Horror

 • The Bridge Curse

  Image The Bridge Curse (2020)
  HD
  The Bridge Curse (2020)
  Studentët e universitetit, duke planifikuar një provë të fillimit të guximit për shokët e tyre të klasës, zgjedhin një urë kampusi që thuhet se përndiqet nga një fantazmë hakmarrëse femër.
  Image The Bridge Curse (2020)
 • Bullets of Justice

  Image Bullets of Justice (2019)
  HD
  Bullets of Justice (2019)
  Gjatë Luftës së Tretë Botërore, qeveria amerikane nisi një projekt sekret për të krijuar ushtarë të fortë duke shartuar njerëzit me derrat. 25 vjet më vonë, kjo specie e re e quajtur Turiri, i rrit dhe i ha njerëzit si kafshët. Rob Xhastisi, i cili punon për një grup rezistence njerëzish, ë shansi i fundit për të zbuluar se si…
  Image Bullets of Justice (2019)
 • 12 Hour Shift

  Image 12 Hour Shift (2020)
  HD
  12 Hour Shift (2020)
  Trupat fillojnë të grumbullohen kur një infermiere, përdoruese e drogës, dhe kushëriri i saj përpiqen të gjejnë një veshkë zëvendësuese për një trafikant organesh.
  Image 12 Hour Shift (2020)
 • The New Mutants

  Image The New Mutants (2020)
  HD
  The New Mutants (2020)
  Pesë mutantë të rinj, sapo zbuluan aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër vullnetit të tyre, luftojnë për t'i shpëtuar mëkateve të tyre të kaluara dhe për të shpëtuar veten
  Image The New Mutants (2020)
 • Books of Blood

  Image Books of Blood (2020)
  HD
  Books of Blood (2020)
  Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre historive të mbetura në hapësirë?? dhe në kohë.
  Image Books of Blood (2020)
 • Scary Bride +18

  Image Scary Bride (2020) +18
  HD
  Scary Bride (2020) +18
  Nusja e Frikshme: Një i ri amerikan udhëton në Rusi në kërkim të një nuseje, por ku takon vajzën e ëndrrave të tij, ai duhet të mbijetojë për t'u kthyer në shtëpi...
  Image Scary Bride (2020) +18
 • The Wolf of Snow Hollow

  Image The Wolf of Snow Hollow (2020)
  HD
  The Wolf of Snow Hollow (2020)
  Një qytet i vogël malor kaplohet nga terrori teksa kufoma njerëzish zbulohen çdo hënë të plotë. Duke humbur gjumin, duke rritur një vajzë adoleshente dhe duke u kujdesur për babanë e sëmurë, oficeri Marshall përpiqet t'i kujtojë vetes, se njerëzit ujq nuk ekzistojnë.
  Image The Wolf of Snow Hollow (2020)
 • Do Not Reply

  Image Do Not Reply (2020)
  HD
  Do Not Reply (2020)
  Çelsi, një adoleshente, rrëmbehet përmes një aplikacioni në rrjetet sociale nga Bred dhe mbahet rob me vajzat e tjera që do të bëhen viktima të vrasjeve të filmuara të tij.
  Image Do Not Reply (2020)
 • The Dead Ones

  Image The Dead Ones (2019)
  HD
  The Dead Ones (2019)
  Për katër adoleshentë, dënimi për të kryer gjatë verës do të jetë caktimi i një vendi për të pastruar shkollën e tyre të mesme pas një incidenti të tmerrshëm. Por ata nuk janë vetëm; një bandë makabre e veshur me petkat e katër kalorësve të Apokalipsit - uria, murtaja, lufta dhe vdekja i ka mbyllur brenda dhe po i gjuan…
  Image The Dead Ones (2019)
 • Jessabelle

  Image Jessabelle (2014)
  HD
  Jessabelle (2014)
  Pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë,  Xhezabela kthehet në shtëpinë e fëmijërisë për t'u shëruar. Aty ajo përballet me një prezencë shumë të çuditshme që...
  Image Jessabelle (2014)
 • Fear PHarm

  Image Fear PHarm (2020)
  HD
  Fear PHarm (2020)
  Një grup të rinjsh duan të provojnë një argetim ndryshe nga rutina e tyre. Ata vendosin të marrin pjesë në një lojë mes fushave të misrit edhe pse e dinin të shkuarën e errët të atij vendi. Loja merr një kthese të tmerrshme për 4 të rinjtë..
  Image Fear PHarm (2020)
 • Widow’s Point

  Image Widow’s Point (2019)
  HD
  Widow’s Point (2019)
  Një shkrimtar provon të kalojë një fundjavë i mbyllur në një far famëkeq për të shitur librin e tij të ri, por bie pre e ngjarjeve të parpritura paranormale.
  Image Widow’s Point (2019)
 • The Babysitter: Killer Queen

  Image The Babysitter: Killer Queen (2020)
  HD
  The Babysitter: Killer Queen (2020)
  Dy vite mbasi i mbijetoi një kultit Satanik, Cole jeton një tjetër makth: shkolla e mesme. Po demonët e të shkuarës së tij? Akoma ja bëjnë jetën ferr.
  Image The Babysitter: Killer Queen (2020)
 • Follow Me a.k.a No Escape

  Image Follow Me (2020) a.k.a No Escape
  HD
  Follow Me (2020) a.k.a No Escape
  Një personazh i famshëm në rrjetet sociale udhëton bashkë me shoqërinë e tij në Moskë për të bërë filmime të reja për kanalin e tij në internet. Duke kaluar limitet dhe duke kërkuar rrezikun hyjnë në një botë të ftohtë misteri, dhune dhe rreziku.
  Image Follow Me (2020) a.k.a No Escape
 • Intersect

  Image Intersect (2020)
  HD
  Intersect (2020)
  Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme të universit të ardhura nga thyerja e ligjeve të kohës dhe hapësirës.
  Image Intersect (2020)
 • Dark Forces

  Image Dark Forces (2020)
  HD
  Dark Forces (2020)
  Një kriminel i rrezikshëm, i cili është në kërkim të motrës së tij, fillon t’i gjejë përgjigjet që kërkon në një hotel me të ftuar të çuditshëm.
  Image Dark Forces (2020)
 • Antebellum

  Image Antebellum (2020)
  HD
  Antebellum (2020)
  Autorja e suksesshme Veronika Henli, e gjen veten të ngujuar në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj çfarë po ndodh, përpara se të jetë shumë vonë.
  Image Antebellum (2020)
 • The Closet

  Image The Closet (2020)
  HD
  The Closet (2020)
  Pas vdekjes se gruas, Jeon Sang Uon duhet të kujdeset për vajzën e tij. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë pas dore vajzën e tij, e cila me zhgënjimin e saj bie pre e një djalli të fshehur në dollap. Sang Uon ka vetëm 3 ditë kohë për të kthyer të bijën sërish në botën e të…
  Image The Closet (2020)
 • Bumperkleef

  Image Bumperkleef (2019)
  HD
  Bumperkleef (2019)
  Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i cili kërkon të hakmerret duke e përndjekur familjen hap pas hapi.
  Image Bumperkleef (2019)
 • #Alive

  Image #Alive (2020)
  HD
  #Alive (2020)
  Përhapja e shpejtë e një infeksioni të panjohur ka lënë një qytet të tërë në një kaos të paqeverisshëm, por një i mbijetuar mbetet gjallë në izolim, është historia e tij.
  Image #Alive (2020)
 • Leatherface

  Image Leatherface (2017)
  HD
  Leatherface (2017)
  "Fytyrë Lëkura": Një adoleshent fytyrë-mbuluar me lëkurë arratiset nga një spital psikiatrik bashkë me tre tjerë, duke rrëmbyer një infermiere dhe e çon atë në një udhëtim drejt ferrit, ndërkohë ai ndiqet nga një ligjvënës për hakmarrje.
  Image Leatherface (2017)
 • The Owners

  Image The Owners (2020)
  HD
  The Owners (2020)
  Një grup të rinjsh shkojnë të vjedhin një shtëpi por nuk dinë rrezikun e madh që i pret nga pronarët e shtëpisë.
  Image The Owners (2020)
 • After She Wakes

  Image After She Wakes (2019)
  HD
  After She Wakes (2019)
  Pas një tragjedie të tmerrshme, një mama e izoluar me vajzën e saj fillon të ketë probleme me gjumin të cilat duken të kenë lidhje me një realitet djallëzor.
  Image After She Wakes (2019)