Aktor: Annabelle Dexter-Jones

 • RAVAGE aka Swing Low

  Image RAVAGE (2019) aka Swing Low
  HD
  RAVAGE (2019) aka Swing Low
  Kur një fotografe e natyrës i shpjegon policisë se si ajo ia arriti të dilte nga Lugina Uaçatomi, ato e deklarojnë historinë e saj të dhunshme dhe një çmenduri, si një makth nën efektin e drogës. Por kur ata zbulojnë se ajo po tregon të vërtetën, tashmë është shumë vonë.
  Image RAVAGE (2019) aka Swing Low
 • Holy Motors

  Image Holy Motors (2012)
  HD
  Holy Motors (2012)
  Ndërsa shoferja e tij besnike e shëtit nëpër Paris me limuzinë, një njeri misterioz ndryshon rrobat dhe pamjen e tij, për të luajtur role të çuditshme, të shkruara përgjysmë... Udhëtimi fizik i zotit Oskar mes personazhesh në dukje të palidhura, është shumë i ngjashëm me udhëtimin që bën çdo natë, në ëndrra, mendja njerëzore.
  Image Holy Motors (2012)
 • Asthma

  Image Asthma (2014)
  HD
  Asthma (2014)
  Gas, një i ri antikomformist njihet me Rubyn, një bukuroshe që bënte tatuazhe që këmbëngul të mbeten thjesht shokë. Mes shumë kilometrave që bëjnë bashkë, miqve, drogës dhe rok 'n rollit linjat e marrëdhënies së tyre nisin të mjegullohen.
  Image Asthma (2014)
 • White Girl +18

  Image White Girl (2016) +18
  HD
  White Girl (2016) +18
  Verë, Nju Jork. Një gjimnaziste bie në dashuri me një djalë që sapo e ka takuar. Pasi një natë feste shkon keq, ajo shkon deri në limite për ta rifituar përsëri atë...
  Image White Girl (2016) +18