Dramë

 • Donnybrook

  Image Donnybrook (2018)
  HD
  Donnybrook (2018)
  Dy burra përgatiten të konkurrojnë në një ndeshje legjendare, ku fituesi merr një çmim prej 100,000 dollarë.
  Image Donnybrook (2018)
 • Radioactive

  Image Radioactive (2019)
  HD
  Radioactive (2019)
  Një histori e pasioneve shkencore dhe romantike të Mari dhe Pier Kyrisë dhe jehona e zbulimeve të tyre përgjatë gjithë shekullit të njëzetë.
  Image Radioactive (2019)
 • I’m No Longer Here aka Ya no estoy aqui

  Image I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui
  HD
  I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui
  Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të emigrojë në US por që nuk do të zgjasë shumë deri ne rikthimin e tij në shtëpi.
  Image I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui
 • Untogether

  Image Untogether (2018)
  HD
  Untogether (2018)
  Kur Andrea, një ish shkrimtare e njohur, fillon të shoqërohet me Nikun, një mjek i kthyer në shkrimtar, marrëdhënia e tyre merr një formë ndryshe. Ndërkohë Tara, motra e Andreas që bashkëjeton me një ish yll rroku, fiksohet pas predikuesit hebre.
  Image Untogether (2018)
 • Cold War

  Image Cold War (2018)
  HD
  Cold War (2018)
  Ne vitin 1950, një drejtues muzike bie në dashuri me një këngëtare dhe përpiqet ta bind që të arratisen nga Polonia komuniste për në Francë.
  Image Cold War (2018)
 • Shoplifters

  Image Shoplifters (2018)
  HD
  Shoplifters (2018)
  Në periferi të Tokios, jeton një "familje" e bashkuar nga besnikëria e fort dhe prirja për të vjedhur. Kur djali i tyre më i vogël arrestohet, dalin në pah sekretet që e mbanin të fshehtë ekzistencën e saj.
  Image Shoplifters (2018)
 • Serenity

  Image Serenity (2019)
  HD
  Serenity (2019)
  Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket.
  Image Serenity (2019)
 • Instant Family

  Image Instant Family (2018)
  HD
  Instant Family (2018)
  Një çift e gjen veten në situata të papritura kur ata marrin kujdestarinë e tre fëmijëve.
  Image Instant Family (2018)
 • The Miracle Season

  Image The Miracle Season (2018)
  HD
  The Miracle Season (2018)
  Pas një tragjedie që ndodh në një ekip volejbolli vajzash, skuadra duhet të përpiqet të bashkohet përsëri dhe së bashku me trajneren e tyre të luftojnë për kampionatin shtetëror të shkollave.
  Image The Miracle Season (2018)
 • The Hate U Give

  Image The Hate U Give (2018)
  HD
  The Hate U Give (2018)
  Starr bëhet dëshmitare e vrasjes së shokut të saj Kalil nga një oficer policie. Me gjithë presionet nga komuniteti ku jeton, ajo duhet të bëhet zëri i Kalilit dhe të kërkojë drejtësi.
  Image The Hate U Give (2018)
 • Dostana

  Image Dostana (2008)
  HD
  Dostana (2008)
  Dy djem shtiren sikur nuk janë të interesuar për vajza në mënyrë që të marrin një apartament nga një grua në Majemi. Kur të dy bien në dashuri me shoqen e tyre të dhomës, të qeshurat pasojnë tek ata përpiqen ta bindin që nuk janë të interesuar pas saj dhe në fshehtësi ata përpiqen ti fitojnë zemrën.
  Image Dostana (2008)
 • What Will People Say

  Image What Will People Say (2017)
  HD
  What Will People Say (2017)
  16-vjeçarja Nisha bën një jetë të dyfishtë. Me familjen e saj ajo është vajza e përsosur pakistaneze, por me shoqërinë është thjeshtë një adoleshente normale norvegjeze. Kur babai e kap në shtrat me të dashurin e saj, dy botët e Nishës përplasen...
  Image What Will People Say (2017)
 • The Lives of Others

  Image The Lives of Others (2006)
  HD
  The Lives of Others (2006)
  Në vitin 1984, në Berlinin Lindor, një agjent i policisë së fshehtë, vë në mbikëqyrje një shkrimtar dhe të dashurën e tij. Me kalimin e ditëve, ai gjen veten duke u përvetësuar gjithnjë e më shumë nga jeta e tyre.
  Image The Lives of Others (2006)
 • Southside with You

  Image Southside with You (2016)
  HD
  Southside with You (2016)
  Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë të ardhshme, Mishel Obama, në takimin e parë të tyre në pjesën jugore të Çikagos.
  Image Southside with You (2016)
 • Jinn

  Image Jinn (2018)
  HD
  Jinn (2018)
  Jinn-Xhindi Summer një vajzë 17 vjeçare e hedhur, të cilës i përmbyset gjithçka kur papritur mamaja e saj një parashikuese e suksesshme moti kthehet ne një besimtare myslimane duke ndikuar kështu edhe ne identitetin e Summer.
  Image Jinn (2018)
 • Berlin, I Love You

  Image Berlin, I Love You (2019)
  HD
  Berlin, I Love You (2019)
  Filmi më i fundit i serisë "Qytetet e Dashurisë". Ky film përbëhet nga dhjetë tregime romantike që ndodhin në kryeqytetin gjerman.
  Image Berlin, I Love You (2019)
 • The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot

  Image The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2019)
  HD
  The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2019)
  Disa dekada pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore, ku ka vrarë Adolf Hitlerin në një operacion të fshehtë, heroi i panjohur amerikan Kalvin Barr, thirret nga qeveria për të ndjekur Këmbëmadhin, bartësin e një murtaje vdekjeprurëse, që mund të shkatërrojë njerëzimin.
  Image The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2019)
 • Then Came You

  Image Then Came You (2019)
  HD
  Then Came You (2019)
  Një adoleshente e sëmurë me kancer, që është në prag të vdekjes, krijon një lidhje të veçantë me një hipokondriak 19 vjeçar. Të dy ndihmojnë njëri-tjetrin për të arritur ëndrrat dhe për t’u përballur me frikërat e tyre, në aq kohë sa u ka mbetur të kalojnë së bashku...
  Image Then Came You (2019)
 • The Front Runner

  Image The Front Runner (2018)
  HD
  The Front Runner (2018)
  Bazuar në histori të vërtetë. Fushata presidenciale e senatorit Amerikan Geri Hart në 1988 merr një rrjedhë tjetër kur ai kapet mat në një lidhje dashuriejashtëmartesore.
  Image The Front Runner (2018)
 • Jalebi

  Image Jalebi (2018)
  HD
  Jalebi (2018)
  Një vajzë e re u nis për një udhëtim për ti shpëtuar dhimbjes së një dashurie të humbur. Në trenin që mori u gjend në një kabinë me familjen e re të personit që donte.
  Image Jalebi (2018)
 • Dumplin’

  Image Dumplin’ (2018)
  HD
  Dumplin’ (2018)
  Buçkoja është vajza adoleshente e mbushur e një ish-mbretëreshe të bukurisë, e cila regjistrohet në paradën e nënës së saj në shenjë proteste, gjë që përshkallëzohet kur konkurrentet e tjera ndjekin hapat e saj,duke revolucionarizuar paradën dhe qytetin e vogël të Teksasit.
  Image Dumplin’ (2018)
 • Cook Up a Storm

  Image Cook Up a Storm (2017)
  HD
  Cook Up a Storm (2017)
  Dy kuzhinierë të talentuar, njëri i shkolluar në Francë, ndërsa tjetri shef kuzhine i një restoranti të thjeshtë, konkurrojnë në Garën Ndërkombëtare të Gatimit në Kinë. Edhe pse modernja përballet me tradicionalen, ata do të zbulojnë se kanë shumë gjëra të përbashkëta.
  Image Cook Up a Storm (2017)
 • Knocked Up

  Image Knocked Up (2007)
  HD
  Knocked Up (2007)
  Gazetarja, që po ngjit shkallët e karrierës, Alisona Skot, ndeshet me një pengesë serioze në jetën e saj, pasi kalon një natë me të papërgjegjshmin, Ben Ston. Pasi ngelet shtatzënë, jo vetëm vendos ta mbajë fëmijën, por edhe t'i japë Benit një mundësi për të qenë baba i denjë.
  Image Knocked Up (2007)