Aktor: Ashley Greene

 • Twilight

  Image Twilight (2008)
  HD
  Twilight (2008)
  Bella Suan ka qenë gjithmonë paksa ndryshe nga të tjerët. S’ka qenë kurrë nga ata që ndjekin turmën. Kur mamaja e saj rimartohet dhe Bella zgjedh të jetojë me babain e saj në qytezën e vogël të Forksit ku bie vazhdimisht shi, nuk pret që të ndryshojë ndonjë gjë e madhe. Por ja që gjërat ndryshojnë kur ajo njihet me…
  Image Twilight (2008)
 • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

  Image The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)
  HD
  The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)
  Në kapitullin e shumëpritur të radhës, lumturia e sapo gjetur martesore e Bela Suan dhe vampirit Eduard Kallen ndërpritet kur një sërë tradhtish dhe fatkeqësish kërcënojnë të shkatërrojnë botën e tyre. Pas dasmës së tyre, Bella dhe Eduardi udhëtojnë në Rio de Zhaneiro për muajin e tyre të mjaltit, ku më në fund u dorëzohen pasioneve të tyre. Bella së…
  Image The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 (2011)
 • The Twilight Saga: Eclipse

  Image The Twilight Saga: Eclipse (2010)
  HD
  The Twilight Saga: Eclipse (2010)
  Në filmin Eclipse, Bela e gjen përsëri veten të rrethuar nga rreziku, ndërsa Siatëlli është pushtuar nga një sërë vrasjes misterioze dhe një vampire djallëzore vazhdon kërkimin e saj për hakmarrje. Në mes të gjithë këtyre, Bela është e detyruar të zgjedhë midis Eduardit dhe Xhejkobit - duke ditur që vendimi i saj ka mundësi të nxisë luftën e pafund…
  Image The Twilight Saga: Eclipse (2010)
 • Accident Man

  Image Accident Man (2018)
  HD
  Accident Man (2018)
  Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i miri në atë që bën. Por kur një person i dashur futet në botën e krimit të Londrës dhe vritet nga skuadra e tij, Falloni detyrohet të marrë hak për vdekjen e të vetmit person që…
  Image Accident Man (2018)
 • Wish I Was Here

  Image Wish I Was Here (2014)
  HD
  Wish I Was Here (2014)
  Një aktor në vështirësi, baba dhe bashkëshort, e gjen veten në një udhëkryq të madh, i cili e detyron të shqyrtojë jetën, familjen dhe karrierën.
  Image Wish I Was Here (2014)
 • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

  Image The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)
  HD
  The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)
  Kur Bela zgjohet pas transformimit të saj, e gjen veten si një nënë dhe si një vampir. Tashmë ajo nuk është më e brishtë dhe delikate siç ishte mësuar që ta shikonte Eduarti, por është shndërruar në dominuesen e lojës. Dhe ky shndërrim do t'i duhet asaj dhe Eduartit, për të mbrojtur vajzën e tyre nga Vollturët që mendojnë se…
  Image The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)
 • The Twilight Saga: New Moon

  Image The Twilight Saga: New Moon (2009)
  HD
  The Twilight Saga: New Moon (2009)
  Ndërkohë që Bela Suan gërmon thellë e më thellë brenda mistereve të botës së mbinatyrshme që është e etur të bëhet pjesë, e gjen veten në një rrezik të jashtëzakonshëm. Bela ndihet e shkretuar nga ikja e papritur e të dashurit të saj vampir, Eduard Kallen por shpirti i saj ringjallet nga miqësia e saj me bukuroshin Xhejkob Bllek. Papritmas,…
  Image The Twilight Saga: New Moon (2009)
 • Kristy

  Image Kristy (2014)
  HD
  Kristy (2014)
  Një studente që qëndron në konvikt gjatë ditës së falënderimeve është vënë në shënjestër nga disa student të margjinalizuar, asaj i duhet të kapërcej frikën e saj më të thellë për t'i mundur me dinakëri.
  Image Kristy (2014)