Fantashkencë

 • The Tuxedo

  Image The Tuxedo (2002)
  HD
  The Tuxedo (2002)
  Një shofer i pa fate duhet të marre rolin e një Agjenti Sekret duke përdore aftësitë e tija luftarake.
  Image The Tuxedo (2002)
 • Star Trek: Nemesis

  Image Star Trek: Nemesis (2002)
  HD
  Star Trek: Nemesis (2002)
  Sipërmarrja është thirrur në botën e Romulusit, duke u hequr sikur ata donin të negocionin për një Traktat Paqeje. Kapiteni Pikard dhe ekuipazhi i tij zbulojnë kërcënimin serioz që i kanoset Tokës, pasi Pretor (udhëheqësi) Shinzon ka në plan të sulmojë atë.
  Image Star Trek: Nemesis (2002)
 • Mail Order Monster

  Image Mail Order Monster (2018)
  HD
  Mail Order Monster (2018)
  Një vajzë kërkon ndihmë dhe udhëzime nga një përbindësh robot për t'u përballur me bullizmin në shkollë dhe të dashurën e re të babait të saj.
  Image Mail Order Monster (2018)
 • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

  Image Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
  HD
  Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
  Kur marrëdhënia e tyre kalon në krizë, një çift ndërmerr një procedurë mjekësore për ta fshirë njeri tjetrin nga kujtesa...
  Image Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
 • Astral

  Image Astral (2018)
  HD
  Astral (2018)
  Një student universiteti përballet me pasojat e projektimit yjor, kur e përdor për t'u rilidhur me mamanë e tij të vdekur.
  Image Astral (2018)
 • Officer Downe

  Image Officer Downe (2016)
  HD
  Officer Downe (2016)
  Bazuar në një roman, një polic i cili nuk vdes kurrë, kthehet herë pas here për të luftuar kundër krimit.
  Image Officer Downe (2016)
 • Equilibrium

  Image Equilibrium (2002)
  HD
  Equilibrium (2002)
  Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë të paligjshme.
  Image Equilibrium (2002)
 • Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan

  Image Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
  HD
  Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
  Paragusi mashtron Vexhetën për të ardhur në një planet të sajuar të quajtur "Vexheta i Ri". Ai s'di shumë e më vonë kupton se Broli është Super Sajani legjendar që përpiqet ta paralajmërojë Goku (Qaramani).
  Image Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan (1993)
 • Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku

  Image Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
  HD
  Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
  Kjo është historia e Bardok, babait të Gokut. E cila tregon për shkatërrimin e planetit Vexhita dhe rebelimin e babait të Gokut ndaj të fuqishmit Friza!
  Image Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
 • F.R.E.D.I.

  Image F.R.E.D.I. (2018)
  HD
  F.R.E.D.I. (2018)
  Një robot inteligjent dhe i adhurueshëm vidhet nga një laborator kërkimor i fshehtë dhe gjendet nga një djalë 15 vjeçar, i quajtur Xhejms. A përbën ai rrezik për fëmijët?
  Image F.R.E.D.I. (2018)
 • Kin

  Image Kin (2018)
  HD
  Kin (2018)
  I ndjekur nga një kriminel hakmarrës, federalët dhe një bandë e ushtarëve nga jashtë planetit, një ish i dënuar dhe një vëlla adoleshent i adoptuar, detyrohen të shkojnë në arrati me një armë me origjinë misterioze, si mbrojtja e tyre e vetme.
  Image Kin (2018)
 • Boy 7

  Image Boy 7 (2015)
  HD
  Boy 7 (2015)
  Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty. Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik.
  Image Boy 7 (2015)
 • Battle of The Damned

  Image Battle of The Damned (2013)
  HD
  Battle of The Damned (2013)
  Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.
  Image Battle of The Damned (2013)
 • August Eighth

  Image August Eighth (2012)
  HD
  August Eighth (2012)
  8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që kërkon vëmendje të vazhdueshme... Për t'u bërë më keq, Gjeorgjia ka filluar luftën me Rusinë dhe asaj i duhet të shpëtojë djalin e saj...
  Image August Eighth (2012)
 • The Colony

  Image The Colony (2013)
  HD
  The Colony (2013)
  Të detyruar pët të jetuar në nëntokë nga akullnajat ardhëshme, një pjesë e të mbijetuarve duhet të luftojë për të ruajtur njerëzimin kundër një kërcënim edhe më të egër se natyra.
  Image The Colony (2013)
 • Illang: The Wolf Brigade

  Image Illang: The Wolf Brigade (2018)
  HD
  Illang: The Wolf Brigade (2018)
  Në vitin 2029, një skuadër speciale e policisë lufton një grup terrorist që kundërshton ribashkimin e dy shteteve koreane. Por, pas kësaj lufte, qëndrojnë intriga dhe të fshehta pa fund...
  Image Illang: The Wolf Brigade (2018)
 • What Happened to Monday

  Image What Happened to Monday (2017)
  HD
  What Happened to Monday (2017)
  Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur fushatën "Një fëmijë për familje". Në fshehtësi, Terrens Setman, rrit shtatënjaket identike që e bija lind para se të vdesë.
  Image What Happened to Monday (2017)
 • Sorry to Bother You

  Image Sorry to Bother You (2018)
  HD
  Sorry to Bother You (2018)
  Në një realitet tjetër të Oklandit të ditëve të sotme, shitësi Kasius Grin e gjen veten në një univers makabër, pasi zbulon çelësin e fitimit të të mirave materiale. Ndërkohë që karriera e Kasius vjen në rritje, miqtë dhe kolegët e tij organizojnë një protestë kundër shtypjes së korporatave. Në ç'krah do qëndrojë ai?
  Image Sorry to Bother You (2018)
 • Nathan’s Kingdom

  Image Nathan’s Kingdom (2018)
  HD
  Nathan’s Kingdom (2018)
  Natan është një djalë i rritur i cili vuan nga autizmi. Motra e tij e vogël ia ka përkushtuar të gjithë jetën e saj përkujdesjes ndaj tij duke u futur edhe ajo në botën e tij imagjinare. Ai kërkon një mbretëri imagjinare për strehim. A nuk e kemi të gjithë një mbretëri të tillë?
  Image Nathan’s Kingdom (2018)
 • Becoming

  Image Becoming (2020)
  HD
  Becoming (2020)
  Një çift takon pa vetëdije një entitet të lig që posedon burra duke u hequr dalëngadalë identitetin e tyre.
  Image Becoming (2020)
 • Freaks of Nature

  Image Freaks of Nature (2015)
  HD
  Freaks of Nature (2015)
  Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe - derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë - një njeri, një vampire dhe një zombi - janë bërë bashkë për të zbuluar se si ti heqin qafe vizitorët.
  Image Freaks of Nature (2015)
 • Hotel Artemis

  Image Hotel Artemis (2018)
  HD
  Hotel Artemis (2018)
  Filmi është i vendosur në të ardhmen e afërt, në Los Anxhelesin e shkatërruar nga trazirat, ku një infermiere drejton Hotelin Artemis, një dhomë urgjence sekrete për kriminelë.
  Image Hotel Artemis (2018)