Aktor: Angelina Jolie

 • The One and Only Ivan

  Image The One and Only Ivan (2020)
  HD
  The One and Only Ivan (2020)
  Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në jetën e anëtarevë të cirkut, ku ndryshimin më të madh e ndjen Ivani, i cili fillon të mendoj për të shkuarën e tij dhe për dëshirën për liri.
  Image The One and Only Ivan (2020)
 • Salt

  Image Salt (2010)
  HD
  Salt (2010)
  Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një detektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajësinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?”
  Image Salt (2010)
 • Wanted

  Image Wanted (2008)
  HD
  Wanted (2008)
  'Zgjidh fatin tënd' tregon që një zyrtar i ri mëson se është djali i një vrasësi profesionist dhe se ndan të njëjtat aftësi mbinjerëzore vrastare si babai i tij...
  Image Wanted (2008)
 • Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

  Image Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
  HD
  Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
  Aventurierja Lara Croft shkon në një kërkim për të shpëtuar Kutinë mitike të Pandorës para një shkencëtari të keq dhe rekruton një ish-Marins të kthyer në mercenar për ta ndihmuar.
  Image Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
 • Lara Croft: Tomb Raider

  Image Lara Croft: Tomb Raider (2001)
  HD
  Lara Croft: Tomb Raider (2001)
  Video loja aventuriere Lara Croft vjen në jetë në një film ku ajo garon kundër kohës dhe djajve për të rimarrë objekte të fuqishme të lashta.
  Image Lara Croft: Tomb Raider (2001)
 • Mr. & Mrs. Smith

  Image Mr. & Mrs. Smith (2005)
  HD
  Mr. & Mrs. Smith (2005)
  Një çift i martuar i mërzitur është befasuar për të mësuar se ata janë të dy vrasësit të punësuar nga agjencitë konkurrojnë për të vrarë njëri-tjetrin.
  Image Mr. & Mrs. Smith (2005)
 • Kung Fu Panda 2

  Image Kung Fu Panda 2 (2011)
  HD
  Kung Fu Panda 2 (2011)
  Në Kung Fu Panda 2, Poja tani po jeton ëndrrën e tij si Luftëtari Dragua, duke mbrojtur Luginën e Paqes përkrah miqve të tij, Pesëshes së Furishme. Por jeta e re e Posë kërcënohet nga një armik i ri, i cili planifikon të përdorë një armë sekrete dhe të pandalshme për të pushtuar Kinën dhe për të shkatërruar kung funë.…
  Image Kung Fu Panda 2 (2011)
 • Kung Fu Panda

  Image Kung Fu Panda (2008)
  HD
  Kung Fu Panda (2008)
  Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtësisht i ri në artet marciale.
  Image Kung Fu Panda (2008)
 • Alexander

  Image Alexander (2004)
  HD
  Alexander (2004)
  Oliver Stone kërkon historinë e vërtetë dhe të mrekullueshme të Aleksandër Manjo (Colin Farrell), që në shekullin e IV P. Krishtit pushtoi Greqinë, Persinë, Afganistanin dhe Indinë: 90% të botës që njihej atëherë. I detyruar të përballej me ushtritë më të fuqishme dhe më të mëdha të mbretërive të ndryshme, ai nuk humbi asnjë betejë. Aleksandri ishte dhe një bir…
  Image Alexander (2004)
 • The Tourist

  Image The Tourist (2010)
  HD
  The Tourist (2010)
  Frank një turist i zakonshëm qe shkon ne Itali ne pushime për te shëruar një zemër e ti të thyer, pa pritmas takohet me Elisen një grua e jashtëzakonshme qe kalon me qellim ne rrugën e tij.
  Image The Tourist (2010)
 • Kung Fu Panda 3

  Image Kung Fu Panda 3 (2016)
  HD
  Kung Fu Panda 3 (2016)
  Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.
  Image Kung Fu Panda 3 (2016)
 • The Good Shepherd

  Image The Good Shepherd (2006)
  HD
  The Good Shepherd (2006)
  Historia trazuar e hershme të Agjencisë Qendrore të Inteligjencës shihet përmes prizmit të jetës së një njeriu të vetëm.
  Image The Good Shepherd (2006)
 • The Bone Collector

  Image The Bone Collector (1999)
  HD
  The Bone Collector (1999)
  Denzel Washington luan një rolë sikur një agjentë tetralgjik, ai dhe partnerja e ti duhet ta gjejn një vrasës serik.
  Image The Bone Collector (1999)
 • Maleficent: Mistress of Evil

  Image Maleficent: Mistress of Evil (2019)
  HD
  Maleficent: Mistress of Evil (2019)
  Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj të Moorit. Gjërat komplikohen kur qëllimet e liga do të nisin luftën mes këtyre mbretërive dhe kur fuqitë e errëta të futen në lojë.
  Image Maleficent: Mistress of Evil (2019)
 • Gone in Sixty Seconds

  Image Gone in Sixty Seconds (2000)
  Gone in Sixty Seconds (2000)
  Një hajdut mjeshtër për vjedhjen e makinave duhet t'i kthehet industrisë dhe të vjedhë me ekipin e tij 50 makina brenda një nate për të shpëtuar të vëllanë.
  Image Gone in Sixty Seconds (2000)
 • Original Sin +18

  Image Original Sin (2001) +18
  +18
  Original Sin (2001) +18
  Një grua bashkë me të dashurin e saj bëjnë në plan që të zhvasin një burrë të pasur. Gjithçka shkon sipas planit derisa ajo bie në dashuri me të...
  Image Original Sin (2001) +18
 • Maleficent

  Image Maleficent (2014)
  Maleficent (2014)
  Një zanë hakmarrëse nxitet të mallkojë një princeshë të posalindur, por zbulon se fëmija mund të jetë një person i cili mund të sjellë paqe në vendin e tyre të trazuar.
  Image Maleficent (2014)
 • Hackers

  Image Hackers (1995)
  HD
  Hackers (1995)
  Një grup hackerash janë fajësuar për kryerjen e një krimi të madh ekonomik, por a do ia dalin ata të vërtetojnë pafajësinë e tyre?
  Image Hackers (1995)