Aksion

 • Ichi

  Image Ichi (2008)
  HD
  Ichi (2008)
  Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat lufton jakuzat dhe të ligjtë e tjerë.
  Image Ichi (2008)
 • Becky

  Image Becky (2020)
  HD
  Becky (2020)
  Fundjava e një vajze të vogël në shtëpinë pranë liqenit me babanë e saj merr një kthesë të tmerrshme kur në duart e saj bie një objekt që kërkohej nga një grup kriminelësh të arratisur nga burgu.
  Image Becky (2020)
 • Hunter Killer

  Image Hunter Killer (2018)
  HD
  Hunter Killer (2018)
  Një kapiten i ri i Flotës Detare Amerikane duhet të bashkojë forcat me një skuadër ushtarake, për të shpëtuar Presidentin Rus nga një grusht shteti i organizuar nga një gjeneral që kërkon pushtet.
  Image Hunter Killer (2018)
 • Cingoz Recai

  Image Cingoz Recai (2017)
  HD
  Cingoz Recai (2017)
  Historia e një hajduti, e bazuar në novelën e shkrimtarit të famshëm Peyami Safa.
  Image Cingoz Recai (2017)
 • Reign of the Supermen

  Image Reign of the Supermen (2019)
  HD
  Reign of the Supermen (2019)
  Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen për të zgjidhur misterin.
  Image Reign of the Supermen (2019)
 • Revenger

  Image Revenger (2019)
  HD
  Revenger (2019)
  Një ish-hetues policie vendos të shkojë në një ishull burgu për të marrë hak ndaj vrasjes brutale të familjes së tij.
  Image Revenger (2019)
 • Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant

  Image Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009)
  HD
  Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009)
  Mirë se erdhët në Cirkun e Përbindëshave, një shfaqje rruge të mbushur me krijesa magjike, përbindësha të keqkuptuar dhe vampirin misterioz, Larten Krepsli. I tërhequr nga errësira, bota e paparashikueshme e Cirkut, 16 vjeçari Darren vendos të këmbejë jetën e tij të zakonshme për mundësinë e t’u kthyerit në një vampir të pavdekshëm. Ndërkohë që Darreni eksploron fuqitë e tija…
  Image Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009)
 • The King of the Streets

  Image The King of the Streets (2012)
  HD
  The King of the Streets (2012)
  Jue Feng është një rrugaç i ri me aftësi shumë të mira luftuese. Ai s'do ndalet para asgjëje për të mundur të gjithë sfiduesit e tij, deri sa në një aksident tragjik, vret një nga kundërshtarët e tij dhe përfundon në burg. Tetë vjet më vonë, Jue Feng kthehet si njeri i ndryshuar. Nuk ndeshet më dhe kërkon një jetë…
  Image The King of the Streets (2012)
 • S.M.A.R.T. Chase aka The Shanghai Job

  Image S.M.A.R.T. Chase (2017) aka The Shanghai Job
  HD
  S.M.A.R.T. Chase (2017) aka The Shanghai Job
  Një agjent sigurie privat i pazotë duhet të shoqërojë një antike të çmuar Kineze jashtë Shanghait, por rrugës i ngrihet një pritë...
  Image S.M.A.R.T. Chase (2017) aka The Shanghai Job
 • The Icebreaker aka Ledokol

  Image The Icebreaker (2016) aka Ledokol
  HD
  The Icebreaker (2016) aka Ledokol
  Drejt akullthyesit "Mikhail Gromov" po lëviz një ajsberg gjigant. Për t'u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e akullit dhe detyrohet të zhvendoset pranë bregdetit të Antarktidës.
  Image The Icebreaker (2016) aka Ledokol
 • Iceman: The Time Traveller

  Image Iceman: The Time Traveller (2018)
  HD
  Iceman: The Time Traveller (2018)
  Roja perandorake dhe tre miqtë e tij tradhtarë të fëmijërisë, të urdhëruar për ta ndjekur, varrosen aksidentalisht dhe mbahen të ngrirë në kohë. Pas 400 vjetëve shkrihen për të vazhduar betejën që lanë pas. A mund ta ndryshojë njeriu fatin e tij, kur ka në dorë një rruzull kohor magjik?
  Image Iceman: The Time Traveller (2018)
 • Dassehra

  Image Dassehra (2018)
  HD
  Dassehra (2018)
  Kjo është historia e një polici të ndershëm i cili është i rrethuar nga rrethana të pafavorshme. Është një film emocionues i drejtuar nga krimi dhe politika. Filmi sillet rreth sfondit të një shteti politikisht të pa qëndrueshëm, i cili tregon rrjetin e mafias së një politikani, një vend krimesh serioze, politikanësh dinakë, kriminelë të mjerueshëm.
  Image Dassehra (2018)
 • Champion

  Image Champion (2018)
  HD
  Champion (2018)
  Një mundës dore koreano-amerikan shkon në Korenë e Jugut për një turne dhe gjen një motër, për të cilën nuk dinte gjë.
  Image Champion (2018)
 • Burn Out

  Image Burn Out (2017)
  HD
  Burn Out (2017)
  Toni punon në një magazinë, por është i apasionuar pas motorit dhe më në fund, ka një mundësi për t’u bërë profesionist. Por Lejla, ish-gruaja dhe nëna e djalit të tij, është në borxhe me disa mafiozë. Për të ndihmuar atë, Toni do të duhet të rrezikojë jetën dhe pasionin...
  Image Burn Out (2017)
 • 22 Chaser

  Image 22 Chaser (2018)
  HD
  22 Chaser (2018)
  Një nga të fundit i ndershëm në shoferët e kamionçinave të rimorkimit në qytet, rrezikon gjithçka në një udhëtim për tu bërë mbret i rrugës dhe për të furnizuar familjen e tij të vuajtur.
  Image 22 Chaser (2018)
 • The Take Down

  Image The Take Down (2017)
  HD
  The Take Down (2017)
  Xhekut, një vrasës me pagesë nga Londra i jepet mundësia për t'iu kthyer jetës normale me të bijën.Ai duhet të garojë me kohën për të shpëtuar të bijën dhe për të vrarë shënjestrën e tij.
  Image The Take Down (2017)
 • Taken 3

  Image Taken 3 (2014)
  HD
  Taken 3 (2014)
  Ish-agjenti Brajan Mills akuzohet për vrasjen e gruas së tij Lenorës padrejtësisht. Teksa ai fillon që ta zbuloj të vërtetën i duhet që të vë në pah aftësitë e tij më të mira që ta gjej vrasësin e vërtetë dhe njëherë e mirë ta pastroj emrin e tij.
  Image Taken 3 (2014)
 • The Bouncer a.k.a Lukas

  Image The Bouncer (2018) a.k.a Lukas
  HD
  The Bouncer (2018) a.k.a Lukas
  Një truprojë klubesh nate, rreth moshës 50-vjeçare, lufton fort për të mbrojtur vajzën e tij 8-vjeçare, edhe sikur për këtë i duhet të ndyjë duart.
  Image The Bouncer (2018) a.k.a Lukas
 • The Rock

  Image The Rock (1996)
  HD
  The Rock (1996)
  Një kimist dhe një ish agjent i FBI-së drejtojnë kundërpërgjigjen ndaj një sulmi të një grupi ish marinsash amerikan të udhëhequr nga një ndër gjeneralët më të mirë, të cilët kërcënojnë qeverinë amerikane me një sulm me gaz sarin ndaj qytetit të San Franciskos.
  Image The Rock (1996)
 • Bernie The Dolphin

  Image Bernie The Dolphin (2018)
  HD
  Bernie The Dolphin (2018)
  Në plazhet e St. Agustinës, në Florida, fëmijët e familjes Rajan luftojnë për të mbrojtur mikun e tyre, delfinin Berni, që të bashkohet me familjen e tij dhe të mos i shkatërrohet shtëpia ku jeton.
  Image Bernie The Dolphin (2018)
 • Johnny English Strikes Again

  Image Johnny English Strikes Again (2018)
  HD
  Johnny English Strikes Again (2018)
  Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e të gjithë agjentëve aktivë të fshehtë në Britani, Xhoni English është i detyruar të rikthehet në mision për të gjetur kriminelët gjurmues.
  Image Johnny English Strikes Again (2018)
 • Skateboard or Die

  Image Skateboard or Die (2018)
  HD
  Skateboard or Die (2018)
  Majku futet në një botë vrasjesh, pasi has rastësisht shokun e tij më të mirë, Edin, që e mendonte të vdekur në aksion 10 vjet më parë. Për të shpëtuar gjallë, Majku dhe Edi duhet të bashkëpunojnë tashmë si anëtarë të bandës kriminale, të Klubit të Gjuetarëve.
  Image Skateboard or Die (2018)
 • The Tuxedo

  Image The Tuxedo (2002)
  HD
  The Tuxedo (2002)
  Një shofer i pa fate duhet të marre rolin e një Agjenti Sekret duke përdore aftësitë e tija luftarake.
  Image The Tuxedo (2002)