Aktor: Mads Mikkelsen

 • Arctic

  Image Arctic (2018)
  HD
  Arctic (2018)
  Një burrë i bllokuar në Arktik pas rrëzimit të një aeroplani duhet të vendosë nëse do të rrijë në kampin e tij apo të nisë një udhëtim vdekjeprurës përmes së panjohurës për të shpëtuar nga i ftohti acar.
  Image Arctic (2018)
 • At Eternity’s Gate

  Image At Eternity’s Gate (2018)
  HD
  At Eternity’s Gate (2018)
  Një vështrim në jetën e piktorit Vinsent van Gog gjatë kohës që ai jetoi në Arls dhe Auvers-sur-Oise, Francë.
  Image At Eternity’s Gate (2018)
 • Polar

  Image Polar (2019)
  HD
  Polar (2019)
  Vrasësi më i mirë në botë, Danken Vizla, tek shkon drejt daljes në pension cilësohet si dëm për kompaninë ku ai punonte nga punëdhënësi i tij i vjetër. Kundër dëshirës së tij, ai e gjen veten përsëri në lojë duke luftuar kokë më kokë me një grup vrasësish të rinj.
  Image Polar (2019)
 • Michael Kohlhaas

  Image Michael Kohlhaas (2013)
  HD
  Michael Kohlhaas (2013)
  Në shekullin e 16-të në Sevenes, një tregtar kuajsh me emrin Mikael Kohlas drejton një jetë të lumtur familjare. Pasi që një zotëri e trajton atë keq në mënyrë të padrejtë, ai krijon një ushtri dhe ndez një luftë të përgjakshme në të gjithë vendin për të rikthyer të drejtat e tij.
  Image Michael Kohlhaas (2013)
 • A Royal Affair

  Image A Royal Affair (2012)
  HD
  A Royal Affair (2012)
  Një mbretëreshë e re, e cila është e martuar me një mbret të çmendur, bie fshehurazi në dashuri me mjekun e saj, dhe së bashku ata fillojnë një revolucion që ndryshon një komb përgjithmonë.
  Image A Royal Affair (2012)
 • Doctor Strange

  Image Doctor Strange (2016)
  HD
  Doctor Strange (2016)
  Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udhëtim drejt arteve mistike dhe zbulon që ka dhe mënyra të tjera për të shpëtuar jetë.
  Image Doctor Strange (2016)
 • Rogue One: A Star Wars Story

  Image Rogue One: A Star Wars Story (2016)
  HD
  Rogue One: A Star Wars Story (2016)
  Aleanca e rebelëve ndërmerr një hap të rrezikshëm për të vjedhur projektet e Yllit të Vdekjes duke krijuar kështu terrenin e një sage epike në vijim.
  Image Rogue One: A Star Wars Story (2016)
 • Clash of the Titans

  Image Clash of the Titans (2010)
  HD
  Clash of the Titans (2010)
  Perseu, biri i Zeusit, lufton me forcat e errëta të nëntokës për t'i ndaluar që të pushtojnë Tokën dhe Qiellin...
  Image Clash of the Titans (2010)
 • King Arthur

  Image King Arthur (2004)
  HD
  King Arthur (2004)
  Filmi “Mbreti Artur” është fitues i 4 çmimeve Oskar dhe nominuar për 8 të tjerë. Regjia nga Antoine Fuqua. Skenari nga David Franzoni, cili e ka shkruar edhe skenarin për “Gladiatorin”. Këtu injorohen tërësisht mitet e njohura dhe “Mbreti Artur” është si një udhëheqës ushtarak në shërbim të Romës, i cili ka jetuar në shekullin e 2-të.
  Image King Arthur (2004)
 • Casino Royale

  Image Casino Royale (2006)
  Casino Royale (2006)
  Agjenti sekret “007” më i njohur në botë vjen në filmin “Casino Royale” për të shpëtuar botën nga një i çmendur dhe nga banda e tij terroriste. Ky është quajtur si “Filmi Bond më i mirë i kohërave” nga revista G.Q. Aktori Daniel Craig në interpretimin e tij të parë luan superspiunin britanik Xhejms Bond ndërkohë që e përshkon rrugën…
  Image Casino Royale (2006)
 • The Hunt

  Image The Hunt (2012)
  HD
  The Hunt (2012)
  Jeta e një mësuesi kopshti shkatërrohet kur njëra nga vajzat e vogla të kopshtit, Klara 5-vjeçare, që e admiron atë, për hakmarrje ndaj “indiferencës” së tij, u thotë të tjerëve se ai ka kryer një akt të turpshëm para saj.
  Image The Hunt (2012)