Aktor: Anna Bonaiuto

 • Loro

  Image Loro (2018)
  HD
  Loro (2018)
  Filmi tregon sekretet e jetës së të famshmit Silvio Berluskoni, pasionin e tij për pushtet, femra dhe egon e tij të pakënaqur. Futemi në hipoteza se çfarë mund të ketë ndodhur në ngjarjet që asksush nuk i di, me një varësi personazhesh dhe ngjarjesh, që një në një mënyrë a në një tjetër, të gjitha sillen rreth tij.
  Image Loro (2018)
 • Naples in Veils +18 aka Napoli Velata

  Image Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
  Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
  KUJDES: FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Në Napolin e pushtuar nga magjia dhe besëtytnisë, çmenduria dhe racionaliteti, një mister mbulon ekzistencën e Adrianës, e mbingarkuar nga një dashuri e papritur dhe një krim i dhunshëm.
  Image Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
 • Il Divo

  Image Il Divo (2008)
  HD
  Il Divo (2008)
  Historia e politikanit italian Xhulio Andreoti, i cili shërbeu si kryeministër i Italisë shtatë herë që kur u rikthye demokracia në Itali në 1946-ën.
  Image Il Divo (2008)