Aktor: Andy Samberg

 • Palm Springs

  Image Palm Springs (2020)
  HD
  Palm Springs (2020)
  Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja dhe njëri-tjetri.
  Image Palm Springs (2020)
 • Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha

  Image Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
  HD
  Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
  Familja juaj e preferuar e monstrave lë kështjellën dhe i drejtohet një anije luksoze për monstra, meqë Drakula ka nevojë për pushime. Një lundrim relaksues për grupin e Drakulës, ku monstrat kënaqen me zbavitjet që mund të ofrojë anija. Por Mavis kupton se ata paskan lundruar në ujëra të rrezikshme kur zbulon se Drak ka rënë në dashuri me kapitenen…
  Image Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
 • The To Do List

  Image The To Do List (2013)
  HD
  The To Do List (2013)
  Pasi ndihet nën presion të ketë më shumë përvojë seksuale para se të shkojë në kolegj, Brendi Klark bën një listë gjërash që do t'i përmbushë para se të shkojë në vjeshtë në kampus.
  Image The To Do List (2013)
 • Take the 10

  Image Take the 10 (2016)
  HD
  Take the 10 (2016)
  Një ditë nga jeta e dy miqve të ngushte, e një tregtari droge dhe e një menaxheri në një koncert hip-hopi në Perandorinë e Irlandës.
  Image Take the 10 (2016)
 • Storks

  Image Storks (2016)
  HD
  Storks (2016)
  Lejlekët kana kaluar nga dërgesat e bebeve te dërgesat e pakove. Por kur shfaqet një kërkesë për bebe, lejleku më i zoti duhet të përpiqet shumë të ndreqë gabimin, duke e dërguar beben në shtëpi...
  Image Storks (2016)
 • That’s My Boy

  Image That’s My Boy (2012)
  HD
  That’s My Boy (2012)
  Kur Doni ishte adoleshent, pati një lidhje dashurie me mësuesen e tij nga e cila trashëgoi edhe një fëmijë. Pas shumë vitesh kur djali i tij, Tod, është rritur dhe po bën përgatitjet e dasmës me vajzën e ëndrrave të tij, Doni shfaqet papritur për ta bërë ceremoninë e dasmës një nga komeditë më të bukura të vitit.
  Image That’s My Boy (2012)
 • Friends with Benefits

  Image Friends with Benefits (2011)
  Friends with Benefits (2011)
  Duke u munduar të shmangin komeditë romantike të Hollivudit, Dylan dhe Jamie zbulojnë se po ti shtosh shoqërisë aktin e seksit, gjërat bëhen më të ndërlikuara.
  Image Friends with Benefits (2011)
 • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  Image Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
  Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjesë në një lundrim në det për përbindëshat që e dashurojnë detin. Por ata nuk e dinë që barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing që përbuz përbindëshat. Si do ta shpëtojë familjen konti?
  Image Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
 • Hotel Transylvania 2

  Image Hotel Transylvania 2 (2015)
  Hotel Transylvania 2 (2015)
  Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel Transylvania ndodhet në një përplasje të mbinatyrshme midis stilit të vjetër dhe stilit të ri modern.
  Image Hotel Transylvania 2 (2015)
 • Hotel Transylvania

  Image Hotel Transylvania (2012)
  HD
  Hotel Transylvania (2012)
  Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim për të gjithë përbindshat e botës.
  Image Hotel Transylvania (2012)
 • Cloudy with a Chance of Meatballs 2

  Image Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013)
  Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013)
  Flint Lokvud tashme punon në Kompaninë “Live Corp”, për idhullin e tij Çester V. Por, ai detyrohet të lëre postin e tij, kur mëson se makina e tij më famëkeqe është akoma funksionale dhe po kercenon e ushqimit të kafshëve.
  Image Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013)