Aktor: Charlie Hunnam

 • Sons of Anarchy Sezoni 1

  Image Sons of Anarchy Sezoni 1
  HD
  Sons of Anarchy Sezoni 1
  Një motorist përpiqet të ekuilibrojë të qenit baba dhe të ishte i përfshirë në një klub të jashtëligjshëm motorësh.
  Image Sons of Anarchy Sezoni 1
 • Papillon

  Image Papillon (2018)
  HD
  Papillon (2018)
  I dënuar në mënyrë të gabuar për vrasje, Henri Charriere formon një marrëdhënie të fortë me shokun e burgut dhe falsifikuesin e dënuar Luis Dega, në një përpjekje për të shpëtuar nga një koloni penale famëkeqe në Ishullin e Djallit.
  Image Papillon (2018)
 • King Arthur: Legend of the Sword

  Image King Arthur: Legend of the Sword (2017)
  HD
  King Arthur: Legend of the Sword (2017)
  Një film për Mbretin e Anglisë, Arturin, të cilit i vjedhin të drejtën e drejtimit të mbretërisë derisa ai nxjerr shpatën nga guri, ku duhet të njihet me trashëgiminë e tij të vërtetë dhe të marrë fronin.
  Image King Arthur: Legend of the Sword (2017)
 • The Gentlemen

  Image The Gentlemen (2019)
  HD
  The Gentlemen (2019)
  Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij.
  Image The Gentlemen (2019)
 • Children of Men

  Image Children of Men (2006)
  HD
  Children of Men (2006)
  Është viti 2027. Asnjë fëmijë nuk ka lindur që 18 vite pasi shkenca ka dështuar të zbulojë apo të shpjegojë arsyen përse të gjithë femrat janë sterilizuar.
  Image Children of Men (2006)
 • Deadfall

  Image Deadfall (2012)
  HD
  Deadfall (2012)
  Pas një grabitje të dështuar në një kazino pranë kufirit të akullt me Kanadanë, një Adisoni me motrën e tij Laisa (Eric Bana – Olivia Wilde) detyrohen të ndahen dhe të mundohen të kalojnë kufirin duke ndjekur secili një rrugë të ndryshme nëpër dëborë, duke patur lënë mbrapa një të vdekur dhe një makinë të shkatërruar. Ditën e Falënderimeve Adisoni…
  Image Deadfall (2012)
 • Green Street Hooligans

  Image Green Street Hooligans (2005)
  HD
  Green Street Hooligans (2005)
  Një i dëbuar nga qyteti Harvard, fillon jetën e ti të dhunshme në Londër me botën e krimit dhe huliganizmit në futboll.
  Image Green Street Hooligans (2005)
 • True History of the Kelly Gang

  Image True History of the Kelly Gang (2019)
  HD
  True History of the Kelly Gang (2019)
  Bazuar në romanin e Peter Carey. Historia e australianit Ned Kelly dhe bandës së tij ndërsa ata ikin nga autoritetet gjatë vitit 1870.
  Image True History of the Kelly Gang (2019)
 • Triple Frontier

  Image Triple Frontier (2019)
  Triple Frontier (2019)
  5 ish-ushtarë të forcave speciale planifikojnë t'i grabitin shefit të një bande kokaine të gjitha paratë që ky i fundit i ruante në shtëpinë e tij në xhunglën e Amazonës. Mes kufijve të trefishtë - Peru, Brazil dhe Kolumbi, 5 shokët hasin pengesa dhe sfida të vështira.
  Image Triple Frontier (2019)
 • The Lost City of Z

  Image The Lost City of Z (2016)
  HD
  The Lost City of Z (2016)
  Një dramë e vërtetë, përqendruar mbi eksploruesin Persival Foset i cili u zhduk në kërkim të një qyteti misterioz në Amazonë në vitet 1920.
  Image The Lost City of Z (2016)
 • Pacific Rim

  Image Pacific Rim (2013)
  HD
  Pacific Rim (2013)
  Kur një numër i madh përbindëshash, të njohur si Kaixhu, filluan të dilnin nga deti, nisi një luftë që do të merrte miliona jetë dhe që do të konsumonte burimet e njerëzimit për vite me radhë. Për t’i luftuar Kaixhu-të gjigante, u shpik një lloj i veçantë arme: robota masivë, të quajtur Jager, që kontrollohen njëkohësisht nga dy pilotë mendjet…
  Image Pacific Rim (2013)
 • Crimson Peak

  Image Crimson Peak (2015)
  HD
  Crimson Peak (2015)
  Idith, një vajzë e re nga Amerika bie në dashuri me Tomas Sharp. Pasi ajo shkon të jetojë në shtëpinë e tij zbulon shumë të vërteta dhe sekrete të tmerrshme. Pas kësaj forcohet edhe besimi i saj në ekzistencën e fantazmave.
  Image Crimson Peak (2015)