Animuar

 • UglyDolls

  Image UglyDolls (2019)
  HD
  UglyDolls (2019)
  Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t'u pëlqyer të tjerëve dhe në fund zbulojnë se ajo që ka më shumë rëndësi është kush janë në të vërtetë.
  Image UglyDolls (2019)
 • The Lego Movie 2: The Second Part

  Image The Lego Movie 2: The Second Part (2019)
  HD
  The Lego Movie 2: The Second Part (2019)
  Kanë kaluar pesë vjet qëkur ç'do gjë ishte për mrekulli dhe qytetarët po përballen me një kërcënim të ri, pushtuesit Duplo nga hapësira, që shkatërrojnë ç'do gjë më shpejt seç ata mund të ndërtojnë.
  Image The Lego Movie 2: The Second Part (2019)
 • MFKZ

  Image MFKZ (2018)
  HD
  MFKZ (2018)
  Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën e tij... Ai fillon të shohë mostra në të gjithë qytetin ... Është çmendur gjë Anxhelino, apo Toka po pushtohet nga alienët?
  Image MFKZ (2018)
 • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  Image How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)
  HD
  How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)
  Kur Hikapi zbulon se dragoi i tij nuk është e vetmja Egërsirë Nate, ai duhet të gjejë Botën e Fshehur, strehën sekrete të dragonjve. Por për këtë duhet të luftojë me tiranin Grimel.
  Image How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019)
 • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  Image Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  HD
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  Adoleshenti Majlls Morales bëhet Spidermen i realitetit të tij, ku rruga e tij kryqëzohet me pesë homologët e tij nga dimensione të tjera kohore. Atyre u duhet të ndalin një kërcënim të rëndë për të gjitha realitetet.
  Image Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
 • LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters

  Image LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)
  HD
  LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)
  Kur heroit të ri, Shazamit, i ofrohet t'i bashkohet Ligës së Drejtësisë, ai heziton. Por kur rivalët e tyre, Shoqëria e Përbindëshave, e vendosin Ligën në rrezik, ai është i vetmi që mund t'i shpëtojë.
  Image LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)
 • The Grinch

  Image The Grinch (2018)
  HD
  The Grinch (2018)
  Grinçi dhe qeni i tij besnik, Maksi, jetojnë të vetmuar brenda një shpelle në malin Krampit. Kur kushët, që jetojnë pranë tij, vendosin të bëjnë Krishtlindjet më të mëdha dhe më të ndritshme, Grinçi i pakënaqur e kupton se ka një mënyrë për të fituar paqe dhe qetësi. Me ndihmën e Maksit dhe mes situatash gazmore e plot aventura, ai…
  Image The Grinch (2018)
 • Reign of the Supermen

  Image Reign of the Supermen (2019)
  HD
  Reign of the Supermen (2019)
  Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen për të zgjidhur misterin.
  Image Reign of the Supermen (2019)
 • Henchmen

  Image Henchmen (2018)
  HD
  Henchmen (2018)
  Kur bota kërcënohet nga një super njeri djallëzor, një adoleshent dhe mësuesi i tij bashkohen për ta ndaluar.
  Image Henchmen (2018)
 • Sgt. Stubby: An American Hero

  Image Sgt. Stubby: An American Hero (2018)
  HD
  Sgt. Stubby: An American Hero (2018)
  Historia e vërtetë e një qeni të humbur që bashkohet me të zotin e tij të ri në fushat e betejës së Luftës së Parë Botërore. Për veprimet e tij të çmuara, rreshteri Stabi njihet ende si qeni më i dekoruar në historinë amerikane.
  Image Sgt. Stubby: An American Hero (2018)
 • LEGO DC: Batman – Family Matters

  Image LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
  HD
  LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
  Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë të keqin Kapuç të Kuq, që është fiksuar të shkatërrojë familjen Bat dhe gjithë qytetin Gotam.
  Image LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
 • The Lion King

  Image The Lion King (1994)
  HD
  The Lion King (1994)
  I mashtruar duke menduar se ai vrau babain e tij, me fajin ne kurriz luani këlysh ikën merë arratinë dhe braktis identitetin e tij si mbreti i ardhshëm.
  Image The Lion King (1994)
 • Dragon Nest: Warriors’ Dawn

  Image Dragon Nest: Warriors’ Dawn (2014)
  HD
  Dragon Nest: Warriors’ Dawn (2014)
  Lamberti bashkohet me Skuadrën e Vrasësve të Dragojve për të shpëtuar Alterën nga Dragoi i Zi.
  Image Dragon Nest: Warriors’ Dawn (2014)
 • Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan

  Image Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
  HD
  Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
  Paragusi mashtron Vexhetën për të ardhur në një planet të sajuar të quajtur "Vexheta i Ri". Ai s'di shumë e më vonë kupton se Broli është Super Sajani legjendar që përpiqet ta paralajmërojë Goku (Qaramani).
  Image Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
 • Dragon Ball Z: Bojack Unbound

  Image Dragon Ball Z: Bojack Unbound (1993)
  HD
  Dragon Ball Z: Bojack Unbound (1993)
  Gohani dhe shokët e tij marrin pjesë në Turneun e Madh Tenkaiçi për të fituar çmimin prej 1 milion zeni, por kur arrijnë finalet atyre u duhet të përballen me Boxhekun dhe ushtarët e tij, të cilët janë liruar nga burgimi për shkak se të shkatërrimit të planetit së Mbretit Kaio nga Goku. Pas arratisjes, Boxheku ka ardhur në Tokë…
  Image Dragon Ball Z: Bojack Unbound (1993)
 • Dragon Ball Z: Bio-Broly

  Image Dragon Ball Z: Bio-Broly (1994)
  HD
  Dragon Ball Z: Bio-Broly (1994)
  Satani sfidohet nga një rival i vjetër, i cili ka shpikur disa bioluftëtarë dhe ka ringjallur Brolin. Pasi ai ringjallet, Goteni, Tranksi dhe të tjerët duhet të bëjnë çmos për ta ndaluar Brolin dhe fuqinë e tij shkatërruese.
  Image Dragon Ball Z: Bio-Broly (1994)
 • Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku

  Image Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
  HD
  Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
  Kjo është historia e Bardok, babait të Gokut. E cila tregon për shkatërrimin e planetit Vexhita dhe rebelimin e babait të Gokut ndaj të fuqishmit Friza!
  Image Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
 • Justice League: The Flashpoint Paradox

  Image Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
  HD
  Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
  Flashi e gjen veten në një interval kohor të shkëputur nga lufta dhe bashkohet me versionet alternative të heronjve të tjerë për t'u kthyer në shtëpi dhe për të rivendosur afatin kohor.
  Image Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
 • Batman vs. Two-Face – Batman kundër Njeriut me dy fytyra

  Image Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
  HD
  Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
  Batman kundër Njeriut me dy fytyra Dublim Shqip Kur prokurori i Gotamit, Harvi Dent plagoset në një aksident në laborator, Njeriu me dy fytyra fillon një fushatë krimi të pandalshme. Tani Batmani dhe Robini, duhet të zbulojnë identitetin e tij, ndërkohë që përballen edhe me shumë armiq e rreziqe të tjera.
  Image Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
 • Atlantis: The Lost Empire – Perandoria e humbur

  Image Atlantis: The Lost Empire (2001) – Perandoria e humbur
  HD
  Atlantis: The Lost Empire (2001) – Perandoria e humbur
  Atlantis: Perandoria e humbur Dublim Shqip Një aventurier i ri pa përvojë bëhet çelësi për të zbuluar një mister të lashtë kur bashkohet me një grup eksploruesish të guximshëm për të gjetur perandorinë e humbur legjendare të Atlantis. Një hartograf naiv, por i vendosur, Milo Thatch, ëndërron të përfundojë kërkimin e filluar nga gjyshi i tij i ndjerë, një eksplorues…
  Image Atlantis: The Lost Empire (2001) – Perandoria e humbur
 • Sammy’s Great Escape

  Image Sammy’s Great Escape (2012)
  HD
  Sammy’s Great Escape (2012)
  Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të bëjnë të pamundurën për të dalë që atje dhe për të fituar sërish lirinë.
  Image Sammy’s Great Escape (2012)
 • Scoob!

  Image Scoob! (2020)
  HD
  Scoob! (2020)
  Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ndaluar këtë apokalips, ata zbulojnë që Skubi ka të shkruar një fat shumë më të madh nga sa e kishin imagjinuar.
  Image Scoob! (2020)