Aktor: Angela Bassett

 • Green Lantern

  Image Green Lantern (2011)
  HD
  Green Lantern (2011)
  Pilotit kokëkrisur Hal Xhordan i jepet një unazë aliene e cila i jep atij fuqi të mbinatyrshme duke e kthyer në një polic ndërgalaktik.
  Image Green Lantern (2011)
 • Malcolm X

  Image Malcolm X (1992)
  HD
  Malcolm X (1992)
  Biografia epike e liderit influencues dhe nacionalist, me ngjyrë, nga jeta e tij e hershme ,fëmijëria me probleme, vrasja e babait predikues dhe diagnostikimi i mamasë me probleme shëndetsore në karrierën si gangster dhe burgut ku njihet me popullin islam deri tek antarësimi i tij në këtë të fundit.
  Image Malcolm X (1992)
 • Mission: Impossible – Fallout

  Image Mission: Impossible – Fallout (2018)
  HD
  Mission: Impossible – Fallout (2018)
  Ethan Hunti dhe ekipi i tij i IMF-së, së bashku me disa aleatë të njohur, luftojnë kundër kohës pasi një mision ka shkuar keq.
  Image Mission: Impossible – Fallout (2018)
 • The Score

  Image The Score (2001)
  HD
  The Score (2001)
  Nik Uells, një hapës profesionist i kasafortave, i cili është në prag të heqjes dorë nga ky biznes, detyrohet nga partneri i tij Maksi, të kryejë një vjedhje të fundit. Objekti është një spektër i çmuar francez dhe puna, kësaj here, mbart më shumë rreziqe.
  Image The Score (2001)
 • Olympus Has Fallen

  Image Olympus Has Fallen (2013)
  Olympus Has Fallen (2013)
  Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng presidentin Benjamin Asher dhe stafin e tij ne bunker e padepertueshem te SHBA-se. Qellimi i tyre eshte te zene ngushte te gjithe shtetin……
  Image Olympus Has Fallen (2013)
 • Chi-Raq

  Image Chi-Raq (2015)
  Chi-Raq (2015)
  Në zonën Jugore të Çikagos konfliktin mes bandave vendos kush jeton dhe kush vdes. Pas vrasjes së Patit 7-vjeçare diçka ndryshon, a mundet që femrat me anë të grevës së seksit t’i japin fund kësaj situate?
  Image Chi-Raq (2015)
 • Otherhood

  Image Otherhood (2019)
  HD
  Otherhood (2019)
  Pas injorimit të radhës për Festën e Mamasë, 3 mikesha vendosin të shkojnë në shtëpitë e djemve të rritur që të rifitojnë edhe një herë rolin e nënës në jetët e tyre, por gjatë kësaj aventure zbulojnë më shumë për veten dhe djemtë e tyre dhe fëmijët zbulojnë aspekte të reja nga jeta e mamave.
  Image Otherhood (2019)
 • Black Panther

  Image Black Panther (2018)
  HD
  Black Panther (2018)
  T'Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për të marrë me të drejtë vendin e tij si mbret.
  Image Black Panther (2018)