Dramë

 • Saving Private Ryan

  Image Saving Private Ryan (1998)
  HD
  Saving Private Ryan (1998)
  Pas një zbarkimi të dështuar në Normandi, një grup ushtarësh amerikanë duhet të shkojnë pas linjave të armikut për të shpëtuar një paratrup që ka humbur të tre vëllezërit e tjerë në luftë.
  Image Saving Private Ryan (1998)
 • The Hunt

  Image The Hunt (2012)
  HD
  The Hunt (2012)
  Jeta e një mësuesi kopshti shkatërrohet kur njëra nga vajzat e vogla të kopshtit, Klara 5-vjeçare, që e admiron atë, për hakmarrje ndaj “indiferencës” së tij, u thotë të tjerëve se ai ka kryer një akt të turpshëm para saj.
  Image The Hunt (2012)
 • Paradise Hills

  Image Paradise Hills (2019)
  HD
  Paradise Hills (2019)
  Një konvikt i mistershëm korrigjon vajzat kokëforta për t'u përshtatur me dëshirat ekzakte të ambjentit që i rrethon.
  Image Paradise Hills (2019)
 • 72 Hours: Martyr Who Never Died

  Image 72 Hours: Martyr Who Never Died (2019)
  HD
  72 Hours: Martyr Who Never Died (2019)
  Historia e vërtetë e ushtarit guximtar indian, Jasuant Sing Rauat, në luftën e vitit 1962 midis Indisë dhe Kinës.
  Image 72 Hours: Martyr Who Never Died (2019)
 • Enough Said

  Image Enough Said (2013)
  HD
  Enough Said (2013)
  Një grua e divorcuar e cila vendos për të ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet për të.... takohet me dikë qe ishte ish miku i burrit....
  Image Enough Said (2013)
 • American Brawler

  Image American Brawler (2013)
  HD
  American Brawler (2013)
  Nje instruktor i arteve marciale duhet te hyje ne boten e luftimeve te paligjshme per te shpetuar familjen e tij…
  Image American Brawler (2013)
 • Beautiful Creatures

  Image Beautiful Creatures (2013)
  HD
  Beautiful Creatures (2013)
  Një histori e mbinatyrshme me sfond Jugun, "Krijesat e Bukura" tregon përrallën e dy dashnorëve të destinuar: Itanit një djaloshi që mezi pret të largohet nga qyteza e tij e vogël dhe Lenës, një vajze të re misterioze. Së bashku, ata zbulojnë sekrete të errëta për familjet, historinë dhe qytezën e tyre.
  Image Beautiful Creatures (2013)
 • Men of Honour

  Image Men of Honour (2000)
  HD
  Men of Honour (2000)
  Bazuar në historinë e vërtetë të palombarit (marinar) të parë afrikano-amerikan Carl Brashear dhe njeriut që e stërviti atë.
  Image Men of Honour (2000)
 • The Third Wife

  Image The Third Wife (2018)
  HD
  The Third Wife (2018)
  Në Vietnamin e shekullit të XIX, 14-vjeçarja May është gati të bëhet gruaja e tretë e një pronari të pasur tokash. Dëshirat e saj të fshehura do ta detyrojnë të bëjë një zgjedhje mes të jetuarit e sigurt dhe të qenit e lirë.
  Image The Third Wife (2018)
 • Selena

  Image Selena (1997)
  HD
  Selena (1997)
  Historia e vërtetë e Selena Kintanila-Peres, një këngëtare "Tehano" e lindur në Teksas, e cila u bë shumë e famshme duke u renditur e para me albumet e saja në muzikën Latine. Një këngëtare shumë e dashur për publikun, jeta e së cilës u pre në mes.
  Image Selena (1997)
 • Bharat

  Image Bharat (2019)
  HD
  Bharat (2019)
  Në prag të lindjes së Indisë si një komb i pavarur, një familje bën një udhëtim të rrezikshëm drejt lirisë, me një kosto. Një djalë i ri, Barat, i bën një premtim të Atit se do ta mbajë familjen e tij së bashku, pavarësisht gjithçkaje.
  Image Bharat (2019)
 • At War with Love a.k.a In guerra per amore

  Image At War with Love (2016) a.k.a In guerra per amore
  HD
  At War with Love (2016) a.k.a In guerra per amore
  Është viti 1943. Lufta e Dytë Botërore po djeg Evropën. Në Nju Jork, Arturo dhe Flora janë të dashuruar, por ajo i është premtuar për martesë djalit të një shefi mafioz. E vetmja mënyrë për t’u martuar me Florën, është që Arturo të marrë lejen nga babai i saj, i cili jeton në një fshat në Siçili. Arturo nuk ka…
  Image At War with Love (2016) a.k.a In guerra per amore
 • Cocaine Godmother

  Image Cocaine Godmother (2017)
  HD
  Cocaine Godmother (2017)
  Film i bazuar në jetën e famëkeqes Griselda Blanko, një nga tregtaret më të mëdha të kokainës në Majami. Filmi ritregon historinë e një jete, gjatë së cilës ajo sundoi me grusht të hekurt një nga tregtitë më të rrezikshme në botë.
  Image Cocaine Godmother (2017)
 • Black Tide a.k.a Fleuve noir

  Image Black Tide (2018) a.k.a Fleuve noir
  HD
  Black Tide (2018) a.k.a Fleuve noir
  Zhdukja e papritur e 16-vjeçarit, Deni Arnault, e çon detektivin e alkoolizuar, Fransua Viskonti, në një hetim të mbushur me sekrete, ku asgjë nuk është ashtu si duket. Teksa përballet me problemet e tij familjare, ai zbulon që edhe familjet më të lumtura mund të kenë të fshehta të tmerrshme.
  Image Black Tide (2018) a.k.a Fleuve noir
 • 12th Man a.k.a Den 12. mann

  Image 12th Man (2017) a.k.a Den 12. mann
  HD
  12th Man (2017) a.k.a Den 12. mann
  Ngjarjet e jashtëzakonshme në këtë Film janë bazuar në ato që kanë ndodhur vërtet. 12 Ushtarë norvegjez stërviten nga forcat e armatosura britanike për të ndërmarrë një mision sabotimit në Norvegji kundër nazistëve. Misioni i tyre ishte të shkatërronin aeroportet dhe fortesat gjermane. Por pasi misioni i tyre zbulohet nga nazistët, a do t'ia dalin ata ta kryejnë me sukses…
  Image 12th Man (2017) a.k.a Den 12. mann
 • Prem Ratan Dhan Payo

  Image Prem Ratan Dhan Payo (2015)
  HD
  Prem Ratan Dhan Payo (2015)
  Princi i ashpër dhe kokëfort i Pritampurit, ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, zëvendësohet nga një person i ngjashëm zemër mirë...
  Image Prem Ratan Dhan Payo (2015)
 • Doctor Sleep

  Image Doctor Sleep (2019)
  HD
  Doctor Sleep (2019)
  Vite pas ngjarjeve të "Shining", Dan Torrance, tashmë i rritur, duhet të mbrojë një vajzë që ka fuqi të ngjashme me të, nga një kult i njohur si "The True Knot", i cili ushqehet me fëmijë të talentuar për të qëndruar i pavdekshëm.
  Image Doctor Sleep (2019)
 • Woman Walks Ahead

  Image Woman Walks Ahead (2017)
  HD
  Woman Walks Ahead (2017)
  Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në problemin e njerëzve të Lakotës mbi të drejtën e tokës së tyre.
  Image Woman Walks Ahead (2017)
 • 20th Century Women

  Image 20th Century Women (2016)
  HD
  20th Century Women (2016)
  Dashuria, jeta dhe mundimet e një nëne që rrit një djalë në fillim të viteve ’70. Injoranca e një shpirti të lirë kundër nevojave të një burri të ri që mundohet të gjejë karakterin dhe besimin e tij të vërtetë. Pasi jetonin në një shtëpi boheme, të ndarë me tre njerëz të tjerë të ngjashëm me ta dhe energjikë për…
  Image 20th Century Women (2016)
 • Late Night

  Image Late Night (2019)
  HD
  Late Night (2019)
  Kur rrjeti televiziv dëshiron që të largojë nga puna një nga prezantueset më të famshme të shfaqjeve në Amerikë, për shkak të uljes së shikueshmërisë, ajo vendos të ndryshojë stilin e programit dhe të bashkëpunojë me një shkrimtare të re dhe pa përvojë, por shumë entuziaste, që të arrijë të shpëtojë punën e saj të ëndrrave.
  Image Late Night (2019)
 • The Vanishing of Sidney Hall

  Image The Vanishing of Sidney Hall (2017)
  HD
  The Vanishing of Sidney Hall (2017)
  Sidnei Holl aksidentalisht gjen suksesin dhe dashurinë në një moshë të re, pastaj papritur, zhduket pa lënë gjurmë.
  Image The Vanishing of Sidney Hall (2017)
 • Menace II Society

  Image Menace II Society (1993)
  HD
  Menace II Society (1993)
  Një gangster i ri në rrugë përpiqet t'i shpëtojë kufijve dhe tundimeve të getos në kërkim të një jete më të mirë.
  Image Menace II Society (1993)
 • Expo

  Image Expo (2019)
  HD
  Expo (2019)
  Kur ka vetëm tre ditë që të provojë pafajësinë e tij për një krim të pakryer, një ish-ushtarak detyrohet të bëjë çmos për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të klientit të tij, në një botë krimi, së cilës përpiqet t’i largohet.
  Image Expo (2019)