Aktor: Anna Kendrick

 • Twilight

  Image Twilight (2008)
  HD
  Twilight (2008)
  Bella Suan ka qenë gjithmonë paksa ndryshe nga të tjerët. S’ka qenë kurrë nga ata që ndjekin turmën. Kur mamaja e saj rimartohet dhe Bella zgjedh të jetojë me babain e saj në qytezën e vogël të Forksit ku bie vazhdimisht shi, nuk pret që të ndryshojë ndonjë gjë e madhe. Por ja që gjërat ndryshojnë kur ajo njihet me…
  Image Twilight (2008)
 • The Twilight Saga: Eclipse

  Image The Twilight Saga: Eclipse (2010)
  HD
  The Twilight Saga: Eclipse (2010)
  Në filmin Eclipse, Bela e gjen përsëri veten të rrethuar nga rreziku, ndërsa Siatëlli është pushtuar nga një sërë vrasjes misterioze dhe një vampire djallëzore vazhdon kërkimin e saj për hakmarrje. Në mes të gjithë këtyre, Bela është e detyruar të zgjedhë midis Eduardit dhe Xhejkobit - duke ditur që vendimi i saj ka mundësi të nxisë luftën e pafund…
  Image The Twilight Saga: Eclipse (2010)
 • 50/50

  Image 50/50 (2011)
  HD
  50/50 (2011)
  I diagnostikuar me kancer në shpinën kurrizore, 27-vjeçari Adam udhëton rrugën drejt shërimit me mbështetjen ndonjëherë të padurueshme të shokut të tij të ngushtë Rogen, mamasë së tij mbytëse dhe të një terapisteje pa përvojë Anna Kendrick. I frymëzuar nga një histori e vërtetë, 50/50 është përballja e sinqertë por gazmore e një djaloshi të ri drejt rrugës së shërimit.
  Image 50/50 (2011)
 • Pitch Perfect 3

  Image Pitch Perfect 3 (2017)
  HD
  Pitch Perfect 3 (2017)
  Pasi kanë fituar kampionatin botëror, Belat e gjejnë veten të ndarë dhe zbulojnë se po muzika po i lë përfundimisht. Një mundësi e fundit për një turne jashtë SHBA-së, i bashkon sërish vajzat, për t’i vënë përballë aventurave, të papriturave dhe disa vendimeve të vështira...
  Image Pitch Perfect 3 (2017)
 • Trolls World Tour

  Image Trolls World Tour (2020)
  HD
  Trolls World Tour (2020)
  Popi dhe Brençi zbulojnë se ata janë një nga gjashtë fiset e ndryshme të Trollëve të ndarë në gjashtë territore të ndryshme të përkushtuar ndaj gjashtë llojeve të ndryshme muzikore. Mbretëresha e muzikës hard rok, e ndihmuar nga babai i saj, do të shkatërrojë çdo lloj muzike tjetër që roku të ketë regjimin suprem. Me këtë rrezik të ri, Popi…
  Image Trolls World Tour (2020)
 • Trolls Holiday

  Image Trolls Holiday (2017)
  HD
  Trolls Holiday (2017)
  Katër filma vizatimorë, me personazhe të Walt Disney-t, në katër aventura argëtuese dhe komike. “Festa e trollëve”, “Baba Njëshi”, “Dita me borë” dhe “Agimi i Krudëve”… Trollët e lumtur, krijesa e vogël Oh që dëshiron të bëhet Babagjysh, Tipi që ndihmon miqtë e saj jashtëtokësorë dhe familja e rrallë e shpellarëve Krudë, që nuk e kërkojnë aventurën, por është aventura…
  Image Trolls Holiday (2017)
 • Up in the Air

  Image Up in the Air (2009)
  HD
  Up in the Air (2009)
  Me një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë orarit të punës, por kupton që kjo jetesë kërcënohet nga prania e një punonjëse të re dhe një interesi dashurie.
  Image Up in the Air (2009)
 • Pitch Perfect

  Image Pitch Perfect (2012)
  HD
  Pitch Perfect (2012)
  Bela Barden është një grup, që përbëhet nga vajza të reja që këndojnë këngë pop dhe bazohen te pamja e tyre perfekte. Pas një dështimi katastrofik në finalet e vitit të kaluar, ato janë të detyruara të rigrupohen. Midis rekrutëve të reja, është edhe studentja Beka, një DJ e pavarur me asnjë interes për jetën në kolegj. Por, pasi takon…
  Image Pitch Perfect (2012)
 • ParaNorman

  Image ParaNorman (2012)
  HD
  ParaNorman (2012)
  Në qytezën e Luginëzës së Gëzuar, Norman Babkok është një djalë i cili mund të flasë me të vdekurit, por askush përveç shokut të tij të ri eksentrik, Nillit, nuk beson se aftësia e tij është e vërtetë. Një ditë, daja i larguar dhe i çuditshëm i Normanit i tregon një ritual të rëndësishëm vjetor të cilin duhet të fillojë…
  Image ParaNorman (2012)
 • The Accountant

  Image The Accountant (2016)
  HD
  The Accountant (2016)
  Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet.
  Image The Accountant (2016)
 • Mike and Dave Need Wedding Dates

  Image Mike and Dave Need Wedding Dates (2016)
  HD
  Mike and Dave Need Wedding Dates (2016)
  Dy vëllezër nxjerrin një lajmërim online për të gjetur shoqëruese për në një dasëm, lajmërim i cili u përhap jashtëzakonisht shumë dhe shpejt.
  Image Mike and Dave Need Wedding Dates (2016)
 • The Twilight Saga: New Moon

  Image The Twilight Saga: New Moon (2009)
  HD
  The Twilight Saga: New Moon (2009)
  Ndërkohë që Bela Suan gërmon thellë e më thellë brenda mistereve të botës së mbinatyrshme që është e etur të bëhet pjesë, e gjen veten në një rrezik të jashtëzakonshëm. Bela ndihet e shkretuar nga ikja e papritur e të dashurit të saj vampir, Eduard Kallen por shpirti i saj ringjallet nga miqësia e saj me bukuroshin Xhejkob Bllek. Papritmas,…
  Image The Twilight Saga: New Moon (2009)
 • Mr. Right

  Image Mr. Right (2015)
  HD
  Mr. Right (2015)
  Një vajzë bie në dashuri me djalin 'ideal', por e meta e vetme që ai i ka është se paguhet për të vrarë njerëz.
  Image Mr. Right (2015)
 • End of Watch

  Image End of Watch
  HD
  End of Watch
  Puna e përditshme e dy policëve në Los Anxheles, kolegë dhe shokë, të cilët i vihen kundër forcave kriminale më të mëdhenj se ata.
  Image End of Watch