Aktor: Dwayne Johnson

 • Fast & Furious 5 a.k.a Fast Five

  Image Fast & Furious 5 (2011) a.k.a Fast Five
  HD
  Fast & Furious 5 (2011) a.k.a Fast Five
  Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pamëshir­shëm si dhe një agjenti fed­eral i papërkulur.
  Image Fast & Furious 5 (2011) a.k.a Fast Five
 • Furious 7 a.k.a Fast & Furious 7

  Image Furious 7 (2015) a.k.a Fast & Furious 7
  HD
  Furious 7 (2015) a.k.a Fast & Furious 7
  Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.
  Image Furious 7 (2015) a.k.a Fast & Furious 7
 • Planet 51

  Image Planet 51 (2009)
  HD
  Planet 51 (2009)
  Planeti 51 Dublim Shqip Diku, shumë shumë larg është një vend ku jeta është shumë e thjeshtë. Fëmijët janë të lire dhe çdo gjë është shumë e këndëshme. Deri në ditën kur, diçka shumë e çuditëshme, shkeli në Planetin 51.
  Image Planet 51 (2009)
 • Jumanji: Welcome to the Jungle

  Image Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
  HD
  Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
  Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.
  Image Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
 • Moana

  Image Moana (2016)
  HD
  Moana (2016)
  Një vajzë e re përdor talentin e saj në lundrim për t’u nisur drejt një ishull imagjinar. Aventurës së saj i bashkohet heroi i saj, gjysmëperëndia legjendare Maui.
  Image Moana (2016)
 • Jumanji: The Next Level

  Image Jumanji: The Next Level (2019)
  HD
  Jumanji: The Next Level (2019)
  Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga shkretëtirat e thata në malet me dëborë, për t'i shpëtuar lojës më të rrezikshme në botë.
  Image Jumanji: The Next Level (2019)
 • Fast & Furious 6

  Image Fast & Furious 6 (2013)
  HD
  Fast & Furious 6 (2013)
  Hobsi bën të mundur që Dominik dhe Brajan të mbledhin skuadrën e tyre për të kapur një grup mercenarësh...
  Image Fast & Furious 6 (2013)
 • The Mummy Returns

  Image The Mummy Returns (2001)
  HD
  The Mummy Returns (2001)
  Trupi i mumifikuar i Imhotepit është dërguar në një muze në Londër, ku ai edhe një herë zgjohet dhe fillon fushatën e tij të bujshme te terrorit.
  Image The Mummy Returns (2001)
 • Gridiron Gang

  Image Gridiron Gang (2006)
  HD
  Gridiron Gang (2006)
  Porteri punon si një punëtor social në një burg të San Franciskos ku gjenden disa djem të rinj të cilët janë fajtorë për krime monstruoze. Për t'i dhënë kuptim jetës së tyre (dhe jetës së vetë), ai bind drejtorin e institutit për të krijuar një ekip futbolli që do të luajë në kampionatin e të rinjve: mes shumë vështirësive dhe…
  Image Gridiron Gang (2006)
 • G.I. Joe: Retaliation

  Image G.I. Joe: Retaliation (2013)
  HD
  G.I. Joe: Retaliation (2013)
  Skuadra Gi Joe jo vetëm po përballen me armikun e tyre të përjetshëm "Kobrat", por tashmë janë të detyruar të luftojnë dhe kundër qeverisë amerikane që i ka shpallur armikun numër një të shtetit.
  Image G.I. Joe: Retaliation (2013)
 • The Rundown aka Welcome to the Jungle

  Image The Rundown (2003) aka Welcome to the Jungle
  HD
  The Rundown (2003) aka Welcome to the Jungle
  Beku është një gjuetar shpërblimesh shumë i vlerësuar dhe punësohet për të gjetur Trevisin, një djalë të humbur prej muajsh në Brazil. Kjo punë që duket e thjeshtë e çon Bekun në një aventurë e pabesueshme në pyllin e Amazonës, ku atje takon baristen e bukur Marianën dhe Hatçerin e pamëshirshëm.
  Image The Rundown (2003) aka Welcome to the Jungle
 • Pain & Gain

  Image Pain & Gain (2013)
  HD
  Pain & Gain (2013)
  Bazuar në historinë e vërtetë të Deniëll Lugo një badibilldër në Majemi i cili dëshiron të jetojë ëndrrën amerikane. Ai do të donte që të kishte paratë që njerëzit e tjerë kanë. Pra, bashkë me ndihmën e shokut të tij Dorbal dhe ish-të dënuarit, kristian Pol Dojëll do të organizojnë rrëmbimin e Viktor Kërshau, rrëmbim që përfundon shumë keq. Ç'do…
  Image Pain & Gain (2013)
 • Walking Tall

  Image Walking Tall (2004)
  Walking Tall (2004)
  Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë shtëpinë e tij.
  Image Walking Tall (2004)
 • Fighting with My Family

  Image Fighting with My Family (2019)
  Fighting with My Family (2019)
  Një familje mundësish jetojnë duke bërë shfaqje në qytetin e tyre ndërkohë fëmijët ëndërrojnë të bëhen pjesë e botës së Manisë së mundjes.
  Image Fighting with My Family (2019)
 • Doom

  Image Doom (2005)
  Doom (2005)
  Marinsat e Hapësirës dërgohen për të hetuar disa ngjarje të çuditshme në një bazë kërkimi në Mars por e gjejnë veten përballë disa makinerive vrasëse të modifikuara gjenetikisht....
  Image Doom (2005)
 • The Scorpion King

  Image The Scorpion King (2002)
  The Scorpion King (2002)
  Një luftëtar i shkretëtirës ngrihet kundër një ushtrie të keqe që po shkatërron vendin e tij...
  Image The Scorpion King (2002)
 • Central Intelligence

  Image Central Intelligence (2016)
  Central Intelligence (2016)
  Pasi ribashkohet me një mik të vjetër nëpermjet Facebook-ut, një llogaritar i urtë e i sjellshëm joshet nga bota e spiunazhit ndërkombëtar.
  Image Central Intelligence (2016)
 • Fast & Furious 5 aka Fast Five

  Image Fast & Furious 5 (2011) aka Fast Five
  Fast & Furious 5 (2011) aka Fast Five
  Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pamëshir­shëm si dhe një agjenti fed­eral i papërkulur.
  Image Fast & Furious 5 (2011) aka Fast Five
 • Baywatch

  Image Baywatch (2017)
  Baywatch (2017)
  Roja i përkushtuar i bregdetit, Miç Bukanon do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.
  Image Baywatch (2017)
 • The Fate of the Furious aka Fast & Furious 8

  Image The Fate of the Furious aka Fast & Furious 8 (2017)
  The Fate of the Furious aka Fast & Furious 8 (2017)
  Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida që do t’i testojnë ata si kurrë më pare.
  Image The Fate of the Furious aka Fast & Furious 8 (2017)
 • San Andreas

  Image San Andreas (2015)
  San Andreas (2015)
  Ngjarjet vendosen në Kaliforni ku pas një tërmeti masiv, një pilot shpëtimi së bashku me ish gruan e tij do të bëjnë një udhëtim të rrezikshëm nga Los Angelos në Kaliforni vetëm e vetëm që të shpëtojnë vajzën e tyre te vetme. Por teksa mendojnë se gjithçka ka marrë fund, kuptojnë se në fakt gjithçka sapo ka filluar...
  Image San Andreas (2015)
 • Furious 7 aka Fast & Furious 7

  Image Furious 7 (2015) aka Fast & Furious 7
  Furious 7 (2015) aka Fast & Furious 7
  Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.
  Image Furious 7 (2015) aka Fast & Furious 7
 • Hercules

  Image Hercules (2014)
  Hercules (2014)
  Herkuli, biri i Zeusit, nuk është as njeri e as zot, dhe kjo shkaktoi vuajtje të mëdha. Duke u përballur me dymbëdhjetë legjendat e mundimeve, ai i ktheu kurrizin perëndive dhe për katërmbëdhjetë vjet ai gjeti vetëm beteja të përgjakshme. Në shoqërinë e pesë personave të ngjashëm, u bë një mercenar në shërbim të kujdo që ishte në nevojë...
  Image Hercules (2014)
 • Faster

  Image Faster (2010)
  Faster (2010)
  Pas hekurave të brugut, një njeri ka planifikuar vetëm një gjë... të hakmerret për vrasjen e vëllait të tij. Tani i lirë dhe vetëm me një qëllim në jetë, ai po eliminon një nga një të gjithë fajtorët. Por sa më shumë i afrohet fundit të “listës”, aq më në rrezik vihet jeta e tij dhe pas i janë vënë,…
  Image Faster (2010)