Aktor: Jason Bateman

 • Ozark Sezoni 3

  Image Ozark Sezoni 3
  HD
  Ozark Sezoni 3
  Një këshilltar financiar shkon me familjen e tij nga Çikago në Misuri, ku ai duhet të pastrojë 500 milion dollarë në pesë vjet për të qetësuar një shef droge.
  Image Ozark Sezoni 3
 • Ozark Sezoni 2

  Image Ozark Sezoni 2
  HD
  Ozark Sezoni 2
  Një këshilltar financiar shkon me familjen e tij nga Çikago në Misuri, ku ai duhet të pastrojë 500 milion dollarë në pesë vjet për të qetësuar një shef droge.
  Image Ozark Sezoni 2
 • Paul

  Image Paul (2011)
  HD
  Paul (2011)
  Dy Anglez të pasionuar pas librave vizatimorë, duke udhëtuar nëpër SHBA takojnë rastësisht një alien jashtë Zonës 51.
  Image Paul (2011)
 • Ozark Sezoni 1

  Image Ozark Sezoni 1
  HD
  Ozark Sezoni 1
  Një këshilltar financiar shkon me familjen e tij nga Çikago në Misuri, ku ai duhet të pastrojë 500 milion dollarë në pesë vjet për të qetësuar një shef droge.
  Image Ozark Sezoni 1
 • Zootopia – Qyteti i Kafshëve

  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  HD
  Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  Zootopia: Qyteti i Kafshëve Dublim Shqip Në një qytet ku të gjitha kafshët jetojnë në paqe e harmoni, një lepurushe që sapo ka filluar punë si police detyrohet të bashkëpunojë me një dhelpër dredharake, për të zgjidhur çështjen e saj të parë.
  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
 • Office Christmas Party

  Image Office Christmas Party (2016)
  HD
  Office Christmas Party (2016)
  Kur motra e tij, strikte, presidente e kompanisë, e kërcënon se do t'i mbyllë filialin, Klei organizon një festë madhështore Krishtlindjesh që të joshë një klient të madh dhe ta shpëtojë atë (degën). Gjërat fillojnë e përkeqësohen kur festa merr një rrjedhë tjetër.
  Image Office Christmas Party (2016)
 • Up in the Air

  Image Up in the Air (2009)
  HD
  Up in the Air (2009)
  Me një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë orarit të punës, por kupton që kjo jetesë kërcënohet nga prania e një punonjëse të re dhe një interesi dashurie.
  Image Up in the Air (2009)
 • The Kingdom

  Image The Kingdom (2007)
  HD
  The Kingdom (2007)
  Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme.
  Image The Kingdom (2007)
 • Horrible Bosses 2

  Image Horrible Bosses 2 (2014)
  HD
  Horrible Bosses 2 (2014)
  Të mërzitur duke u dhënë llogari njerëzve më lart, Niku, Dejli dhe Kërti vendosin të bëhen shefa të vetes duke hapur biznesin e tyre. Por një investitor i shkathët ua heq shumë shpejt qilimin nga poshtë këmbëve. Të mashtruar dhe të dëshpëruar, pa asnjë mbështetje ligjore, tre biznesmenët e mundshëm bëjnë një plan të mbrapshtë, për të rrëmbyer djalin e…
  Image Horrible Bosses 2 (2014)
 • Zootopia

  Image Zootopia (2016)
  HD
  Zootopia (2016)
  Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj has shume dilema dhe probleme që...
  Image Zootopia (2016)
 • Hancock

  Image Hancock (2008)
  HD
  Hancock (2008)
  Henkok është një superhero, sjellja e të cilit konsiderohet e keqe dhe shkakton miliona para dëme në qytet. Ai ndryshon pasi shpëton jetën e një personi që e ndihmon të përmirësojë imazhin e tij publik.
  Image Hancock (2008)
 • The Gift

  Image The Gift (2015)
  HD
  The Gift (2015)
  Jeta e dy të sapomartuarve kthehet përmbys kur një i njohur nga e shkuara e burrit dërgon dhurata misterioze dhe të frikshme rreth një sekreti të para 20 viteve.
  Image The Gift (2015)
 • Identity Thief

  Image Identity Thief (2013)
  HD
  Identity Thief (2013)
  Biznesmeni i sjellshëm dhe i butë Sendi Paterson udhëton nga Denveri në Florida për t'u përballur me një grua që në dukje duket naive, por ka vjedhur identitetin e Sendit.
  Image Identity Thief (2013)
 • The Break-Up

  Image The Break-Up (2006)
  The Break-Up (2006)
  Në përpjekje për të mbajtur apartamentin e tyre luksoz secili për vete, ndarja e një çifti sa vjen dhe bëhet më e pakëndshme...
  Image The Break-Up (2006)
 • The Change-Up

  Image The Change-Up (2011)
  The Change-Up (2011)
  Dave është një njeri i martuar me dy fëmijë dhe ka një grua të dashur, dhe Mitch është një njeri i vetëm, i cili është në fillimet e jetës së tij seksuale. Një natë fatale, ndërsa Mitch dhe Dave po urinoni në një shatervan, godet rrufeja dhe ata nderrojne trupat.
  Image The Change-Up (2011)
 • Juno

  Image Juno (2007)
  Juno (2007)
  Kur pas një vendimi të papërgjegjshëm dhe të pamenduar mirë, 16-vjeçarja Xhuno Mekgaf, mbetet shtatzënë me shokun e saj të ngushtë, ajo vendos t’ia jap fëmijën e saj për adoptim një çifti, që e gjeti në gazetën e qytetit. Peripecitë e saj të shtatzanisë e ndihmojnë të kuptoj më shumë në lidhje me dashurinë dhe të kujdesurit për një fëmijë.
  Image Juno (2007)
 • Central Intelligence

  Image Central Intelligence (2016)
  Central Intelligence (2016)
  Pasi ribashkohet me një mik të vjetër nëpermjet Facebook-ut, një llogaritar i urtë e i sjellshëm joshet nga bota e spiunazhit ndërkombëtar.
  Image Central Intelligence (2016)
 • Horrible Bosses

  Image Horrible Bosses (2011)
  HD
  Horrible Bosses (2011)
  Tre shokë planifikojnë vrasjet e shefave të tyre të këqij kur kuptojnë se ata po pengojnë lumturinë e tyre...
  Image Horrible Bosses (2011)