Fantazi

 • The Vast of Night

  Image The Vast of Night (2019)
  HD
  The Vast of Night (2019)
  Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ndryshojë të ardhmen e qytetit të tyre përgjithmonë.
  Image The Vast of Night (2019)
 • The Mask

  Image The Mask (1994)
  HD
  The Mask (1994)
  Stanley Ipkis nënpunës në bank, është shndërruar në një super-hero, maniak kur vesh një maskë misterioze.
  Image The Mask (1994)
 • Prince of Persia: The Sands of Time

  Image Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
  HD
  Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
  Duke u birësuar nga rrugët e Nasafit nga Mbreti Sharaman i Persisë, i riu Dastan rrite midis mbretërve dhe shumë shpejt fiton vendin e tij si luftëtar i madhe dhe princ. Por kur një spiun dërgon fjalë se Qyteti i Shenjtë i Alamutit po furnizon me armë armiqtë e Persisë, vëllai adoptues i Dastanit, Tasi, urdhëron pushtimin e qytetit të…
  Image Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
 • The Santa Clause 2

  Image The Santa Clause 2 (2002)
  HD
  The Santa Clause 2 (2002)
  Skot Kalvin ka qenë një Babagjysh modest për dhjetë vjet, por gjithçkaje mund t'i vijë fundi nëse nuk gjen një Babagjyshe. Punët vështirësohen kur ky kusht duhet përmbushur para mbrëmjes së Krishtlindjeve.
  Image The Santa Clause 2 (2002)
 • Just My Luck

  Image Just My Luck (2006)
  HD
  Just My Luck (2006)
  Eshlin e njohin si femrën më me fat në botë. Ajo ka një jetë fantastike deri në çastin që puth një djalë të panjohur... Më tej gjithçka kthehet në ferr.
  Image Just My Luck (2006)
 • Ender’s Game

  Image Ender’s Game (2013)
  HD
  Ender’s Game (2013)
  Toka u shkatërrua nga Formiksët, një racë aliene në dukje e vendosur për të shfarosur njerëzimin. Shtatëdhjetë vjet më vonë, njerëzit e Tokës mbeten të bashkuar për të parandaluar zhdukjen e tyre nga kjo specie aliene superiore nga ana teknologjike. Ender Uigin, një djalosh i qetë por brilant, mund të bëhet shpëtimtari i racës njerëzore. Ai ndahet nga motra e…
  Image Ender’s Game (2013)
 • The House with a Clock in Its Walls

  Image The House with a Clock in Its Walls (2018)
  HD
  The House with a Clock in Its Walls (2018)
  Një jetim i vogël i quajtur Luis Barnavelt ndihmon dajën e tij magjistar për të gjetur një orë me fuqinë për të shkatërruar botën.
  Image The House with a Clock in Its Walls (2018)
 • The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable

  Image The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable (2013)
  HD
  The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable (2013)
  Një luftëtar barbar i shpëton skllevërisë dhe i vihet pas ish pronari i tij, ndërsa ai përpiqet të kthehet në vendin e tij.
  Image The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable (2013)
 • Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku

  Image Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
  HD
  Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
  Kjo është historia e Bardok, babait të Gokut. E cila tregon për shkatërrimin e planetit Vexhita dhe rebelimin e babait të Gokut ndaj të fuqishmit Friza!
  Image Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku (1990)
 • The Spiderwick Chronicles

  Image The Spiderwick Chronicles (2008)
  HD
  The Spiderwick Chronicles (2008)
  Pas zhvendosjes me mamanë e tyre në qytezën Spajdëruik, binjakët Xhared dhe Simon Grace së bashku me motrën e tyre Mel, do ta gjejnë veten në një botë alternative të mbushur me zana dhe krijesa magjike.
  Image The Spiderwick Chronicles (2008)
 • Status Update

  Image Status Update (2018)
  HD
  Status Update (2018)
  Kajëll Mor, një adoleshent që nuk po ambientohet me divorcin e prindërve të tijdhe me shkollën e re, fiksohet pas një aplikacioni magjik që statuset në media sociale i kthen të vërteta.
  Image Status Update (2018)
 • The Scorpion King: Book of Souls

  Image The Scorpion King: Book of Souls (2018)
  HD
  The Scorpion King: Book of Souls (2018)
  Mbreti Akrep bashkohet me luftëtaren e quajtur Tala, që është motra e mbretit Nubian. Së bashku ata kërkojnë legjendën relike të njohur si Libri i Shpirtrave, që do t'i ndihmojë t'i japin fund sundimit të së keqes.
  Image The Scorpion King: Book of Souls (2018)
 • Pan’s Labyrinth

  Image Pan’s Labyrinth (2006)
  HD
  Pan’s Labyrinth (2006)
  Duke jetuar me njerkun tiranik në një shtëpi me nënën e saj shtatzënë, Ofelia 10-vjeçare ndihet e vetmuar, por kur ajo zbulon një labirint të prishur që ruhet nga një satir misterioz, i cili supozohet që njeh fatin e saj. Dhe nëse dëshiron Ofelia të kthehet babai i saj i vërtetë, ajo duhet të kryejë tri detyra të tmerrshme.
  Image Pan’s Labyrinth (2006)
 • Ninja Apocalypse

  Image Ninja Apocalypse (2014)
  HD
  Ninja Apocalypse (2014)
  Të akuzuar për vrasjen e mjeshtërit, Klani i Humbur duhet patjetër të luftojnë për të dalur nga një bunker nëntoksor i mbushur me armiq mbinatyror, mutantë dhe zombi mishngrënës.
  Image Ninja Apocalypse (2014)
 • Life of Pi

  Image Life of Pi (2012)
  HD
  Life of Pi (2012)
  Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një tjetër të mbijetuar… një tigër të frikshëm Bengal.
  Image Life of Pi (2012)
 • Apostle

  Image Apostle (2018)
  HD
  Apostle (2018)
  Në vitin 1905, një person është në një mision të rrezikshëm për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer nga një kult fetar në një ishull të izoluar.
  Image Apostle (2018)
 • Sorry to Bother You

  Image Sorry to Bother You (2018)
  HD
  Sorry to Bother You (2018)
  Në një realitet tjetër të Oklandit të ditëve të sotme, shitësi Kasius Grin e gjen veten në një univers makabër, pasi zbulon çelësin e fitimit të të mirave materiale. Ndërkohë që karriera e Kasius vjen në rritje, miqtë dhe kolegët e tij organizojnë një protestë kundër shtypjes së korporatave. Në ç'krah do qëndrojë ai?
  Image Sorry to Bother You (2018)
 • Constantine: City of Demons

  Image Constantine: City of Demons (2018)
  HD
  Constantine: City of Demons (2018)
  Një seri e animuar që përqendrohet në aventurat e detektivit me fuqi të mbinatyrshme, John Constantine.
  Image Constantine: City of Demons (2018)
 • Harmony

  Image Harmony (2018)
  HD
  Harmony (2018)
  Një vajzë e re me aftësinë që të thith frikën nga njerëzit e tjerë, duhet të mësoj të kontrolloj fuqitë dhe frikërat e saj, që të arrij të luftoj negativitetin që po shtohet në botë. Ajo nuk është vetëm në këtë detyrë, ekzistojnë dhe 5 të tjerë në botë, të cilët dihet t’i takoj.
  Image Harmony (2018)
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • Dumbo Dublim Shqip

  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
  HD
  Dumbo (2019) Dublim Shqip
  Disney dhe regjisori visionar Tim Burton sjellin në jetë klasikun e dashur "Dumbo". Pronari i një cirku drejt falimentimit cakton Holtin dhe fëmijët e të tij që të kujdesen për një elefant të sapolindur me veshë gjigantë. Kur ata zbulojnë se Dumbo mund të fluturojë, cirku korr sukses duke tërhequr vemendjen e një biznesmeni lakmitar. Ai e merr Dumbon në…
  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
 • Coma a.k.a. Koma

  Image Coma (2019) a.k.a. Koma
  HD
  Coma (2019) a.k.a. Koma
  Kur zgjohet në një botë të re dhe të rrezikshme, një djalë i ri duhet të përballet me sfida dhe mistere për zbuluar se çfarë është reale dhe çfarë është një fantazi.
  Image Coma (2019) a.k.a. Koma
 • Along with the Gods: The Last 49 Days

  Image Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
  HD
  Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
  Në Jetën e Përtejme një rojtar do ndihmojë një shpirt të humbur gjatë gjyqeve të tij, ndërsa dy ndihmësit e tij të tjerë ndihmojnë një ish-rojtar në tokë, duke zbuluar kështu dhe të vërtetën e historisë së tyre mijëra vjeçare.
  Image Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
 • Bleach

  Image Bleach (2018)
  HD
  Bleach (2018)
  Një i ri gjimnazist mund të shohë fantazma si dhe shpirtra të këqij. Një korrëse shpirtrash i transferon pa dashur fuqitë e saj dhe ai e gjen veten duke luftuar shpirtrat që e ndjekin dhe nga e kaluara...
  Image Bleach (2018)