Aktor: Bill Camp

 • Skin

  Image Skin (2018)
  HD
  Skin (2018)
  Një djalë i ri, i rritur nga një bandë raciste dhe tashmë i famshëm mes tyre, zgjedh t'i kthejë shpinën urrejtjes dhe dhunës që të mund të ndryshojë jetën e tij me ndihmën e një aktivisti të zi dhe gruas që do.
  Image Skin (2018)
 • Vice

  Image Vice (2018)
  HD
  Vice (2018)
  Historia e Dick Cheney, një burokrat i Uashingtonit, i cili në heshtje mori një fuqi të jashtëzakonshme si zëvendës president i George W. Bush, duke riorganizuar vendin dhe globin me pasoja që ende i ndjejmë edhe sot...
  Image Vice (2018)
 • Black Mass

  Image Black Mass (2015)
  HD
  Black Mass (2015)
  Historia e vërtetë Xhejms "Bardhoshi" Bolxhër, vëllai i senatorit të shtetit dhe krimineli më famëkeq në historinë e Jugut të Bostonit, i cili u bë informator i FBI-së për të spiunuar familjen mafioze që i kishte zënë territoret.
  Image Black Mass (2015)
 • Lawless

  Image Lawless (2012)
  HD
  Lawless (2012)
  Ngjarjet zhvillohen ne Virgjinia në kohen e depresionit të madh. Një bande kontrabandistësh te alkoolit kërcënohen nga një Kapobande që do një pjesë të fitimit të tyre.
  Image Lawless (2012)
 • Red Sparrow

  Image Red Sparrow (2018)
  HD
  Red Sparrow (2018)
  Balerina Dominika Egorova është rekrutuar në 'Shkollën e Harabelave', një shërbim sekret rus, ku është e detyruar të përdorë trupin e saj si armë. Misioni i saj i parë, duke synuar një agjent të C.I.A.-s, mund të cenojë sigurinë e dy kombeve.
  Image Red Sparrow (2018)
 • Hostiles

  Image Hostiles (2017)
  HD
  Hostiles (2017)
  Në vitin 1892, një kapiten legjendar i ushtrisë amerikane, pranon të shoqërojë një shef të indigjenëve dhe familjen e tij në shtëpi, nëpërmjet një territori të rrezikshëm.
  Image Hostiles (2017)
 • Molly’s Game

  Image Molly’s Game (2017)
  HD
  Molly’s Game (2017)
  Historia e vërtetë e Molli Blumit, një skiatore e klasit olimpik e cila zhvilloi lojën më ekskluzive të pokerit në botë dhe u bë objektiv i FBI-së.
  Image Molly’s Game (2017)
 • Jason Bourne

  Image Jason Bourne (2016)
  HD
  Jason Bourne (2016)
  Ish-agjenti më i rrezikshëm i CIA-s, Xhejzon Born (Matt Damon), del nga fshehja për të zbuluar të vërteta të fshehura nga e shkuara e tij.
  Image Jason Bourne (2016)
 • 12 Years a Slave

  Image 12 Years a Slave (2013)
  HD
  12 Years a Slave (2013)
  I bazuar në historinë e vërtetë të betejës së një njeriu për mbijetesë dhe liri. Në Shtetet e Bashkuara të para-Luftës Civile, Solomon Northap, një zezak i lirë nga periferitë e Nju Jorkut, rrëmbehet dhe shitet si skllav. Duke u përballur me mizorinë, si dhe mirësitë e papritura, Solomoni lufton jo vetëm për të qëndruar gjallë, por për të mbajtur…
  Image 12 Years a Slave (2013)
 • Aloha

  Image Aloha (2015)
  HD
  Aloha (2015)
  Një kontraktues ushtarak i rikthehet karrierës së tij ku dhe takohet me ish të dashurën e tij. Por në fakt, papritur bie në dashuri me truprojën e Forcave Ajrore të tij.
  Image Aloha (2015)
 • Dark Waters

  Image Dark Waters (2019)
  HD
  Dark Waters (2019)
  Kjo histori tregon luftën e një avokati të thjesht dhe të familjeve të një komuniteti në Virxhinian Perëndimore që luftuan me vite kundër një prej kompanive më të mëdhaja kimike në Amerikë për të mbrojtur jetët e tyre dhe për të vendosur drejtësinë.
  Image Dark Waters (2019)
 • Gold

  Image Gold (2016)
  Gold (2016)
  Keni Uells, një zbulues mineralesh, të cilit puna nuk po i ecën shumë mirë, njeh një gjeolog dhe së bashku nisin një rrugëtim për të gjetur ar në një xhungël të paeksploruar të Indonezisë.
  Image Gold (2016)
 • The Kitchen

  Image The Kitchen (2019)
  The Kitchen (2019)
  Në vitin 1970, gratë e gangsterëve të Nju Jorkut në lagjen e njohur si "Hell's Kitchen" vazhdojnë veprimtarinë kriminale të bashkëshortëve të tyre, pasi ata i burgosin.
  Image The Kitchen (2019)
 • Native Son

  Image Native Son (2019)
  Native Son (2019)
  Një i ri Afrikano-Amerikan që jeton në Çikago hyn në botën joshëse të parasë dhe pushtetit në momentin që punësohet si shofer në një familje me një pozitë shumë të mirë, ekonomike e shoqërore.
  Image Native Son (2019)
 • Joker

  Image Joker (2019)
  HD
  Joker (2019)
  Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një histori paralajmëruese.
  Image Joker (2019)