Erotik +18

 • Yung +18

  Image Yung (2018) +18
  DVD
  Yung (2018) +18
  YUNG është një udhëtim që ndjek katër vajza të reja në subkulturën pulsuese dhe hedoniste të Berlinit modern. Por mbi të gjitha, është një paraqitje e pastër dhe autentike e miqësisë.
  Image Yung (2018) +18
 • Under the Silver Lake +18

  Image Under the Silver Lake (2018) +18
  +18
  Under the Silver Lake (2018) +18
  Semi, një djalë inteligjent por pa qëllime në jetë, sheh një grua misterioze duke notuar në pishinën e banesës së tij. Mëngjesin tjetër, ajo zhduket. Semi e kërkon nëpër të gjithë Los Anxhelosin, por gjatë rrugës zbulon një komplot shumë më të çuditshëm se zhdukja e saj.
  Image Under the Silver Lake (2018) +18
 • Swung

  Image Swung (2015) (+18)
  HD
  Swung (2015) (+18)
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA, KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Kur një përplasje me një skenë lëkundëse, ndikon në dobësinë e Dejvidit, Alisa mendon se ka gjetur zgjidhjen e problemeve të tyre, por bota shumë-dashurore është vend i vështirë për lindjen e një historie dashurie...
  Image Swung (2015) (+18)
 • Reinos +18

  Image Reinos (2017) +18
  HD
  Reinos (2017) +18
  KUJDES: FILMI KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA DISA SKENA EROTIKE! Filmi tregon njohjen e dy studentëve dhe vështrirësitë e jetesës që ndikon në lidhjen e tyre të brishtë...
  Image Reinos (2017) +18
 • Twentynine Palms +18

  Image Twentynine Palms (2003) +18
  HD
  Twentynine Palms (2003) +18
  KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los Anxhelos por ata nisen drejt shkretëtirës se Kalifornisë. Rrugës ata eksperimentojnë si çift ne natyrë ose kudo.
  Image Twentynine Palms (2003) +18
 • The Queen of Hollywood Blvd

  Image The Queen of Hollywood Blvd (2017)
  HD
  The Queen of Hollywood Blvd (2017)
  Pronarja e një lokali nate në Los Anxheles përpiqet t’i mbijetoj egërsisë së qytetit dhe të shpëtoj familjen dhe biznesin për të cilin ka sakrifikuar shumë.
  Image The Queen of Hollywood Blvd (2017)
 • Basic Instinct +18

  Image Basic Instinct (1992) +18
  HD
  Basic Instinct (1992) +18
  Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse...
  Image Basic Instinct (1992) +18
 • Obsessed +16

  Image Obsessed (2009) +16
  HD
  Obsessed (2009) +16
  Një menaxher i suksesshëm i pasurive, i cili sapo ka marrë një promovim të madh, është plotësisht i lumtur në karrierën dhe në martesën e tij. Por kur një zëvendësuese fiksohet ndaj ti dhe i vihet mbrapa, të gjitha gjërat që ai ka punuar kaq shumë janë vënë në rrezik.
  Image Obsessed (2009) +16
 • The Handmaiden

  Image The Handmaiden (2016)
  HD
  The Handmaiden (2016)
  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
  Image The Handmaiden (2016)
 • Amazon Hot Box

  Image Amazon Hot Box (2018)
  HD
  Amazon Hot Box (2018)
  Një studente e pafajshme universiteti dërgohet në një burg në xhungël. Ajo aty duhet të luftojë për jetën e saj kundër një gardianeje të ligë, të burgosurve të çmendur dhe eksperimenteve me makinerinë e torturës.
  Image Amazon Hot Box (2018)
 • A Serbian Film +18

  Image A Serbian Film (2010) +18
  HD
  A Serbian Film (2010) +18
  KUJDES: KY FILM NDALOHET TË SHIKOHET NGA SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA ME PËRMBAJTJE TË RËNDE GRAFIKE DHE NUDITET! Një pornstar i vjetër në profesion pranon të marrë pjesë në një "film artistik" me një pagesë të majme, por shpejt kupton se filmi përmban skena pedofilie dhe nekrofilie...
  Image A Serbian Film (2010) +18
 • Compulsion +18

  Image Compulsion (2016) +18
  HD
  Compulsion (2016) +18
  Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm.
  Image Compulsion (2016) +18
 • Tokyo Decadence +18

  Image Tokyo Decadence (1992) +18
  HD
  Tokyo Decadence (1992) +18
  KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe Yakuzas.Ajo nuk është e lumtur me punën e saj, dhe kërkon të gjejë ngushëllim nga fakti se i dashuri i saj është martuar.
  Image Tokyo Decadence (1992) +18
 • Jan Dara: The Finale +18

  Image Jan Dara: The Finale (2013) +18
  HD
  Jan Dara: The Finale (2013) +18
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Zhan Dara rikthehet në Bangkok për tu hakmarrë ndaj njerkut të tij dhe për të vënë në vend nderin e familjes. Gjatë këtij udhëtimi të tmerrshëm për hakmarrje, ai e gjen veten duke ecur në të njëjtën rrugë të neveritshme si njerku i tij.
  Image Jan Dara: The Finale (2013) +18
 • Bedways +18

  Image Bedways (2010) +18
  HD
  Bedways (2010) +18
  KUJDES : FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Në një apartament të pistë në Berlin, një regjizor i pazakontë përpiqet të kapë ndjenjat e pastra të pasionit dhe seksit të vërtetë për një film eksperimental rreth dashurisë...
  Image Bedways (2010) +18
 • Amorous +18

  Image Amorous (2014) +18
  HD
  Amorous (2014) +18
  Katër të rinj bashkohen në një Vilë Angleze. Ata duan të sfidojnë rregullat e shoqërisë duke shkëmbyer partnerët e tyre. Gjërat komplikohen kur një i huaj i bashkohet kësaj fantazie të shfrenuar...
  Image Amorous (2014) +18
 • High Heel Homicide +18

  Image High Heel Homicide (2017) +18
  HD
  High Heel Homicide (2017) +18
  Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme: të gjitha viktimat janë ish-policë dhe secili ka nga një shkronjë të kuqe të vizatuar në trup. Sa do të vdesin para se vrasësi të ketë dhënë mesazhin e tij?…
  Image High Heel Homicide (2017) +18
 • Desire +18

  Image Desire (2017) +18
  HD
  Desire (2017) +18
  Lusia dhe Ofelia, dy motra, më në fund takohen 7 vjet pas dasmës së Lusias. Por kur Huani, burri i Lusias dhe Ofelia takohen, ndjejnë një fantazi që magjeps mendjet dhe trupat e tyre...
  Image Desire (2017) +18
 • Jan Dara the Beginning +18

  Image Jan Dara the Beginning (2012) +18
  HD
  Jan Dara the Beginning (2012) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Bazuar në një roman të famshëm erotik tailandez, filmi tregon historinë e Xhanit, një djalë i cili rritet në një shtëpi të sunduar nga babai i tij sadist dhe i shthurur. E vendosur në vitet 1930, historia tregon vuajtjet e Xhanit gjatë jetës, nëna e të cilit…
  Image Jan Dara the Beginning (2012) +18
 • Vicky Cristina Barcelona +18

  Image Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
  HD
  Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
  Viki dhe Kristina janë dy shoqe të ngushta shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Pasi vendosin të shkojnë në Barcelonë për pushimet verore, plot surpriza i presin andej, ku të dyja përjetojnë ndjenja të reja që i tundojnë të largohen nga realiteti.
  Image Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
 • Swimming Pool +18

  Image Swimming Pool (2003) +18
  HD
  Swimming Pool (2003) +18
  Një autore britanik e librave misteriozë viziton shtëpinë e botuesit të saj në jug të Francës, ku bashkëjetesa e saj me vajzën e tij të pazakontë nis disa dinamika të ndjeshme.
  Image Swimming Pool (2003) +18
 • Unfaithful +16

  Image Unfaithful (2002) +16
  HD
  Unfaithful (2002) +16
  Jeta e një çifti të martuar në Nju Jork tronditet pasi gruaja përfshihet në një marrëdhënie jashtëmartesore...
  Image Unfaithful (2002) +16
 • Naples in Veils +18 aka Napoli Velata

  Image Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
  Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
  KUJDES: FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Në Napolin e pushtuar nga magjia dhe besëtytnisë, çmenduria dhe racionaliteti, një mister mbulon ekzistencën e Adrianës, e mbingarkuar nga një dashuri e papritur dhe një krim i dhunshëm.
  Image Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
 • Artificial Paradises +18

  Image Artificial Paradises (2012) +18
  HD
  Artificial Paradises (2012) +18
  Dy shoqe vizitojnë një festival të madh në një plazh në Brazil dhe vendosin të bëjnë qejf. Ato rebelohen me muzikën, alkoolin, drogën dhe me pasditen e nxehtë që kalojnë bashkë. Ato takojnë gjithashtu një djalë të ri dhe gjërat nuk mund të shkojnë më mirë. A mund të zgjasë kjo parajsë?
  Image Artificial Paradises (2012) +18