Aktor: Ann Dowd

 • Rebecca

  Image Rebecca (2020)
  HD
  Rebecca (2020)
  Një e re e sapomartuar arrin në pronën e familjes së burrit të saj në një bregdet të Anglisë dhe e gjen veten duke luftuar me hijen e gruas së tij të parë, Rebekës, trashëgimia e së cilës vazhdon të jetojë në shtëpi edhe shumë kohë pas vdekjes së saj.
  Image Rebecca (2020)
 • The Drop

  Image The Drop (2014)
  HD
  The Drop (2014)
  Bob Saginowski gjen vetën në një qendër grabitje ku gjithçka shkon keq, dhe duhet hetuar rastin thellë në familjen e tij dhe miqtë e tij, për të pasur një ekzistence më të mirë të jetës pa marrë parasysh koston.
  Image The Drop (2014)
 • American Animals

  Image American Animals (2018)
  HD
  American Animals (2018)
  Katër çunakë ngatërrojnë jetën e tyre me një film dhe tentojnë të realizojnë një nga vjedhjet më të guximshme në historinë e Shteteve të Bashkuara.
  Image American Animals (2018)
 • Side Effects 18+

  Image Side Effects (2013) 18+
  HD
  Side Effects (2013) 18+
  EFEKTET ANËSORE është një triler provokues që flet për Emilinë dhe Martinin, një çift i suksesshëm njujorkez bota e të cilit shkatërrohet kur një ilaç i ri i rekomanduar nga psikiatri i Emilisë - i menduar për të trajtuar ankthin - ka disa efekte anësore të papritura.
  Image Side Effects (2013) 18+
 • Marley & Me

  Image Marley & Me (2008)
  HD
  Marley & Me (2008)
  Një familje merr mësime të rëndësishme për jetën nga qeni i tyre i adhurueshëm, por çapkën dhe i lëvizshëm.
  Image Marley & Me (2008)
 • The Great & The Small

  Image The Great & The Small (2016)
  HD
  The Great & The Small (2016)
  Skot, një 26 vjeçar i sapoliruar nga burgu dhe që jeton në rrugë, po përpiqet të bëhet përsëri pjesë e shoqërisë. Ai po përpiqet ta mbajë mirë me shefin e tij kriminel dhe t'i fitojë zemrën ish të dashurës.
  Image The Great & The Small (2016)
 • St. Vincent

  Image St. Vincent (2014)
  HD
  St. Vincent (2014)
  Një djalë i vogël me prindërit e divorcuar, gjen rastësisht një mik me emrin Vinsent, i cili është një ish-ushtarak pijanec dhe kumarxhi dhe jo një njeri shumë i mirë, gjithsesi ata të dy fillojnë të ndihmojnë njeri-tjetrin...
  Image St. Vincent (2014)
 • Hereditary

  Image Hereditary (2018)
  Hereditary (2018)
  Pas vdekjes së gjyshes, një familje në zi përndiqet nga ndodhi tragjike dhe shqetësuese që hedhin dritë mbi sekretet e zeza të familjes.
  Image Hereditary (2018)
 • Collateral Beauty

  Image Collateral Beauty (2016)
  Collateral Beauty (2016)
  Duke iu shmangur jetës pas tragjedisë që i ndodhi, një njeri ngre pyetje ndaj Dashurisë, Kohës dhe Vdekjes. Pasi merr përgjigje të papritura, ai fillon të kuptojë se si gjërat janë të lidhura bashkë dhe se si humbja po ashtu mund të zbulojë bukurinë dhe momente kuptimplotë.
  Image Collateral Beauty (2016)