Aktor: Andrea Riseborough

 • ZeroZeroZero Sezoni 1

  Image ZeroZeroZero Sezoni 1
  HD
  ZeroZeroZero Sezoni 1
  Një dërgesë e kokainës arrin në Evropë, duke filluar nga momenti kur një kartel i fuqishëm i kriminelëve italianë vendos ta blejë atë, në udhëtimet e tij nëpër Meksikë, deri në dërgesën e tij përtej Oqeanit Atlantik.
  Image ZeroZeroZero Sezoni 1
 • Mandy

  Image Mandy (2018)
  HD
  Mandy (2018)
  Një veri-perëndim të Paqësorit, Red Miler dhe Mendi Blum bënin një jetë të lumtur dhe të qetë. Kur parajsa e tyre tokësore shkatërrohet egërsisht nga prijësi sadist i një sekti, Red nis rrugëtimin e tij drejt gjakakmarrjes.
  Image Mandy (2018)
 • Oblivion

  Image Oblivion (2013)
  HD
  Oblivion (2013)
  Xhek Harper është një nga riparuesit e fundit të droneve i pozicionuar në Tokë. Pjesë e një operacioni masiv për të ekstraktuar burime jetësore pas dekadash lufte me një kërcënim të tmerrshëm të njohur si Skavët, misioni i Xhekut është thuajse i përfunduar. Duke jetuar dhe patrulluar qiellin mahnitës nga mijëra metra lart, ekzistenca e tij e dhimbshme tronditet kur…
  Image Oblivion (2013)
 • Shepherds and Butchers

  Image Shepherds and Butchers (2016)
  HD
  Shepherds and Butchers (2016)
  Një avokat pranon të marrë një çështje të një roje burgu në Afrikën e Jugut, i cili është traumatizuar nga ekzekutimet që ka parë.
  Image Shepherds and Butchers (2016)
 • The Kindness of Strangers

  Image The Kindness of Strangers (2019)
  HD
  The Kindness of Strangers (2019)
  Historia e disa njerëzve, jetët e të cilëve ndërthuren gjatë një dimri dramatik në Nju Jork.
  Image The Kindness of Strangers (2019)
 • Birdman

  Image Birdman (2014)
  HD
  Birdman (2014)
  Rigan është një aktor që u bë i famshëm duke interpretuar një superhero, por në vazhdim humbi nga bota e kinematografisë dhe tashmë përpiqet që të bëjë nje rikthim në Broduej. Deri ditën e fundit para premierës, egoizmi i tij do i shkaktojë shumë probleme, jo vetëm në karrierë por edhe në përpjekjen e tij për tu ribashkuar me familjen.
  Image Birdman (2014)