Aksion

 • Trauma

  Image Trauma (2017)
  HD
  Trauma (2017)
  Katër mikesha të cilat vizitojnë një qytet të vogël rural të Kilit, sulmohen në mënyrë brutale nga një burrë dhe i biri i tij. Pasi nuk gjejnë dot ndihmë në qytezë ato vendosin të përballen vetë me këta burra bashkë me ndihmën e disa policëve. Por në këtë mënyrë ato zbulojnë se agresorët kanë në gjak trashëgiminë e drejtpërdrejtë të…
  Image Trauma (2017)
 • Message Man

  Image Message Man (2018)
  HD
  Message Man (2018)
  Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një kasaphanë të fundit, me shpresën se njerëzit që do më shumë, nuk kanë për t'u lënduar...
  Image Message Man (2018)
 • The Divine Move 2: The Wrathful

  Image The Divine Move 2: The Wrathful (2019)
  HD
  The Divine Move 2: The Wrathful (2019)
  Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon një mjeshtër të madh dhe një mesues të lojës Go. Ai vendos të hakmerret mbi botën që i shkatërroi jetën, por shumë shpejt e gjen veten të ndjekur nga një…
  Image The Divine Move 2: The Wrathful (2019)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles

  Image Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
  HD
  Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
  Kur një njeri i tmerrshëm e kërcënon qytetin e New York City, një gazetare lajmesh përballet me sfida të ndryshme, ku i zbulon dhe bashkohet me Breshkat Ninja të cilët do të luftojnë për ta mbrojtur qytetin.
  Image Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
 • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  Image Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  HD
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  Adoleshenti Majlls Morales bëhet Spidermen i realitetit të tij, ku rruga e tij kryqëzohet me pesë homologët e tij nga dimensione të tjera kohore. Atyre u duhet të ndalin një kërcënim të rëndë për të gjitha realitetet.
  Image Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
 • Kim Possible

  Image Kim Possible (2019)
  HD
  Kim Possible (2019)
  Kimi dhe Roni fillojnë gjimnazin dhe bëhen miq me Athinën. Nën drejtimin e Kimit, Athina bëhet anëtarja më e re e Ekipit të Plotfuqishëm dhe shpejt fillon t'ia kalojë asaj. Por kur Drakeni dhe Shego rishfaqen në Midelton, treshja duhet t'i ndalojë.
  Image Kim Possible (2019)
 • T-34

  Image T-34 (2018)
  HD
  T-34 (2018)
  Më 1944 një grup i guximshëm me ushtarë rus arritën të shpëtojnë nga robëria e gjermanëve me një tank gjysmë të shkatërruar T-34, ikonë e rusëve. Ajo ishte koha e betejave legjendare, dashurisë së pathyeshme dhe mrekullive të mëdha.
  Image T-34 (2018)
 • Project Gutenberg

  Image Project Gutenberg (2018)
  HD
  Project Gutenberg (2018)
  Policia e Hong Kongut është vënë në kërkim të një bande falsifikimesh, e drejtuar nga një mëndje djallëzore me nofkën " Piktori". Me qëllimin për të zbuluar identitetin e tij të vërtetë, policia rekruton ish anëtarin e bandës Li Man.
  Image Project Gutenberg (2018)
 • One in the Chamber

  Image One in the Chamber (2012)
  HD
  One in the Chamber (2012)
  Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur.
  Image One in the Chamber (2012)
 • Running Man

  Image Running Man (2013)
  HD
  Running Man (2013)
  Pasi vritet klienti i një ish të burgosuri që punon si mekanik dhe taksist, atij i duhet të arratiset, sepse fajësohet për vrasjen e klientit, i cili mbante informacion sekret dhe ky informacion kërkohet nga Shërbimi Sekret Kombëtar Korean.
  Image Running Man (2013)
 • Gundala

  Image Gundala (2019)
  HD
  Gundala (2019)
  Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të djallëzuar, si Pengkori. A do e mposhtin dot planin e tij dashakeq dhe skuadrën e tij me jetimë vrasës?
  Image Gundala (2019)
 • The Siege of Jadotville

  Image The Siege of Jadotville (2016)
  HD
  The Siege of Jadotville (2016)
  Filmi tregon historinë e vërtetë të komandantit irlandez Pat Kuinlan i cili drejton togën e tij kundër mercenarëve francezë në Kongo në fillimet e viteve '60.
  Image The Siege of Jadotville (2016)
 • Survivor

  Image Survivor (2015)
  HD
  Survivor (2015)
  Një oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bërë.
  Image Survivor (2015)
 • Pokemon Detective Pikachu

  Image Pokemon Detective Pikachu (2019)
  HD
  Pokemon Detective Pikachu (2019)
  Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.
  Image Pokemon Detective Pikachu (2019)
 • Sniper: Assassin’s End

  Image Sniper: Assassin’s End (2020)
  HD
  Sniper: Assassin’s End (2020)
  Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si revole të mprehta legjendare.
  Image Sniper: Assassin’s End (2020)
 • Term Life

  Image Term Life (2016)
  HD
  Term Life (2016)
  Një njeri, i kërkuar nëpër qytet nga shumë kriminelë, shpreson të jetojë mjaftueshëm gjatë që të marrë sigurimin e jetës që të kontribuojë dhe të sigurojë jetën e vajzës s tij të largët.
  Image Term Life (2016)
 • The Last Days of American Crime

  Image The Last Days of American Crime (2020)
  HD
  The Last Days of American Crime (2020)
  Një grup prej dy burrash dhe një grua planifikojnë grabitjen e shekullit para se një sinjal i transmetuar nga qeveria të zhdukë përgjithmonë aktet kriminale.
  Image The Last Days of American Crime (2020)
 • Alex Cross

  Image Alex Cross (2012)
  HD
  Alex Cross (2012)
  Një hetues vrasjesh, shtyhet përtej kufijve të tij morale dhe fizike ndërsa ai ndjek një vrasës me pagesë i cili është i specializuar në tortura dhe gjymtime.
  Image Alex Cross (2012)
 • SGT. Will Gardner

  Image SGT. Will Gardner (2019)
  HD
  SGT. Will Gardner (2019)
  Një veteran i trazuar i luftës së Irakut i cili po vuan të integrohet përsëri në shoqëri niset për një udhëtim përmes vendit me shpresën e ritakimit me djalin e tij të vogël.
  Image SGT. Will Gardner (2019)
 • Close

  Image Close (2019)
  HD
  Close (2019)
  Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm i detyron ato të shkojnë në arrati.
  Image Close (2019)
 • The Last Man

  Image The Last Man (2018)
  HD
  The Last Man (2018)
  Duke pasur frikë nga fundi i botës, një veteran lufte me çrregullime të stresit post-traumatik, fillon të ndërtojë një strehë nëntokësore. Por njohja me Xhesikën e bukur do t'ia trazojë edhe me keq mendjen...
  Image The Last Man (2018)
 • Polar

  Image Polar (2019)
  HD
  Polar (2019)
  Vrasësi më i mirë në botë, Danken Vizla, tek shkon drejt daljes në pension cilësohet si dëm për kompaninë ku ai punonte nga punëdhënësi i tij i vjetër. Kundër dëshirës së tij, ai e gjen veten përsëri në lojë duke luftuar kokë më kokë me një grup vrasësish të rinj.
  Image Polar (2019)
 • Five Minarets in New York

  Image Five Minarets in New York (2010)
  HD
  Five Minarets in New York (2010)
  Dy agjentë turkë të anti-terrorizmit dërgohen në Nju Jork me një mision për të gjetur e për të kthyer mbrapa udhëheqësin e rrezikshëm islamik me emrin e koduar “Daxhal”, i cili besohet se fshihet aty. Duke punuar me FBI-në dhe policinë e Nju Jorkut, agjentët orkestrojnë arrestimin e Haxhi Gumush, një dijetari mysliman tepër të rrespektuar i cili ishte arratisur…
  Image Five Minarets in New York (2010)
 • The Rising Hawk

  Image The Rising Hawk (2019)
  HD
  The Rising Hawk (2019)
  Mbretëria mongole është rritur më shumë se kurrë. Ushtritë e saj rrethojnë pjesën më të madhe të Evropës Lindore. Një fshat i vogël lufton për liri në peizazhin kufitar të maleve Karpate.
  Image The Rising Hawk (2019)