Dramë

 • Bamfaad

  Image Bamfaad (2020)
  HD
  Bamfaad (2020)
  Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes vështirësive të jetës duke u mbështetur te dashuria...
  Image Bamfaad (2020)
 • Secretariat

  Image Secretariat (2010)
  HD
  Secretariat (2010)
  Historia e një gruaje guximtare që trashëgon fermën e kuajve të atit dhe stërvit një kalë i cili thyen rekordin e fitimit të Kurorës së Trefishtë.
  Image Secretariat (2010)
 • The Pagan King

  Image The Pagan King (2018)
  HD
  The Pagan King (2018)
  Në shtratin e vdekjes, mbreti në fuqi shpall si trashëgimtar të fronit një person që nuk e pristeasnjë njeri.Mbreti i ri i Semigalisë, duhet të gjej forcën përtë bashkuar fiset e mbretërisë, kundër kryqëzatave të dhunshme që rrezikojnë lirinë e tyre.
  Image The Pagan King (2018)
 • Mandela: Long Walk to Freedom

  Image Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
  HD
  Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
  Në këtë film Idris Elba nominohet si aktori më më i mirë në një film dramë! Ky film tregon aventurën e Nelson Mandelës nga fëmijëria, deri në inaugurimin e tij si presidenti i parë i zgjedhur në mënyrë demokratike në Afrikën e Jugut.
  Image Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
 • Eighth Grade

  Image Eighth Grade (2018)
  HD
  Eighth Grade (2018)
  Kejla, 13 vjeçarja e ndrojtur përpiqet t'i mbijetojë javës së fundit të klasës së tetë, një viti shkollor të tmerrshëm për të. E mbytur nga presioni shoqëror, adoleshentja mezi pret të fillojë gjimnazin, me shpresën se gjërat do ndryshojnë për mirë në atë kapitull të ri të jetës së saj.
  Image Eighth Grade (2018)
 • The Handmaiden

  Image The Handmaiden (2016)
  HD
  The Handmaiden (2016)
  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
  Image The Handmaiden (2016)
 • Redbad

  Image Redbad (2018)
  HD
  Redbad (2018)
  Lufta për pushtet dhe luftërat midis frizianit Redbed dhe armikut të tij të betuar Pepijnit të Herstalit, mbreti i frankëve.
  Image Redbad (2018)
 • Nappily Ever After

  Image Nappily Ever After (2018)
  HD
  Nappily Ever After (2018)
  Violeta Xhons, e lodhur duke pritur që i dashuri i saj t'i propozonte për martesë, ndahet me të. Kur ai fillon të takojë një grua tjetër, ajo e kupton se duhet të ndryshojë rrënjësisht jetën...duke filluar nga flokët.
  Image Nappily Ever After (2018)
 • Her

  Image Her (2013)
  HD
  Her (2013)
  Një shkrimtar i vetmuar krijon një lidhje të pazakontë me sistemin e tij operativ të sapo marrë, që është i dizenjuar për të përmbushur të gjitha nevojat e tij.
  Image Her (2013)
 • Windtalkers

  Image Windtalkers (2002)
  HD
  Windtalkers (2002)
  Dy marina amerikan janë në Luftën e Dytë Botërore të cilit janë caktuar për të mbrojtur një marinar të Navajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio Cypher të pathyeshme.
  Image Windtalkers (2002)
 • Hold the Dark

  Image Hold the Dark (2018)
  HD
  Hold the Dark (2018)
  Pas vdekjes së tre fëmijëve që supozohet të jenë vrarë nga ujqërit, nëna e një djaloshi gjashtë vjeçar të humbur punëson shkrimtarin Rasëll Kor për të gjetur djaloshin në vendin e egër të Alaskës.
  Image Hold the Dark (2018)
 • All Styles

  Image All Styles (2018)
  HD
  All Styles (2018)
  Kjo dramë tregon për një adoleshent artist në hip hop që largohet nga grupi i tij i kërcimit për të shkuar në kolegj përpara një kompeticioni të madh. Për këtë ai mbledh një grup të ri me stile kërcimi të ndryshëm për tu përballur me shokët e tij të mëparshëm.
  Image All Styles (2018)
 • Life Is Beautiful

  Image Life Is Beautiful (1997)
  HD
  Life Is Beautiful (1997)
  "Një çifut ka romancë të mrekullueshme falë humorit të tij, por duhet të jetë në të "njëjtin humor" për ta mbrojtur djalin e tij, në një kamp përqendrimi nazist". (KA FITUAR 3 OSKAR)
  Image Life Is Beautiful (1997)
 • Mary Shelley

  Image Mary Shelley (2017)
  HD
  Mary Shelley (2017)
  Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës "Frankenshtajn" të Merit.
  Image Mary Shelley (2017)
 • Unleashed

  Image Unleashed (2005)
  HD
  Unleashed (2005)
  Një burrë u rrit sikur të ishte një qen, arratiset nga pronari i tij për të filluar një jete të re, por ky i fundit e kërkon për ta shfrytëzuar ne dyluftime vdekjeprurëse pasi arti i tij marciale është i pamposhtshëm kur lirohet nga qaforja.
  Image Unleashed (2005)
 • Unfriended

  Image Unfriended (2014)
  HD
  Unfriended (2014)
  Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e shoqes së tyre të vdekur.
  Image Unfriended (2014)
 • Compulsion +18

  Image Compulsion (2016) +18
  HD
  Compulsion (2016) +18
  Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm.
  Image Compulsion (2016) +18
 • Tokyo Decadence +18

  Image Tokyo Decadence (1992) +18
  HD
  Tokyo Decadence (1992) +18
  KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe Yakuzas.Ajo nuk është e lumtur me punën e saj, dhe kërkon të gjejë ngushëllim nga fakti se i dashuri i saj është martuar.
  Image Tokyo Decadence (1992) +18
 • The Angel

  Image The Angel (2018)
  HD
  The Angel (2018)
  Historia e vërtetë e Ashraf Maruanit, i cili ishte dhëndëri i presidentit Naser dhe këshilltar i besuar pasardhësit të tij Anuar Sadatit. Njëkohësisht pasuria më e çmuar e inteligjencës izraelite të shekullit të 20-të. Bazuar në librin më të mirë të NYT 'Engjëlli: Spiuni egjiptian që shpëtoi Izraelin'
  Image The Angel (2018)
 • When the Game Stands Tall

  Image When the Game Stands Tall (2014)
  HD
  When the Game Stands Tall (2014)
  Rrugëtimi legjendar i një ekipi futbolli gjimnazi dhe trajnerit të tyre Bob Ladouceur, i cili i çoi ata drejt një rekordi prej 151 fitoresh rresht, një rekord historik në sportin amerikan.
  Image When the Game Stands Tall (2014)
 • Out Stealing Horses

  Image Out Stealing Horses (2019)
  HD
  Out Stealing Horses (2019)
  Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.
  Image Out Stealing Horses (2019)
 • Arkansas

  Image Arkansas (2020)
  HD
  Arkansas (2020)
  Filmi mbledh së bashku tre dekada të historisë së trafikut të drogës në Jugun e largët. Eksplorohet cikli i dhunës që i kthen të rinjtë në kriminelë dhe të vjetrit në legjenda.
  Image Arkansas (2020)