Aktor: Chun-Yuan Wang

 • Dragon

  Image Dragon (2011)
  HD
  Dragon (2011)
  Nje ekspert i arteve marciale dëshiron te tërhiqet nga jeta e dhunshme dhe te filloje një jete te re por do përndiqet nga një ish- mjeshtëri i tij dhe një detektiv.
  Image Dragon (2011)