Dokumentar

 • American Murder: The Family Next Door

  Image American Murder: The Family Next Door (2020)
  HD
  American Murder: The Family Next Door (2020)
  Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy fëmijët e saj u zhdukën në Kolorado. Me fakte të reja që mësoheshin, historia e një familje të thjeshtë u përhap në të gjithë botën...
  Image American Murder: The Family Next Door (2020)
 • The Social Dilemma

  Image The Social Dilemma (2020)
  HD
  The Social Dilemma (2020)
  Një dokumentar që eksploron se sa të rrezikshme janë rrjetet sociale për njeriun. Nga ekspertë të teknologjisë që japin alarmin rreth krijimeve të tyre.
  Image The Social Dilemma (2020)
 • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

  Image The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)
  HD
  The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)
  Me një shpikje të re që premtoi të revolucionarizojë testimin e gjakut, Elizabeth Holms u bë miliarderja më e re në botë, e konsideruar si Stiv Xhobsi i ardhshëm. Por, vetëm dy vjet më vonë, kompania e saj me një vlerë prej disa miliardë dollarësh, u shpërbë.
  Image The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)
 • The Legend of Cocaine Island

  Image The Legend of Cocaine Island (2018)
  HD
  The Legend of Cocaine Island (2018)
  Një burrë i dëshpëruar shkon për të gjetur një thesar të fshehur që është kokainë me vlerë 2 milion dollarë.
  Image The Legend of Cocaine Island (2018)
 • Free Solo

  Image Free Solo (2018)
  HD
  Free Solo (2018)
  Alpinisti profesional i shkëmbinjve Aleks Honold vendos të bëjë ngjitjen e parë të lirë (pa pajisje, litarë dhe pa asnjë masë mbrojtjeje) prej 900 metrash në shkëmbin e famshëm vertikal, El Kapitan. Ç’mund ta shtyjë njeriun të ndërmarrë një rrezik të tillë, të çmendur? Dokumentari iu jep përgjigje shumë pyetjeve.
  Image Free Solo (2018)
 • Take the Ball, Pass the Ball

  Image Take the Ball, Pass the Ball (2018)
  HD
  Take the Ball, Pass the Ball (2018)
  Një dokumentar rreth ekipit më të madh të futbollit. Për katër vite shpërthyese, Barça e Pep Guardiolës prodhoi futbollin më të mirë në histori, duke fituar tifozë nga e gjithë bota.
  Image Take the Ball, Pass the Ball (2018)
 • Zanetti Story

  Image Zanetti Story (2015)
  HD
  Zanetti Story (2015)
  Portreti modest i jetës së një njeriu normal, i aftë për sipërmarrje të jashtëzakonshme. Historia private, e jo vetëm, e futbollistit argjentinas, legjendës së Interit.
  Image Zanetti Story (2015)
 • After Porn Ends 2 18+

  Image After Porn Ends 2 (2017) 18+
  HD
  After Porn Ends 2 (2017) 18+
  Një eksplorim mbi jetën e disa ish-aktorëve +18, të cilët rrëfejnë jetën dhe karrierën e tyre ku disa ndjehen krenar ndërsa disa të penduar... Tashmë ajo periudhë ka mbaruar dhe ato po përballen me jetën pas pornografisë.
  Image After Porn Ends 2 (2017) 18+
 • Earth: One Amazing Day

  Image Earth: One Amazing Day (2017)
  FULL HD
  Earth: One Amazing Day (2017)
  Nga xhunglat ekzotike, malet e larta dhe ishujt e largëta, dokumentari na prezanton me një kast me personazhe të paharrueshme: një këlysh zebër i dëshpëruar për të kapërcyer një lumë të fryrë, një pinguin i cili ndërmerr heroikisht një udhëtim të përditshëm drejt vdekjes për të ushqyer familjen e tij, një familje balenash dhe një sloth në kërkimin e dashurisë.
  Image Earth: One Amazing Day (2017)
 • Avicii: True Stories

  Image Avicii: True Stories (2017)
  HD
  Avicii: True Stories (2017)
  Historia se si Avicii nisi karrierën, hapat e parë drejt suksesit, miqësitë dhe eksperiencat e krijuara gjatë rrugës por edhe vështirësitë e të qenit një artist i ri që udhëton në tërë botën pa pushim.
  Image Avicii: True Stories (2017)
 • Survivors Guide to Prison

  Image Survivors Guide to Prison (2018)
  HD
  Survivors Guide to Prison (2018)
  Sot ka më shumë mundësi të shkosh në burg në Shtetet e Bashkuara se sa kudo tjetër në botë. Pra, në rastin më fatkeq, nëse kjo gjë ndodhë me ty, ky është udhëzuesi si të mbijetosh në burg.
  Image Survivors Guide to Prison (2018)
 • Generation Iron 2

  Image Generation Iron 2 (2017)
  HD
  Generation Iron 2 (2017)
  Regjisori Vlad Yudin ndjek në industrinë e bodybuilding disa atletë të cilët me vështirësitë e tyre duan të çajnë rrugën drejt suksesit.
  Image Generation Iron 2 (2017)
 • Money Heist: The Phenomenon

  Image Money Heist: The Phenomenon (2020)
  HD
  Money Heist: The Phenomenon (2020)
  Këtu tregohet pse dhe si "Money Heist" ndezi një valë entuziazmi në të gjithë botën për një grup të dashur hajdutësh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni në sektorin e Serialeve!
  Image Money Heist: The Phenomenon (2020)
 • Conor McGregor: Notorious

  Image Conor McGregor: Notorious (2017)
  HD
  Conor McGregor: Notorious (2017)
  Një film-dokumentar që paraqet jetën e luftëtarit më të përfolur në UFC këto vitet e fundit, Conor McGregor (Konor MekGregor) dhe hapat që ndoqi për tu bërë një nga kampionët më të mëdhenj.
  Image Conor McGregor: Notorious (2017)
 • I AM PATRICK

  Image I AM PATRICK (2020)
  HD
  I AM PATRICK (2020)
  I Am Patrick: The Patron Saint of Ireland (titulli origjinal) Unë jam Patrick tregon historinë e vërtetë të Shën Patrikut. Nëpërmjet te dhenave historike, intervistave të ekspertëve dhe shkrimeve të vetë Patrick-ut, përjetoni udhëtimin e një njëriu që bëhet shenjtor.
  Image I AM PATRICK (2020)
 • Kim Dotcom: Caught in the Web

  Image Kim Dotcom: Caught in the Web (2017)
  HD
  Kim Dotcom: Caught in the Web (2017)
  Historia e njeriut më të kërkuar në internet. Përndjekja e kreut të website-it Megaupload që u mbyll prej ankesave të kompanive të filmave amerikane...
  Image Kim Dotcom: Caught in the Web (2017)
 • Home

  Image Home (2009)
  HD
  Home (2009)
  "Home" është një dokumentar i vitit 2009 nga Yann Arthus-Bertrand. Filmi është filmuar nga hapësira ajrore e vendeve të ndryshme në Tokë. Ai tregon larminë e jetës në Tokë dhe se si njerëzimi po kërcënon ekuilibrin ekologjik të planetit". (Home 2009 dokumentar me titra shqip)
  Image Home (2009)
 • Monkey Kingdom

  Image Monkey Kingdom (2015)
  HD
  Monkey Kingdom (2015)
  Një dokumentar natyre që ndjek një majmun të porsalindur dhe nënën e tij ndërsa luftojnë për të mbijetuar brenda hierarkisë sociale konkurruese të tufës, një grup dinamik i majmunëve që jetojnë në rrënojat e lashta të gjetura thellë në xhunglat e Azisë Jugore.
  Image Monkey Kingdom (2015)
 • Polar Bears: A Summer Odyssey

  Image Polar Bears: A Summer Odyssey (2012)
  HD
  Polar Bears: A Summer Odyssey (2012)
  Ky dokumentar tregon veshtiresite e arinjeve ne gjirin e Hudsonit si pasoje e ngrohjes globale.
  Image Polar Bears: A Summer Odyssey (2012)
 • Unacknowledged

  Image Unacknowledged (2017)
  HD
  Unacknowledged (2017)
  Një film-dokumentar i cili do të sjellë prova bindëse, të papublikuara më parë mbi misterin e UFO-ve dhe jashtëtokësorëve.
  Image Unacknowledged (2017)
 • How to Make Money Selling Drugs

  Image How to Make Money Selling Drugs (2012)
  HD
  How to Make Money Selling Drugs (2012)
  Dhjetë hapa të thjeshta që ju tregojnë si të bëni para nga droga, përfshirë një seri me intervista me trafikantë droge, punëtorë burgjesh dhe aktivistë kundër ligjeve të ashpra kundër drogës.
  Image How to Make Money Selling Drugs (2012)
 • Hot Girls Wanted +18

  Image Hot Girls Wanted (2015) +18
  HD
  Hot Girls Wanted (2015) +18
  Një dokumentar për femrat e reja që zhyten në tregun e seksit - dhe sa e thjesht është për internetin të prodhoj porno.
  Image Hot Girls Wanted (2015) +18