Dramë

 • Winter Sleep a.k.a Kis Uykusu

  Image Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu
  HD
  Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu
  Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij, Neklën, e cila vuan ende pasojat e divorcit të saj.
  Image Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu
 • Gundala

  Image Gundala (2019)
  HD
  Gundala (2019)
  Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të djallëzuar, si Pengkori. A do e mposhtin dot planin e tij dashakeq dhe skuadrën e tij me jetimë vrasës?
  Image Gundala (2019)
 • King of Thieves

  Image King of Thieves (2018)
  HD
  King of Thieves (2018)
  Një histori e vërtetë e famëkeqe mbi një grup kriminelësh në pension, të cilët ia dalin të grabisin një prej lagjeve më të pasura të Londrës. Lakmia e ktheu grabitjen e tyre të fundit në një makth brutal.
  Image King of Thieves (2018)
 • Kill Your Friends

  Image Kill Your Friends (2015)
  HD
  Kill Your Friends (2015)
  Një punonjës i A&R që merret me muzikën pop britanike shkon në ekstremet e tij për të gjetur hitin e radhës.
  Image Kill Your Friends (2015)
 • Center Stage: Turn It Up

  Image Center Stage: Turn It Up (2008)
  HD
  Center Stage: Turn It Up (2008)
  Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në kërcimtar, ka ende mundësinë që ta bëjë ëndrrën e saj realitet, (të arrijë akademinë më prestigjioze të baletit në Nju Jork, etj...).
  Image Center Stage: Turn It Up (2008)
 • Boy Erased

  Image Boy Erased (2018)
  HD
  Boy Erased (2018)
  Djali i një prifti protestant detyrohet të marrë pjesë në një program ndryshimi njerëzish gej të mbështetur nga kisha pasi detyrohet të dalë hapur para prindërve të tij.
  Image Boy Erased (2018)
 • Rob the Mob

  Image Rob the Mob (2014)
  HD
  Rob the Mob (2014)
  Sapo del burgu për një krim të vogël, Tomi ri-gjen të dashurën e tij Rozin. Shumë shpejt atyre do u duhen para të thata. Pasi dëgjojnë dëshminë e Xhon Gotit për klubet e drejtuar nga Mafia në Nju Jork, Tomi dhe Rosie vendosin të grabisin këto vende të menaxhuara nga familjet e mëdha kriminale.
  Image Rob the Mob (2014)
 • Saving Zoë

  Image Saving Zoë (2019)
  HD
  Saving Zoë (2019)
  Një vit pas vrasjes të motrës së saj, Eko zbulon të vërtetën rreth jetës së fshehtë që motra e saj kishte duke lexuar ditarin e saj.
  Image Saving Zoë (2019)
 • Where Hands Touch

  Image Where Hands Touch (2018)
  HD
  Where Hands Touch (2018)
  Në vitin 1944, një vajzë 15 vjeçare, bijë e një mamaje gjermane të bardhë dhe një babai afrikan të zi, takon një anëtar të rinisë hitleriane. Perceptimi i tmerreve që po ndodhin rreth tyre, i lidh ata së bashku.
  Image Where Hands Touch (2018)
 • There’s No Place Like Home aka A casa tutti bene

  Image There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene
  HD
  There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene
  Një familje e madhe, të afërm që takohen shpesh e të tjerë më rrallë, mblidhen të gjithë për të festuar përvjetorin e 50-të të martesës së gjyshe Albës me gjysh Pietron në një vilë madhështore, në ishullin ku ata jetojnë. Për shkak të motit të keq ngelen të bllokuar në ishull dhe dëshira për të ndenjur me njëri-tjetrin fillon të…
  Image There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene
 • The Siege of Jadotville

  Image The Siege of Jadotville (2016)
  HD
  The Siege of Jadotville (2016)
  Filmi tregon historinë e vërtetë të komandantit irlandez Pat Kuinlan i cili drejton togën e tij kundër mercenarëve francezë në Kongo në fillimet e viteve '60.
  Image The Siege of Jadotville (2016)
 • Above the Shadows

  Image Above the Shadows (2019)
  HD
  Above the Shadows (2019)
  Holli, një vajzë që është venitur deri në padukshmëri duhet të gjejë rrugën e shpëtimit me ndihmën e të vetmit njeri që mund ta shohë dhe ta dëgjojë, ish-boksieri Shejn Blekuell.
  Image Above the Shadows (2019)
 • Chintu Ka Birthday

  Image Chintu Ka Birthday (2020)
  HD
  Chintu Ka Birthday (2020)
  Gjatë pushtimit amerikan në Irak, disa emigrantë të jashëligjshëm janë duke pritur të kthehen në Indi. Ndërsa një familje e tillë përgatitet të festojë 6-të vjetorin e të voglit Çintu, problemet e tyre nisin pas ardhjes së dy ushtarëve amerikanë në shtëpinë e tyre.
  Image Chintu Ka Birthday (2020)
 • Shirley

  Image Shirley (2020)
  HD
  Shirley (2020)
  Një shkrimtare e famshme e zhanrit horror gjen frymëzim për librin e saj të ardhshëm pasi ajo dhe burri i saj ftojnë në shtëpi një çift të ri.
  Image Shirley (2020)
 • Clair Obscur +18

  Image Clair Obscur (2016) +18
  HD
  Clair Obscur (2016) +18
  Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.
  Image Clair Obscur (2016) +18
 • True Story

  Image True Story (2015)
  HD
  True Story (2015)
  Gazetari i turpëruar i Nju Jork Times takohet me vrasësin i cili ka vjedhur identitetin e tij. Kjo do të çojë në një seri përpjekjesh për të zbuluar të vërtetën, ndërkohë që Majk e shikon këtë si një mundësi të dytë për karrierën e tij.
  Image True Story (2015)
 • The Intent

  Image The Intent (2016)
  HD
  The Intent (2016)
  Një agjenti të fshehtë i luhatet besnikëria ndaj policisë kur fillon të ketë përzemër anëtarët e bandës që do të hedhë poshtë.
  Image The Intent (2016)
 • Magnolia

  Image Magnolia (1999)
  HD
  Magnolia (1999)
  Një mozaik epik i disa personave të ndërlidhur në kërkim të dashurisë, faljes dhe kuptimit të jetës në Luginën e San Fernandos.
  Image Magnolia (1999)
 • Bigger

  Image Bigger (2018)
  HD
  Bigger (2018)
  Historia inspiruese e gjyshërve të fitnesit siç ne i njohim, Xho dhe Ben Uider. Duke u përballur me paragjykimin fetar dhe varfërinë ekstreme, vëllezërit tejkalojnë çdo parashikim duke ndërtuar një perandori dhe duke inspiruar brezat e ardhshëm.
  Image Bigger (2018)
 • Ode to My Father

  Image Ode to My Father (2014)
  HD
  Ode to My Father (2014)
  Në kohën e Luftës Koreane, betimi i një të riu për t'u kujdesur për familjen e tij shënoi fillimin e një premtimi të përjetshëm që përfshin 60 vjet.
  Image Ode to My Father (2014)
 • In Order of Disappearance a.k.a Kraftidioten

  Image In Order of Disappearance (2014) a.k.a Kraftidioten
  HD
  In Order of Disappearance (2014) a.k.a Kraftidioten
  Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një luftë ndërmjet gangsterit vegjetarian “Konti” dhe bosit së mafies serbe, Papa.
  Image In Order of Disappearance (2014) a.k.a Kraftidioten
 • Barry Lyndon

  Image Barry Lyndon (1975)
  HD
  Barry Lyndon (1975)
  Një mashtrues irlandez fiton zemrën e një të veje të pasur dhe merr pozitën aristokratike të burrit të saj të vdekur në Anglinë e shekullit të 18-të.
  Image Barry Lyndon (1975)
 • Autumn Blood

  Image Autumn Blood (2013)
  HD
  Autumn Blood (2013)
  Lartë në male një nënë vdes, duke i lënë dy fëmijë jetimë. Nga frika që kane fëmijët ata mbajnë nënë e vdekur sekret. Disa fshatar mundohen ti shkatërrojnë, por në ndihme ju vijën vllau duke i mbrojtur motrat.
  Image Autumn Blood (2013)