless Brooklyn (2019)
  Në Nju Jorkun e viteve 50', një detektiv i sëmurë nis të zgjidhë misterin e vrasjes të shefit të tij që ishte dhe shoku i tij i vetëm.
  Image Motherless Brooklyn (2019)
 • Pearl Harbor

  Image Pearl Harbor (2001)
  Pearl Harbor (2001)
  Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.
  Image Pearl Harbor (2001)
 • To Rome with Love

  Image To Rome with Love (2012)
  To Rome with Love (2012)
  Në Romë, turistja amerikane Hejli njihet me avokatin Mikelanxhelo. Prindërit e Hejlit, psikiatrja Filis dhe producenti muzikor në pension Xherri, udhëtojnë në Romë për t'u njohur me Mikelanxhelon dhe prindërit e tij. Kur Xherri dëgjon babain e Mikelanxhelos, Xhankarlon, të këndojë në dush, bindet se ai është një këngëtar i talentuar opere. Çifti Antonio dhe Mili udhëtojnë në Romë për…
  Image To Rome with Love (2012)