Aktor: Antonio Banderas

 • Haywire

  Image Haywire (2011)
  HD
  Haywire (2011)
  “Malori Kane” është një komando mercenare e cila merr përsipër misione që qeveritë nuk duan t’i pranojnë zyrtarisht. Pas përfundimit të një misioni shpëtimi në Barcelonë, largohet menjëherë për në Dublin. Por atje, do të tradhëtohet dhe do të gjendet nën shënjestër nga një ndjekje ndërkombëtare. Qëllimi i saj është të kthehet në SHBA për të mbrojtur familjen e saj…
  Image Haywire (2011)
 • Take the Lead

  Image Take the Lead (2006)
  HD
  Take the Lead (2006)
  Frymëzuar nga historia e vërtetë e jetës së Pjer Dulein, mësuesi që besoi në talentin e adoleshentëve problematik. Që kur ai krijoi 'kërcimin e Sallës', ky lloj kërcimi përfshiu 42 instruktorë dhe më shumë se 12 mijë studentë në 120 shkolla të Nju Jorkut. Dhe aktualisht vazhdon të përhapet në Amerikë. Një film plot sharmë dhe me aktorët e njohur…
  Image Take the Lead (2006)
 • Thick as Thieves

  Image Thick as Thieves (2009)
  HD
  Thick as Thieves (2009)
  Para se të tërhiqet nga bota e vjedhjes, hajduti veteran Kith Riplej dëshiron të mbarojë edhe një punë të fundit, në mënyrë që t’i paguajë borxhin mafias ruse. Këtu, rrugët e tij kryqëzohen me mashtruesin profesionist Gabriel Martin, por gjërat nuk janë ashtu si duken...
  Image Thick as Thieves (2009)
 • Beyond the Edge

  Image Beyond the Edge (2018)
  HD
  Beyond the Edge (2018)
  Moska bashkëkohore. Një lojtar i talentuar kumari mbledh një grup njerëzish me aftësi të mbinatyrshme për të fituar shuma të mëdha në një kazino. Por, ata përballen me një rival shumë më të fortë dhe mistik... Dhe, për t’u përballur me të, duhen kapërcyer disa kufij të rrezikshëm dhe të pazakontë.
  Image Beyond the Edge (2018)
 • Acts Of Vengeance

  Image Acts Of Vengeance (2017)
  HD
  Acts Of Vengeance (2017)
  Një avokat fjalë-shumë shndërrohet në një tjetër njeri kur betohet të mbajë gojën mbyllur, por duke e shkelur atë pasi zbulon kush i ka vrarë gruan dhe vajzën, duke nisur kështu hakmarrjen e tij...
  Image Acts Of Vengeance (2017)
 • Machete Kills

  Image Machete Kills (2013)
  HD
  Machete Kills (2013)
  Qeveria e SHBA-ve rekruton Hanxharin për t'u futur në Meksikë dhe të rrëzojë një trafikant armësh që planifikon lëshimin e një arme në hapësirë...
  Image Machete Kills (2013)
 • Desperado

  Image Desperado (1995)
  HD
  Desperado (1995)
  Një mariaçi ndjek rrugën e vrasjes së famëkeqit Buço për t'u hakmarrë për vdekjen e gruas së tij. Gjatë rrugëtimit, takon një vajzë e cila ndryshon rrjedhën e ngjarjeve.
  Image Desperado (1995)
 • Bullet Head

  Image Bullet Head (2017)
  HD
  Bullet Head (2017)
  Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.
  Image Bullet Head (2017)
 • Dolittle

  Image Dolittle (2020)
  HD
  Dolittle (2020)
  Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh me kafshëve shtëpiake të çuditshme.
  Image Dolittle (2020)
 • Day of the Falcon aka Black Gold

  Image Day of the Falcon (2011) aka Black Gold
  HD
  Day of the Falcon (2011) aka Black Gold
  Vitet 1930 në shtetet e Arabisë, koha e kulmit të lindjes së puseve të naftës përshkruhet një princ i ri Arab i cili detyrohet të zgjedhë besnikërinë ndaj babait të tij konservativ ose kunatit të tij modern dhe liberal.
  Image Day of the Falcon (2011) aka Black Gold
 • The Big Bang

  Image The Big Bang
  HD
  The Big Bang
  Një detektiv privat punësohet për të gjetur një striptiste të humbur. Një punë e lehtë që rezulton e komplikuar.
  Image The Big Bang
 • Once Upon A Time in Mexico

  Image Once Upon A Time in Mexico (2003)
  HD
  Once Upon A Time in Mexico (2003)
  Vrasësi i paguar "El Mariachi" bën spiunazh ndërkombëtar me një agjent nga CIA dhe një psikopat nga Meksika.
  Image Once Upon A Time in Mexico (2003)
 • Pain and Glory

  Image Pain and Glory (2019)
  HD
  Pain and Glory (2019)
  Një regjisor filmash reflekton për zgjedhjet që ka bërë në jetë ndërkohë që e shkuara dhe e tashmja përplasen me njëra tjetrën përballë tij.
  Image Pain and Glory (2019)
 • The 13th Warrior

  Image The 13th Warrior (1999)
  The 13th Warrior (1999)
  Një ambasador musliman, të larguar nga atdheu, fati e bashkon me vikingët, aq të ndryshëm nga ai. Shumë shpejt, ata gjejnë gjuhën e përbashkët, duke u bashkuar për të luftuar një të keqe të madhe, një ushtri mizore, që mendohej se ekzistonte vetëm në legjendë.
  Image The 13th Warrior (1999)
 • The Laundromat

  Image The Laundromat (2019)
  The Laundromat (2019)
  Në këtë dramë-komedi të bazuar në skandalin Mossack Fonseca, një kast karakteresh heton një mashtrim siguracionesh, duke ndjekur gjurmët e një çifti partner avokatësh pompoz në qytetin e Panamasë që shfrytëzuan sistemin financiar botëror.
  Image The Laundromat (2019)
 • Original Sin +18

  Image Original Sin (2001) +18
  +18
  Original Sin (2001) +18
  Një grua bashkë me të dashurin e saj bëjnë në plan që të zhvasin një burrë të pasur. Gjithçka shkon sipas planit derisa ajo bie në dashuri me të...
  Image Original Sin (2001) +18
 • The Expendables 3

  Image The Expendables 3 (2014)
  The Expendables 3 (2014)
  Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ish-krijuesit e skuadrës së mercenarëve, i cili është i vendosur për të shkatërruar skuadrën.
  Image The Expendables 3 (2014)
 • Automata

  Image Automata (2014)
  HD
  Automata (2014)
  Për Zhak Vaukan, një agjent sigurimesh i ORC-s, pasi lindin dyshimet që ka manipulime me një robot ai fillon disa hetime. Zbulimet që bën ai, mund të kenë pasoja të pamenduara për të ardhmen e njerëzimit.
  Image Automata (2014)