Aksion

 • Iron Sky

  Image Iron Sky (2012)
  HD
  Iron Sky (2012)
  Nazistët kanë ngritur një bazë ushtarake sekrete në Hënë në vitin 1945, ku ata planifikojnë të kthehen në pushtet në vitin 2018…
  Image Iron Sky (2012)
 • Street Kings

  Image Street Kings (2008)
  HD
  Street Kings (2008)
  Një polic i infiltruar i dëshpëruar nga vrasja e gruas së tij, përfshihet në vrasjen e një polici dhe duhet të pastrojë emrin e tij.
  Image Street Kings (2008)
 • 2 Guns

  Image 2 Guns (2013)
  HD
  2 Guns (2013)
  Gjatë 12 muajve të fundit, agjenti i DEA-s Bobby Trench (Denzel Washington) dhe oficeri i Inteligjencës së marinës amerikane, Marcus Stigman (Mark Wahlberg) kanë punuar krah për krah. Gjatë kohës që punonin si anëtarë të një bande të trafikantëve të drogës, ata mësojnë sekretin e aleancës së tyre të lëkundur. Kur tentojnë për t'u futur në një rrjet meksikan të…
  Image 2 Guns (2013)
 • Attack on Titan: Part 2

  Image Attack on Titan: Part 2 (2015)
  HD
  Attack on Titan: Part 2 (2015)
  Një vazhdimësi e luftës ndërmjet Regjimentit Zbulues dhe Titanëve. Gjatë betejës, Eren Jaeger, një ushtar që lufton Titanët për hakmarrje, po zbulon një sekret të pabesueshëm që do e bëjë konfuz Regjimentin Zbulues. A  do e kuptojë Regjimenti se kush është ai ne të vërtetë dhe a do jene në gjendje të ndalojnë Titanët?
  Image Attack on Titan: Part 2 (2015)
 • Dark Blue World

  Image Dark Blue World (2001)
  HD
  Dark Blue World (2001)
  Gjatë luftës Gjermania pushton vendet e Evropës Qendrore dhe pilotët Çekosllovak detyrohen të shkojnë në Angli dhe të ndihmojnë forcat aleate. Ndërkohë ata duhet të kalojnë një sërë peripecish.
  Image Dark Blue World (2001)
 • Who Am I?

  Image Who Am I? (1998)
  HD
  Who Am I? (1998)
  Një agjent sekret humbet kujtesën pasi bie nga një helikopter. Operativë të agjencive të tjera vihen në ndjekje të tij, por ai nuk ia ka idenë pse.
  Image Who Am I? (1998)
 • Skyfall

  Image Skyfall (2012)
  HD
  Skyfall (2012)
  Misioni i fundit i Bond në Turqi nuk ka përfundimin e pritur, dhe disa nga agjentët sekretë do të ekspozohen publikisht. Zyrat e MI6 bombardohen dhe i gjithë Shërbimi sekret Britanik do të tronditet, vlerat e M do të vihen në dyshim nga presidenti i ri i saj. Nderkohë Bond kthehet për të ndjekur një nga ish agjentët më të…
  Image Skyfall (2012)
 • Dredd

  Image Dredd (2012)
  HD
  Dredd (2012)
  Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues, një polic bashkon forcat me një praktikante për të rrëzua një bandë që merret me prodhimin dhe tregtinë e drogës, SLO-Mo.
  Image Dredd (2012)
 • Knock Off

  Image Knock Off (1998)
  HD
  Knock Off (1998)
  Një stilist mode (Jean Claude Van Damme) duhet të bashkojë forcat me agjentët CIA-s për të luftuar terrorizmin.
  Image Knock Off (1998)
 • Escape Plan

  Image Escape Plan (2013)
  HD
  Escape Plan (2013)
  Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë e tij për të dalë me ndihmë nga brenda.
  Image Escape Plan (2013)
 • A Better Tomorrow

  Image A Better Tomorrow (2010)
  HD
  A Better Tomorrow (2010)
  Trafikantët e armëve Hjuk dhe Joung-çun janë si vëllezër dhe asgjë s'mund t'i përçajë. Kur ata arritën të largoheshin nga Korea e Veriut lanë pas vëllanë më të vogël të Hjukut, Çulin dhe nënën e cila vdiq në burg. Tre vjet më vonë Çul arrin të shkojë në Korenë e Jugut dhe futet në forcat e policisë. Hjuk do të…
  Image A Better Tomorrow (2010)
 • Call Me King

  Image Call Me King (2015)
  HD
  Call Me King (2015)
  Në botën e trafikut të armëve, besnikëria, nderi dhe maturia janë shumë të vlefshme, por s'ka asgjë më të rëndësishme se lidhja e familjes. Fuqia sjell armiq dhe një tradhëtia e një njeriu të dashur të pret si thikë. Anë do të mbahen, luftra do të luftohen, në fund vetëm një Mbret do të ketë...
  Image Call Me King (2015)
 • Brothers

  Image Brothers (2015)
  HD
  Brothers (2015)
  Dy vëllezër, luftëtar rrugësh, të cilët kanë kohë që nuk flasin, përballen me njeri tjetrin në një turne të arteve marciale të përziera.
  Image Brothers (2015)
 • Maze Runner: The Scorch Trials

  Image Maze Runner: The Scorch Trials (2015)
  HD
  Maze Runner: The Scorch Trials (2015)
  Pasi shpëtuan nga labirinti, të mbijetuarit tani do të përballen me një seri sfidash të reja në rrugët e hapura të një peisazhi të shkretë të mbushur me pengesa të paimagjinueshme.
  Image Maze Runner: The Scorch Trials (2015)
 • The Eagle

  Image The Eagle (2011)
  HD
  The Eagle (2011)
  Në një Britani të pushtuar nga Romakët, një ushtar i ri romak kërkon të nderojë kujtimin e babait të tij duke gjetur emblemën e shqiponjës së legjionit të tij të dikurshëm.
  Image The Eagle (2011)
 • Contraband

  Image Contraband (2012)
  HD
  Contraband (2012)
  Për të mbrojtur nipin e tij nga një lord droge, një ish trafikant shkon në Panama për të blerë miliona dollarë të falsifikuar.
  Image Contraband (2012)
 • Wrecker

  Image Wrecker (2015)
  HD
  Wrecker (2015)
  Dy mikeshat e ngushta Emili dhe Lesli nisen në një udhëtim në shkretëtirë. Kur Emili vendos të dalë nga autostrada drejt një “rrugë të shkurtër,” ato bëhen viktimat e një kamionisti të çmendur.
  Image Wrecker (2015)
 • The Condemned 2

  Image The Condemned 2 (2015)
  HD
  The Condemned 2 (2015)
  Një ish gjuetar shpërblimesh bëhet gjahu si pjesë e një turneu të sapo rihapur Të Dënuarit, në të cilin të dënuarit detyrohen të ndeshen me njeri-tjetrin deri në vdekje si pjesë e një loje e cila i transmetohet publikut.
  Image The Condemned 2 (2015)
 • The Golden Cane Warrior

  Image The Golden Cane Warrior (2014)
  HD
  The Golden Cane Warrior (2014)
  Teksa Mjeshtrja Kempaka duhet të trashëgojë "Bastunin e Artë" te një prej katër nxënësit e saj, por këtu nis përçarja e nxënësve dhe lufta mes tyre...
  Image The Golden Cane Warrior (2014)
 • Abduction

  Image Abduction (2011)
  HD
  Abduction (2011)
  Një thriller i përqëndruar tek një djalë i ri që niset të zbulojë të vërtetën për jetën e tij, pasi gjen foton e tij ku ka qënë fëmijë, në një faqe interneti të personave të zhdukur….
  Image Abduction (2011)
 • I Am Number Four

  Image I Am Number Four (2011)
  HD
  I Am Number Four (2011)
  Alienë dhe mbrojtësit e tyre janë fshehur në Tokë nga gjuetarët intergalaktikë. Ato mund të vriten vetëm në mënyrë numerike, dhe Numri Katër është i ardhëshmi në listë. Kjo është historia e tij.
  Image I Am Number Four (2011)
 • Aeon Flux

  Image Aeon Flux
  HD
  Aeon Flux
  Aeon Flux është një vrasëse misterioze që punon për Monikanët, një grup rebelësh që përpiqen të rrëzojnë qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision për ta vrarë Kryetarin, zbulohet një mister tjetër krejtësisht i ri.
  Image Aeon Flux
 • Agneepath

  Image Agneepath (2012)
  HD
  Agneepath (2012)
  Një djaloshi të vogël i ekzekutojnë të atin përpara syve të tij. Pas 15 vjetësh ai kthehet në vëndlindjen e tij për t’u hakmarrë.
  Image Agneepath (2012)