Familjar

 • Spread Your Wings

  Image Spread Your Wings (2019)
  HD
  Spread Your Wings (2019)
  Frymëzuar nga një histori e vërtetë, filmi tregon një histori të rrallë. Një adoleshent, del nga bota e tij e mbyllur, duke nisur një aventurë me babain e tij. Udhëtimi i jashtëzakonshëm drejt Evropës Veriore, hipur në një mjet fluturues, në shoqërinë e patave të egra...
  Image Spread Your Wings (2019)
 • LEGO DC: Batman – Family Matters

  Image LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
  HD
  LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
  Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë të keqin Kapuç të Kuq, që është fiksuar të shkatërrojë familjen Bat dhe gjithë qytetin Gotam.
  Image LEGO DC: Batman – Family Matters (2019)
 • Hacker

  Image Hacker (2019)
  HD
  Hacker (2019)
  Benjamini 13-vjeçar ka të njëjtin pasion, si e ëma, rreth teknologjisë dhe kibernetikës. Duke bërë hacker-in në jetimoren ku jeton, ngatërrohet me dosje sekrete shtetërore dhe zbulon të vërteta tronditëse rreth të ëmës.
  Image Hacker (2019)
 • Chak de! India

  Image Chak de! India (2007)
  HD
  Chak de! India (2007)
  Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të gjitha mosmarrëveshjeve.
  Image Chak de! India (2007)
 • Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

  Image Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2020)
  HD
  Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2020)
  Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në një dhomë sekrete. Ata kanë një mision: me ndihmën e një libri magjish të vjetër, ata duhet të mbledhin disa elementë për të bërë një pluhur magjik që të shpëtojnë botën e tyre, një botë magjike. Megjithatë, ata…
  Image Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2020)
 • The Santa Clause 2

  Image The Santa Clause 2 (2002)
  HD
  The Santa Clause 2 (2002)
  Skot Kalvin ka qenë një Babagjysh modest për dhjetë vjet, por gjithçkaje mund t'i vijë fundi nëse nuk gjen një Babagjyshe. Punët vështirësohen kur ky kusht duhet përmbushur para mbrëmjes së Krishtlindjeve.
  Image The Santa Clause 2 (2002)
 • The Santa Clause

  Image The Santa Clause (1994)
  HD
  The Santa Clause (1994)
  Kur Skot Kalvin vret pa dashje Babagjyshin Natën e Krishtlindjes, rekrutohet si me magji të bëhet Babagjyshi i ri. A do t'ia dalë mbanë në këtë detyrë të re?
  Image The Santa Clause (1994)
 • Mail Order Monster

  Image Mail Order Monster (2018)
  HD
  Mail Order Monster (2018)
  Një vajzë kërkon ndihmë dhe udhëzime nga një përbindësh robot për t'u përballur me bullizmin në shkollë dhe të dashurën e re të babait të saj.
  Image Mail Order Monster (2018)
 • The House with a Clock in Its Walls

  Image The House with a Clock in Its Walls (2018)
  HD
  The House with a Clock in Its Walls (2018)
  Një jetim i vogël i quajtur Luis Barnavelt ndihmon dajën e tij magjistar për të gjetur një orë me fuqinë për të shkatërruar botën.
  Image The House with a Clock in Its Walls (2018)
 • The Little Witch

  Image The Little Witch (2018)
  HD
  The Little Witch (2018)
  Ndiqni historinë e një shtrige të vogël e cila ka vendosur që të jetë magjistarja më e mirë e të gjithë pyllit. Bashkë me korbin e saj, Abrakas, endetnga njëra aventurë në tjetrën duke kaluartë gjitha pengesat që i dalin rrugës.
  Image The Little Witch (2018)
 • The Spiderwick Chronicles

  Image The Spiderwick Chronicles (2008)
  HD
  The Spiderwick Chronicles (2008)
  Pas zhvendosjes me mamanë e tyre në qytezën Spajdëruik, binjakët Xhared dhe Simon Grace së bashku me motrën e tyre Mel, do ta gjejnë veten në një botë alternative të mbushur me zana dhe krijesa magjike.
  Image The Spiderwick Chronicles (2008)
 • F.R.E.D.I.

  Image F.R.E.D.I. (2018)
  HD
  F.R.E.D.I. (2018)
  Një robot inteligjent dhe i adhurueshëm vidhet nga një laborator kërkimor i fshehtë dhe gjendet nga një djalë 15 vjeçar, i quajtur Xhejms. A përbën ai rrezik për fëmijët?
  Image F.R.E.D.I. (2018)
 • Troop Zero

  Image Troop Zero (2019)
  HD
  Troop Zero (2019)
  Në Xheorxhian rurale të vitit 1977, një vajzë e pakënaqur ëndërron jetën në hapësirë. Kur një konkurs i ofron asaj një shans për t'u regjistruar në "Regjistrimin e Artë" të NASA-s, ajo rekruton një grup të improvizuar, duke bere miqësi që zgjasin një jetë.
  Image Troop Zero (2019)
 • Little Miss Dolittle

  Image Little Miss Dolittle (2018)
  HD
  Little Miss Dolittle (2018)
  Një vajzë 11 vjeçare që mund të flasë me kafshët. Kur një hajdute sjell disa probleme në një kopsht zoologjik të zonës, ajo gjendet aty për t’i shpëtuar.
  Image Little Miss Dolittle (2018)
 • Sammy’s Great Escape

  Image Sammy’s Great Escape (2012)
  HD
  Sammy’s Great Escape (2012)
  Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të bëjnë të pamundurën për të dalë që atje dhe për të fituar sërish lirinë.
  Image Sammy’s Great Escape (2012)
 • Love at Second Sight aka Mon inconnue

  Image Love at Second Sight (2019) aka Mon inconnue
  HD
  Love at Second Sight (2019) aka Mon inconnue
  DASHURI ME SHIKIM TE DYTE: Një djalë mundohet ta bëjë gruan e tij të bjerë sërish në dashuri me të, pasi zgjohet në një realitet tjetër ku ajo nuk e njeh.
  Image Love at Second Sight (2019) aka Mon inconnue
 • A Boy Called Sailboat

  Image A Boy Called Sailboat (2018)
  HD
  A Boy Called Sailboat (2018)
  Një djalë i vogël në një familje meksikane e ka emrin Seilbot. Ai gjen një kitare një ditë dhe ndryshon jetën e të gjithëve.
  Image A Boy Called Sailboat (2018)
 • WALL·E

  Image WALL·E (2008)
  HD
  WALL·E (2008)
  Një robot përgjegjës për pastrimin e Tokës së mbuluar nga mbetjet, dashurohet me një robot tjetër. Së bashku do të nisen në një aventurë që do të ndryshojë fatin e njerëzimit...
  Image WALL·E (2008)
 • A-X-L

  Image A-X-L (2018)
  HD
  A-X-L (2018)
  A-X-L është një qen robotik që zhvillon një afrimitet të veçantë me një djalosh dhe do të bëjë gjithçka për të mbrojtur shokun e tij të ri.
  Image A-X-L (2018)
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • Pachamama – Pakamama: Thesari i Shenjtë

  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  HD
  Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  Pakamama: Thesari i Shenjtë Dublim Shqip Kur një statujë e shenjtë zhduket nga fshati i tij, një djalë me shpirt të madh që ëndërron të bëhet shaman, niset në një mision shumë të guximshëm për ta rikthyer atë.
  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
 • Mary and the Witch’s Flower – Meri dhe Lulja e Shtrigës

  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  HD
  Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  Meri dhe Lulja e Shtrigës Dublim Shqip Nëse vetëm për një natë, një forcë e mbinatyrshme bëhet e jota, cfarë do të bëje me të? Kjo është historia e Merit e cila do të gjejë një lule magjike që lulëzon vetëm 1 herë në 7 vjet...
  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
 • Dumbo Dublim Shqip

  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
  HD
  Dumbo (2019) Dublim Shqip
  Disney dhe regjisori visionar Tim Burton sjellin në jetë klasikun e dashur "Dumbo". Pronari i një cirku drejt falimentimit cakton Holtin dhe fëmijët e të tij që të kujdesen për një elefant të sapolindur me veshë gjigantë. Kur ata zbulojnë se Dumbo mund të fluturojë, cirku korr sukses duke tërhequr vemendjen e një biznesmeni lakmitar. Ai e merr Dumbon në…
  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
 • Epic – Beteja e Mbretërisë së fshehtë

  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  HD
  Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  Beteja e Mbretërisë së fshehtë Dublim Shqip Një adoleshente, e gjen veten në botën magjike të 'mbrojtësve të pyllit' dhe vendos t'i ndihmojë ata, për të shpëtuar botën e tyre... dhe tonën..
  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë