Aktor: Cameron Diaz

 • Sex Tape

  Image Sex Tape (2014)
  HD
  Sex Tape (2014)
  Një çift i martuar zgjohen për të zbuluar se kaseta e seksit që kanë bërë një nate më para ka humbur duke çuar në një kërkim të çmendur rreth gjetjes se saj.
  Image Sex Tape (2014)
 • The Mask

  Image The Mask (1994)
  HD
  The Mask (1994)
  Stanley Ipkis nënpunës në bank, është shndërruar në një super-hero, maniak kur vesh një maskë misterioze.
  Image The Mask (1994)
 • The Other Woman

  Image The Other Woman (2014)
  HD
  The Other Woman (2014)
  Pasi zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, ajo mundohet ta kthejë në binarë jetën e saj të shkatërruar. Por kur takon rastësisht gruan me të cilën ai e kishte tradhtuar, kupton se kishin shumë të përbashkëta, dhe armikja e saj e betuar bëhet shoqja e saj e ngushtë. Kur zbulohet edhe një marrëdhënie tjetër, të tria bëhen…
  Image The Other Woman (2014)
 • Bad Teacher

  Image Bad Teacher (2011)
  HD
  Bad Teacher (2011)
  Filmi tregon për një mësuese të shkollës së mesme e cila është e ngathët dhe e paaftë dhe urren punën e saj, studentët e saj dhe bashkëpunëtorët e saj, por tani që i dashuri i saj pasanik e braktis, ajo detyrohet të rikthehet në mësimdhënie për të fituar para mjaftueshëm për implantet e gjirit. -PS: Ky film i ka dhënë…
  Image Bad Teacher (2011)
 • Shrek Forever After

  Image Shrek Forever After (2010)
  HD
  Shrek Forever After (2010)
  Shrek 4 (2010) Dublim Shqip Shreku i mërzitur dhe i zbutur bën një pakt për t'u ndjer përsëri si një përbindësh i vërtetë, por kur ai mashtrohet dhe dërgohet në një version të shtrembëruar të Shumë Shumë Larg - ku Rumpelstiltskin është mbret, përbindëshat përndiqen dhe ai se ka takuar kurrë Fionën - ai është i vendosur të rikthejë botën…
  Image Shrek Forever After (2010)
 • Shrek the Third

  Image Shrek the Third (2007)
  HD
  Shrek the Third (2007)
  Shrek 3 (2007) Dublim Shqip Mbreti i Shumë Shumë Larg ka vdekur dhe Shreku e Fiona do të bëhen Mbret & Mbretëreshë. Sidoqoftë, Shreku dëshiron të kthehet në kënetën e tij komode dhe të jetojë në paqe dhe qetësi, kështu që kur ai zbulon se ka një trashëgimtar tjetër të fronit, ata u nisën për ta sjellë atë për të…
  Image Shrek the Third (2007)
 • Shrek 2

  Image Shrek 2 (2004)
  HD
  Shrek 2 (2004)
  Shrek 2 (2004) Dublim Shqip Prindërit e Princeshës Fiona e ftojnë atë dhe Shrekun në darkë për të festuar martesën e saj. Sikur ta dinin se të porsamartuarit ishin të dy përbindësha.
  Image Shrek 2 (2004)
 • Shrek

  Image Shrek (2001)
  HD
  Shrek (2001)
  Shrek (2001) Dublim Shqip Një zotëri i lig përzë krijesat përrallore në kënetën e një përbindëshi të egër, i cili duhet të shkojë në kërkim dhe të shpëtojë një princeshë, për të fituar tokën e vet pas.
  Image Shrek (2001)
 • The Green Hornet

  Image The Green Hornet (2011)
  HD
  The Green Hornet (2011)
  Pas vdekjes së babait, Brit Reid, trashëgimtar i një pasurie të madhe, bashkon forcat me asistentin e të atit Katon për t'u bërë skuadra e maskuar në ndjekje të krimit...
  Image The Green Hornet (2011)
 • Knight and Day

  Image Knight and Day (2010)
  HD
  Knight and Day (2010)
  Një grua e re përfshihet me një spiun të poshtëruar i cili po përpiqet të pastrojë emrin e tij.
  Image Knight and Day (2010)
 • What Happens in Vegas

  Image What Happens in Vegas (2008)
  What Happens in Vegas (2008)
  Një burrë dhe një grua detyrohen, për arsye ligjore, të jetojnë si çift për një periudhë të caktuar kohore. Në lojë janë një shumë e madhe parash.
  Image What Happens in Vegas (2008)