Aksion

 • American Brawler

  Image American Brawler (2013)
  HD
  American Brawler (2013)
  Nje instruktor i arteve marciale duhet te hyje ne boten e luftimeve te paligjshme per te shpetuar familjen e tij…
  Image American Brawler (2013)
 • Spider-Man: Far from Home

  Image Spider-Man: Far from Home (2019)
  HD
  Spider-Man: Far from Home (2019)
  Pas ngjarjeve në Avengers: Endgame, Spider-Man duhet të dalë zot e të përballet me kërcënime të reja në një botë që ka ndryshuar përgjithmonë...
  Image Spider-Man: Far from Home (2019)
 • Bharat

  Image Bharat (2019)
  HD
  Bharat (2019)
  Në prag të lindjes së Indisë si një komb i pavarur, një familje bën një udhëtim të rrezikshëm drejt lirisë, me një kosto. Një djalë i ri, Barat, i bën një premtim të Atit se do ta mbajë familjen e tij së bashku, pavarësisht gjithçkaje.
  Image Bharat (2019)
 • Con Air

  Image Con Air (1997)
  Con Air (1997)
  Një ish ushtarak i dënuar dhe që është gati për t'u liruar, e gjen veten të bllokuar në një aeroplan me të burgosur, të cilët marrin kontrollin e aeroplanit.
  Image Con Air (1997)
 • The Knight of Shadows: Between Yin and Yang

  Image The Knight of Shadows: Between Yin and Yang (2019)
  HD
  The Knight of Shadows: Between Yin and Yang (2019)
  Një gjuetar demonësh (Jackie Chan), lufton përbindëshat që hyjnë në botën e njerëzve me ndihmën e një oficeri dhe disa përbindëshave të vegjël.
  Image The Knight of Shadows: Between Yin and Yang (2019)
 • I Can Quit Whenever I Want: Masterclass aka Smetto quando voglio 2

  Image I Can Quit Whenever I Want: Masterclass (2017) aka Smetto quando voglio 2
  HD
  I Can Quit Whenever I Want: Masterclass (2017) aka Smetto quando voglio 2
  Grupi mblidhet përsëri dhe për të rregulluar problemet me ligjin duhet të punojmë për policinë për të parandaluar përhapjen e drogave të reja.
  Image I Can Quit Whenever I Want: Masterclass (2017) aka Smetto quando voglio 2
 • Prem Ratan Dhan Payo

  Image Prem Ratan Dhan Payo (2015)
  HD
  Prem Ratan Dhan Payo (2015)
  Princi i ashpër dhe kokëfort i Pritampurit, ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, zëvendësohet nga një person i ngjashëm zemër mirë...
  Image Prem Ratan Dhan Payo (2015)
 • Addio fottuti musi verdi

  Image Addio fottuti musi verdi (2017)
  HD
  Addio fottuti musi verdi (2017)
  Ciro është një pjoktues grafik i aftë. Pas shumë përpjekjeve për të gjetur punë në Itali, ai vendos të marrë pjesë në një konkurs dhe t'i dërgojë rezymenë e tij alienëve.
  Image Addio fottuti musi verdi (2017)
 • Expo

  Image Expo (2019)
  HD
  Expo (2019)
  Kur ka vetëm tre ditë që të provojë pafajësinë e tij për një krim të pakryer, një ish-ushtarak detyrohet të bëjë çmos për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të klientit të tij, në një botë krimi, së cilës përpiqet t’i largohet.
  Image Expo (2019)
 • Justice League vs. Teen Titans

  Image Justice League vs. Teen Titans (2016)
  HD
  Justice League vs. Teen Titans (2016)
  Robin dërgohet të punojë me Titanët adoleshentë, pasi sjellja e tij shpërthyese prish një mision të ligës së drejtësisë. Titanët më pas, duhet të përballen me Trigon pasi ai zotëron Ligën dhe kërcënon se do pushtojë botën.
  Image Justice League vs. Teen Titans (2016)
 • Smetto quando voglio: Ad honorem a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem

  Image Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem
  HD
  Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem
  Ka kaluar një vit që kur banda e Pietro Zinit u arrestua për prodhim dhe shpërndarje droge. Tani, një kërcënim i ri detyron Pietron dhe bandën e tij të arratisen nga burgu për të parandaluar një ngjarje me përmasa katastrofale.
  Image Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem
 • Daybreakers

  Image Daybreakers (2009)
  HD
  Daybreakers (2009)
  Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik - të detyruar të fshihen ndërsa përndiqen dhe kultivohen nga vampirët. Gjithçka është në dorë të Eduard Daltonit, një studiues vampir që refuzon të ushqehet me gjak njerëzor, për të zbuluar një zëvendësues…
  Image Daybreakers (2009)
 • X-Men: First Class

  Image X-Men: First Class (2011)
  HD
  X-Men: First Class (2011)
  Në vitin 1962 qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës kërkon ndihmën e mutantëve me superfuqi për të ndaluar një diktator të pamëshirshëm që është i vendosur për të filluar Luftën e Tretë Botërore.
  Image X-Men: First Class (2011)
 • Blackthorn

  Image Blackthorn (2011)
  HD
  Blackthorn (2011)
  Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve të ligjit.
  Image Blackthorn (2011)
 • Wild Card

  Image Wild Card (2015)
  HD
  Wild Card (2015)
  Kur një truprojë në Las Vegas me aftësi vdekjeprurëse dhe vesin e kumarit futet në telashe me mafien, ai ka një letër të vetme në dorë... ose gjithçka, ose asgjë...
  Image Wild Card (2015)
 • Fearless

  Image Fearless (2006)
  HD
  Fearless (2006)
  Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.
  Image Fearless (2006)
 • The Book of Eli

  Image The Book of Eli (2010)
  HD
  The Book of Eli (2010)
  Ilai, një luftëtar i vetmuar që endet në një peisazh post-apokaliptik, duke ruajtur një libër, një volum misterioz që në një farë mënyre mban çelësin e rindërtimit të qytetërimit dhe shpëtimit të njerëzimit. Ilai mbërrin në një qytezë të vogël të komanduar nga i ashpri Karnegi, rol i luajtur nga Gary Adman, një despot tipik post-apokaliptik që dëshiron me çdo…
  Image The Book of Eli (2010)
 • Fallen

  Image Fallen (1998)
  HD
  Fallen (1998)
  Homicide detective John Hobbes witnesses the execution of serial killer Edgar Reese. Soon after the execution the killings start again, and they are very similar to Reese's style.
  Image Fallen (1998)
 • Journey 2: The Mysterious Island

  Image Journey 2: The Mysterious Island (2012)
  HD
  Journey 2: The Mysterious Island (2012)
  Sean Anderson me partnerët e tij dhe me njerkun e tij nisen në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili është menduar si i humbur në një ishull mitik.
  Image Journey 2: The Mysterious Island (2012)
 • Ghost Shark

  Image Ghost Shark (2013)
  HD
  Ghost Shark (2013)
  Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t'u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël të Smallportit.
  Image Ghost Shark (2013)
 • Dark Phoenix

  Image Dark Phoenix (2019)
  HD
  Dark Phoenix (2019)
  Xhin Grej fillon të zhvillojë një forcë të pabesueshme që e kthejnë atë në një Foniks djallëzor. Tani Burri-X do të duhet të vendosë nëse jeta e një anëtari të ekipit është më e rëndësishme se e gjithë njerëzimit.
  Image Dark Phoenix (2019)
 • Self/less

  Image Self/less (2015)
  HD
  Self/less (2015)
  Një pasanik që merret me pasuri të patundshme dhe që lëngon nga një sëmundje vdekjeprurëse transferon vetëdijen e tij në një trup të ri e të shëndosh, ama shpejt merr vesh se as procedura e as kompania që i ka kryer procesin nuk janë ashtu siç duken.
  Image Self/less (2015)