Aksion

 • Lethal Weapon 4

  Image Lethal Weapon 4 (1998)
  HD
  Lethal Weapon 4 (1998)
  Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me Triadat kineze që po përpiqen të nxjerrin nga burgu shefat e tyre, për t’I sjellë në tokën amerikane.
  Image Lethal Weapon 4 (1998)
 • Lethal Weapon 3

  Image Lethal Weapon 3 (1992)
  HD
  Lethal Weapon 3 (1992)
  Martin Rigs dhe Roxher Murtazh ndjekin një ish polic i cili përdor njohuritë e tij policore për të vjedhur dhe shitur armë dhe municione për bandat vendase.
  Image Lethal Weapon 3 (1992)
 • The Grey

  Image The Grey (2011)
  HD
  The Grey (2011)
  Pasi avioni i tyre rrëzohet në vendin e shkretë dhe të izoluar të Alaskës, një grup punonjësish nafte detyrohet të gjejë një rrugë për t’u kthyer në civilizim. Ndërsa Otuej i udhëheq të mbijetuarit e plagosur përmes dëborës dhe akullit të vrazhdë, ata gjurmohen pa mëshirë nga një kope ujqish që do të bëjnë gjithçka për të mbrojtur territorin e…
  Image The Grey (2011)
 • Midnight Runners

  Image Midnight Runners (2017)
  HD
  Midnight Runners (2017)
  Dy studentë të Universitetit të Policisë në Kore, bëhen dëshmitarë të rrëmbimit të një vajze. Me sinqeritetin, kurajën, dëshirën për të bërë detyrën e tyre, por edhe me shumë pengesa që hasin, ata arrijnë të zbulojnë një rrjet të frikshëm trafikimi… Tension, të papritura, por edhe humor, në misionin e vrapuesve të mesnatës…
  Image Midnight Runners (2017)
 • Father and Guns

  Image Father and Guns (2009)
  HD
  Father and Guns (2009)
  Baba dhe bir, të dy janë policë, por nuk e durojnë njeri-tjetrin. Ata duhet të shpëtojnë një koleg nga një bandë me motorë...
  Image Father and Guns (2009)
 • The Foreigner

  Image The Foreigner (2017)
  HD
  The Foreigner (2017)
  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike, e kaluara e të cilëve mund të fshehë identitetet e vrasësve...
  Image The Foreigner (2017)
 • Paradox

  Image Paradox (2017)
  HD
  Paradox (2017)
  SPL3: Paradox (2017): Negociatori i policisë Li Çung Çi mëson se vajza e tij Uing Çi ka humbur teksa udhëton në Tajlandë. Ai udhëton në Tajlandë dhe bashkohet me oficerin Tsui Kit dhe Tak, të cilët luftojnë kundër mafiozit Saka që merret me trafikimin e organeve në tregun e zi...
  Image Paradox (2017)
 • Wild 7

  Image Wild 7 (2011)
  HD
  Wild 7 (2011)
  Me krimin në rritje, shtatë ish kriminelë formojnë grupin për vënien e drejtësisë në vend '7 Të Egrit'. Ata do të vihen pas kriminelëve që policia s'mund t'i prekë...
  Image Wild 7 (2011)
 • Run

  Image Run (2013)
  HD
  Run (2013)
  Run (Vrapo) është një aksion/triller me ritëm të shpejt, i cili ka në qendër një djalosh 17 vjeçar të quajtur Daniel që merret me Parkun dhe është njëkohësisht hero dhe hajdut.
  Image Run (2013)
 • Cradle 2 the Grave

  Image Cradle 2 the Grave (2003)
  Cradle 2 the Grave (2003)
  Vajza e një hajduti xhevahiresh është marr peng pasi ai vjedh një koleksion diamantesh të zinj, te cilat nuk janë ashtu siç duken.
  Image Cradle 2 the Grave (2003)
 • Unnatural

  Image Unnatural (2016)
  HD
  Unnatural (2016)
  Ndryshimet globale të motit bëjnë një ekip shkencëtarësh, të modifikojnë gjenetikisht disa arinj polarë të Alaskës. Nga ky veprim, merren rezultate të rrezikshme dhe tmerruese, që vënë në rrezik jetën e banorëve.
  Image Unnatural (2016)
 • A Taxi Driver

  Image A Taxi Driver (2017)
  HD
  A Taxi Driver (2017)
  Bazuar në një ngjarje të vërtetë Revolta për demokraci e qytetit të Guang-Zhusë së Koresë së Veriut parë nga këndvështrimi i gazetarit gjerman Hinzpiter dhe taksistit të tij.
  Image A Taxi Driver (2017)
 • Centurion

  Image Centurion (2010)
  HD
  Centurion (2010)
  Një grup i ndarë prej ushtarëve romak luftojnë për jetën e tyre, pasi legjioni i tyre asgjësohet nga një sulm shkatërrues.
  Image Centurion (2010)
 • Mulan II Dublim Shqip

  Image Mulan II (2004) Dublim Shqip
  HD
  Mulan II (2004) Dublim Shqip
  Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyjë, dhe kurse mongolët sulmojnë befasishëm.
  Image Mulan II (2004) Dublim Shqip
 • Star Trek

  Image Star Trek (2009)
  HD
  Star Trek (2009)
  Xhejms Taiberius Kërk përpiqet të ndjekë gjurmët e të atit. Zoti Spok e kontrollon me kujdes. Ndërkohë që një Romulian hakmarrës nga e ardhmja krijon vrima të zeza në përpjekje për të shkatërruar një e nga një planetët e Federatës.
  Image Star Trek (2009)
 • Viking

  Image Viking (2016)
  HD
  Viking (2016)
  Rusi, fundi i shekullit të 10-të. Pas vdekjes së të atit, princi i ri, Vladimiri i Novgorodit, detyrohet të mërgojë larg shtëpisë së tij, nëpër Detin e Ngrirë.
  Image Viking (2016)
 • Gallowwalkers

  Image Gallowwalkers (2012)
  HD
  Gallowwalkers (2012)
  Një bandit misterioz, Amani, është i biri i një murgeshe e cila thyen betimin e saj ndaj Zotit për të siguruar mbijetesën e tij. Ky veprim sjell një mallkim mbi Amanin - të gjithë ata që do të vdesin nga pistoleta e tij do të rikthehen. Shumë shpejt, ai po përndiqet nga një bandë e përbërë nga ish-viktimat e tij…
  Image Gallowwalkers (2012)
 • AWOL-72

  Image AWOL-72 (2015)
  HD
  AWOL-72 (2015)
  Një marins në zotërim të një informacioni sekret qeveritar, i shpallur në kërkim, ndiqet nga forcat speciale ruse, policia e Los Anxhelesit dhe nga një vrasës i rrezikshëm...
  Image AWOL-72 (2015)
 • Pokémon the Movie: I Choose You!

  Image Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
  HD
  Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
  Aventurat e Ash Keçumit në rrugëtimin e tij për tu bërë Mjeshtri i Pokemonëve.
  Image Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
 • The Outlaws

  Image The Outlaws (2017)
  HD
  The Outlaws (2017)
  Bazuar në ngjarjet e vërteta që ndodhën në 2007-ën, i quajtur ndryshe edhe "Incidenti Heuksapa". Historia ka të bëjë me një luftë territoresh që zhvillohet midis një bande vendase e cila drejton në Garibong-dong në qarkun Guro të Seulit dhe bandës Heuksapa nga Jambiani i Kinës. Policia përfshihet me qëllim që të rikthejë paqen në vend.
  Image The Outlaws (2017)
 • The Yellow Sea

  Image The Yellow Sea (2010)
  HD
  The Yellow Sea (2010)
  Një shoferi taksie në një provincë të Kinës, të mbytur në borxhe kumari dhe gruaja e të cilit ka humbur duke punuar jashtë shtetit, i ofrohet një marrëveshje nga një gangster: pagimin e borxheve të tij dhe një shans për të gjetur gruan e tij me kusht që të vrasë dikë në Korenë e Jugut.
  Image The Yellow Sea (2010)
 • Fines Ferb Në një dimension tjetër

  Image Fines Ferb Në një dimension tjetër (2011)
  HD
  Fines Ferb Në një dimension tjetër (2011)
  Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension (2011) Dublim Shqip Fines dhe Ferb zbulojnë se Perri është një agjent sekret, dhe të gjithë ata ngecin në një dimension alternativ, ku Dofenshmirtz është sundimtari i zonës së tri-shteteve.
  Image Fines Ferb Në një dimension tjetër (2011)
 • The Rendezvous

  Image The Rendezvous (2016)
  HD
  The Rendezvous (2016)
  Rejçëll, një doktoreshë çifute-amerikane dhe Xhejku, një burokrat qeverie arabo-amerikan, ndërmarrin një mision në Lindjen e Mesme duke u munduar të zgjidhin vdekjen e mistershme të vëllait të Rejçëllit, i cili ishte gjurmues thesaresh.
  Image The Rendezvous (2016)