Aktor: Danny Huston

 • Stan & Ollie

  Image Stan & Ollie (2018)
  HD
  Stan & Ollie (2018)
  Lorel dhe Hardi, dyshja e komendianëve më të famshëm në botë, mundohen të rindezin karrierën e tyre të filmave ndërkohë që zbarkojnë në atë që do të shndërrohej në këngën e tyre të mjellmave - një turne torturues në Britaninë së pas-luftës.
  Image Stan & Ollie (2018)
 • Io

  Image Io (2019)
  HD
  Io (2019)
  Një shkencëtare e re kërkon një mënyrë për të shpëtuar planetin Tokë që po vdes. Ajo takon një një njeri i cili po garon për të hipur në anijen e fundit që largohet nga planeti.
  Image Io (2019)
 • Justice League: The Flashpoint Paradox

  Image Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
  HD
  Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
  Flashi e gjen veten në një interval kohor të shkëputur nga lufta dhe bashkohet me versionet alternative të heronjve të tjerë për t'u kthyer në shtëpi dhe për të rivendosur afatin kohor.
  Image Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
 • Newness

  Image Newness (2017)
  HD
  Newness (2017)
  Në Los Anxhelosin e sotshëm, dy të rinj duke lundruar në rrjete sociale, njihen me njëri-tjetrin dhe krijojnë një lidhje e cila arrin ashtu si kufijtë emocionalë edhe ato fizik.
  Image Newness (2017)
 • Robin Hood

  Image Robin Hood (2010)
  HD
  Robin Hood (2010)
  Fituesi i çmimit Oscar Russell Crowe luan si figura legjendare e njohur me breza të tërë si “Robin Hud”, bëmat e të cilit kanë rezistuar në mitologjinë popullore dhe kanë nxitur imagjinatën e atyre që kanë të përbashkët me të shpirtin aventuresk dhe ndjenjën e drejtësisë. Në shekullin e 13-të në Angli, Robini dhe banda e tij e grabitësve përballen…
  Image Robin Hood (2010)
 • The Kingdom

  Image The Kingdom (2007)
  HD
  The Kingdom (2007)
  Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme.
  Image The Kingdom (2007)
 • Wrath of the Titans

  Image Wrath of the Titans (2012)
  HD
  Wrath of the Titans (2012)
  Një dekadë pasi mposhti Krakenin e tmerrshëm, Perseu përpiqet të tërhiqet në një jetë të qetë si peshkatar dhe prind i vetëm për djalin e tij të vogël. Megjithatë, një luftë e madhe është shpërthyer midis perëndive, të dobësuar nga mungesa e përkushtimit të njerëzve dhe Titanëve të burgosur prej kohësh, të cilët udhëhiqen nga mizori Kronos. I tradhtuar nga…
  Image Wrath of the Titans (2012)
 • The Aviator

  Image The Aviator (2004)
  HD
  The Aviator (2004)
  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve...
  Image The Aviator (2004)
 • The Proposition

  Image The Proposition (2005)
  HD
  The Proposition (2005)
  Australi, 1880. Kapiteni Stanli më në fund arrin të kap Çarlin dhe Majk Bërns, dy nga katër vëllezërit famëkeq Bërns, të njohur si vrasës dhe kriminelë. Për të arritur pjesën tjetër të bandës, Stanli i ofron Çarlit një shkëmbim: "Për të shpëtuar jetën e Majkit, ai duhet të dorëzojë kreun e bandës, vëllanë e madh Arturin, gjallë ose vdekur!
  Image The Proposition (2005)
 • Big Eyes

  Image Big Eyes (2014)
  HD
  Big Eyes (2014)
  Një drame e pasqyruar në piktoren e famshme Margareta Kin, sukseset e të ciles kishin filluar rreth viteve 1950 dhe gjate këtyre viteve ajo pati vështirësi me burrin e saj, i cili u mundua t'ia marr vlerat duke shfrytëzuar atë afër 10 vite.
  Image Big Eyes (2014)
 • 30 Days of Night

  Image 30 Days of Night (2007)
  HD
  30 Days of Night (2007)
  Në Barrou të Alaskës, dielli nuk del për 30 ditë të tëra në stinën e dimrit. Kur qyteti ul qepenat, shumica e njerëzve që vendosën të qëndrojnë, vriten në mënyrë misterioze brenda pak kohe. Gjahtarë të panjohur presin çdo mënyrë komunikimi dhe dalje nga qyteti. Në tmerrin që vazhdon, një skuadër me njerëzit e mbijetuar, të drejtuar nga një çift…
  Image 30 Days of Night (2007)
 • The Professor

  Image The Professor (2018)
  The Professor (2018)
  Kur mëson se ka kancer dhe i kanë mbetur edhe gjashtë muaj jetë, një lektor kolegji shndërrohet në një njeri që ndjek argëtimin. Pas goditjes që merr nga lidhja e së shoqes me presidentin e shkollës dhe kënaqësisë së punës pa tabu me nxënësit e tij, ai nis një “kryqëzatë” kundër autoritetit dhe hipokrizisë.
  Image The Professor (2018)
 • Wonder Woman

  Image Wonder Woman (2017)
  HD
  Wonder Woman (2017)
  Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t'i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj…
  Image Wonder Woman (2017)
 • X-Men Origins: Wolverine

  Image X-Men Origins: Wolverine (2009)
  HD
  X-Men Origins: Wolverine (2009)
  Filmi tregon historinë e së kaluarës epike, të dhunshme dhe romantike të Ulverinit, marrëdhënien e tij komplekse me Viktor Krid ose Dhëmbë-Kordha dhe programin kërcënues së armëve X. Gjatë rrugës, Ullverini përballet me shumë mutantë, të njohur dhe të rinj, duke përfshirë edhe Dedpullin, Gambitin, Xhon Fantazmën dhe Kolonelin Uilliam Strajker.
  Image X-Men Origins: Wolverine (2009)
 • Angel Has Fallen

  Image Angel Has Fallen (2019)
  HD
  Angel Has Fallen (2019)
  Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.
  Image Angel Has Fallen (2019)