Aktor: Bill Murray

 • Fantastic Mr. Fox

  Image Fantastic Mr. Fox (2009)
  HD
  Fantastic Mr. Fox (2009)
  Një dhelpër qyteti nuk i reziston dot rikthimit të vjedhjes së fermave dhe si pasojë, duhet të ndihmojë komunitetin e tij t'i mbijetojë hakmarrjes së fermerëve.
  Image Fantastic Mr. Fox (2009)
 • Zombieland

  Image Zombieland (2009)
  HD
  Zombieland (2009)
  Kolombusit i është bërë zakon t’ia mbathë nga gjithçka që e frikëson. Talahasi nuk ka frikë nga asgjë. Nëse do të kishte, do t’ua kishte zhdëpur prapanicën. Në një botë të pushtuar nga zombit, këta të dy janë evoluar në dy të mbijetuar perfektë. Por tani, janë gati të përballen me perspektivën më tmerruese nga të gjitha: njëri-tjetrin.
  Image Zombieland (2009)
 • Rock the Kasbah

  Image Rock the Kasbah (2015)
  HD
  Rock the Kasbah (2015)
  Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.
  Image Rock the Kasbah (2015)
 • Isle of Dogs

  Image Isle of Dogs (2018)
  HD
  Isle of Dogs (2018)
  Në Japoni një kryebashkiak adhurues i maceve kërkon të shfarosë qentë dhe t'i zhdukë përgjithmonë ndaj i dëbon në një ishull të pabanuar. Një fëmijë i dhënë pas qenit tëtij vihet të ndihmojë atë dhe gjithë qentë e tjerë.
  Image Isle of Dogs (2018)
 • Dumb and Dumber To

  Image Dumb and Dumber To (2014)
  HD
  Dumb and Dumber To (2014)
  Dy trutharët Loid dhe Herri ritakohen pas 20-vitesh nga aventura e tyre e parë dhe nisen në kërkim të fëmijës së humbur të Herrit. Megjithëse do të kishte qënë shumë më mirë që Herri mos ta kishte ditur ekzistencën e fëmijës së tij dhe të merrte përsipër pergjegjësitë...
  Image Dumb and Dumber To (2014)
 • Aloha

  Image Aloha (2015)
  HD
  Aloha (2015)
  Një kontraktues ushtarak i rikthehet karrierës së tij ku dhe takohet me ish të dashurën e tij. Por në fakt, papritur bie në dashuri me truprojën e Forcave Ajrore të tij.
  Image Aloha (2015)
 • City of Ember

  Image City of Ember (2008)
  HD
  City of Ember (2008)
  Për breza, njerëzit e qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori më i fuqishëm i Emberit po prishet… dhe llampat madhështore që ndriçojnë qytetin kanë filluar të fiken.
  Image City of Ember (2008)
 • St. Vincent

  Image St. Vincent (2014)
  HD
  St. Vincent (2014)
  Një djalë i vogël me prindërit e divorcuar, gjen rastësisht një mik me emrin Vinsent, i cili është një ish-ushtarak pijanec dhe kumarxhi dhe jo një njeri shumë i mirë, gjithsesi ata të dy fillojnë të ndihmojnë njeri-tjetrin...
  Image St. Vincent (2014)
 • Space Jam

  Image Space Jam (1996)
  HD
  Space Jam (1996)
  Në përpjekje të dëshpëruar për të fituar një ndeshje basketbolli dhe për të fituar lirinë e tyre, Looney Tunes kërkojnë ndihmën e kampionit në pension të basketbollit, Michael Jordan.
  Image Space Jam (1996)
 • The Jungle Book

  Image The Jungle Book (2016)
  The Jungle Book (2016)
  Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një udhëtim të zbulimit të vetvetes edhe pse ai përballet me krijesa që nuk kanë interesa të përbashkëta.
  Image The Jungle Book (2016)
 • Get Smart

  Image Get Smart (2008)
  Get Smart (2008)
  Kur identitetet e agjentëve të fshehtë nga "Control" vihen në rrezik, Shefi promovon analistin e pafat, por të zellshëm, Maxwell Smart dhe e bashkon në skuadër me agjentin 99, elegant dhe të aftë, të vetmin spiun të pazbuluar. A mund të punojnë ata së bashku për të penguar planet dashakeqe të KAOS-it?
  Image Get Smart (2008)
 • The Dead Don’t Die

  Image The Dead Don’t Die (2019)
  HD
  The Dead Don’t Die (2019)
  Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.
  Image The Dead Don’t Die (2019)