Komedi

 • Qarib Qarib Single

  Image Qarib Qarib Single (2017)
  HD
  Qarib Qarib Single (2017)
  Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë më shumë kur ata ndërmarrin një udhëtim për në Rishikesh.
  Image Qarib Qarib Single (2017)
 • The Mask

  Image The Mask (1994)
  HD
  The Mask (1994)
  Stanley Ipkis nënpunës në bank, është shndërruar në një super-hero, maniak kur vesh një maskë misterioze.
  Image The Mask (1994)
 • Skateboard or Die

  Image Skateboard or Die (2018)
  HD
  Skateboard or Die (2018)
  Majku futet në një botë vrasjesh, pasi has rastësisht shokun e tij më të mirë, Edin, që e mendonte të vdekur në aksion 10 vjet më parë. Për të shpëtuar gjallë, Majku dhe Edi duhet të bashkëpunojnë tashmë si anëtarë të bandës kriminale, të Klubit të Gjuetarëve.
  Image Skateboard or Die (2018)
 • Why Hide? 16+

  Image Why Hide? (2018) 16+
  HD
  Why Hide? (2018) 16+
  Një grup miqsh mblidhen për festa në një shtëpizë të largët por shumë shpejt, planet shkojnë ters. Një nga miqtë humbet dhe del në pah e vërteta e marrjes së asaj shtëpize për pushime. Krishtlindjet kthehen në kaos dhe e pasojnë makthe të përgjakshme...
  Image Why Hide? (2018) 16+
 • The Tuxedo

  Image The Tuxedo (2002)
  HD
  The Tuxedo (2002)
  Një shofer i pa fate duhet të marre rolin e një Agjenti Sekret duke përdore aftësitë e tija luftarake.
  Image The Tuxedo (2002)
 • Natale a 5 stelle

  Image Natale a 5 stelle (2018)
  HD
  Natale a 5 stelle (2018)
  Kur kryeministri italian dhe dashnorja e tij nga partia opozitare gjejnë një të vdekur në suitën e hotelit, gjatë udhëtimit në Hungari, ata përfshihen në një seri situatash komike. Satirë mbi moralin dhe jetën e politikanëve...
  Image Natale a 5 stelle (2018)
 • Cheeky +18

  Image Cheeky (2000) +18
  HD
  Cheeky (2000) +18
  FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ndërsa kërkonte një apartament në Londër për të dashurin e saj venecian, Karla merr me qera një apartament me pamje nga Thames. Atje ajo takohet me agjenten e pasurive të patundshme super të eksituar dhe lesbike, Moirën.
  Image Cheeky (2000) +18
 • The Mobfathers

  Image The Mobfathers (2016)
  HD
  The Mobfathers (2016)
  Kur një bos gangsterësh diagnostifikohet me një sëmundje të pashërueshme, ai kërkon të zgjedhë midis dy zëvendësve të tij për ta pasuar.
  Image The Mobfathers (2016)
 • Made in Italy

  Image Made in Italy (2018)
  HD
  Made in Italy (2018)
  Riko punon në një fabrikë sallami, si babai i tij. Dashuria e vërtetë që ndien për Sarën, gruan e tij, tashmë është në krizë. Ashtu si dhe vetë Italia... Ndërsa Rikoja është i pakënaqur me punën e tij, ai është me fat që e ka atë punë, ndryshe nga kolegët e tij që pushohen në moshën pesëdhjetë vjeçare. As shoqëria…
  Image Made in Italy (2018)
 • The Santa Clause 2

  Image The Santa Clause 2 (2002)
  HD
  The Santa Clause 2 (2002)
  Skot Kalvin ka qenë një Babagjysh modest për dhjetë vjet, por gjithçkaje mund t'i vijë fundi nëse nuk gjen një Babagjyshe. Punët vështirësohen kur ky kusht duhet përmbushur para mbrëmjes së Krishtlindjeve.
  Image The Santa Clause 2 (2002)
 • Just My Luck

  Image Just My Luck (2006)
  HD
  Just My Luck (2006)
  Eshlin e njohin si femrën më me fat në botë. Ajo ka një jetë fantastike deri në çastin që puth një djalë të panjohur... Më tej gjithçka kthehet në ferr.
  Image Just My Luck (2006)
 • Babysitting 2

  Image Babysitting 2 (2015)
  HD
  Babysitting 2 (2015)
  Franku, e dashura e tij Sonia dhe disa miq të tjerë shkojnë me pushime në Brazil. Kur Franku, miqtë e tij, dy vajzat dhe gjyshja e Sonias largohen për të vizituar një shpellë, çdo gjë shkon keq dhe këtu fillojnë aventurat e tyre të çmendura.
  Image Babysitting 2 (2015)
 • The Santa Clause

  Image The Santa Clause (1994)
  HD
  The Santa Clause (1994)
  Kur Skot Kalvin vret pa dashje Babagjyshin Natën e Krishtlindjes, rekrutohet si me magji të bëhet Babagjyshi i ri. A do t'ia dalë mbanë në këtë detyrë të re?
  Image The Santa Clause (1994)
 • Mr. Go

  Image Mr. Go (2013)
  HD
  Mr. Go (2013)
  Kjo është historia e mrekullueshme e miqësisë mes Ling Ling, një gorille gjigante, që luan mirë bejzboll dhe Weiweit, një vajze jetime 15 vjeçare, njëkohësisht mjeshtre cirku. Tregimi mbi lidhjen e tyre të fortë dhe pengesat, që u duhet të kalojnë së bashku, vjen në formën e një komedie sportive prekëse.
  Image Mr. Go (2013)
 • The Janky Promoters

  Image The Janky Promoters (2009)
  HD
  The Janky Promoters (2009)
  Dy promotor narkomanë, marrin një reper të famshëm për një shfaqje të dështuar pa filluar mirë. Rruga e tyre është plot probleme dhe gjëra të paparashikuara sepse janë promotorët më dështak në treg.
  Image The Janky Promoters (2009)
 • Return of the Hero

  Image Return of the Hero (2018)
  HD
  Return of the Hero (2018)
  Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër të tij, që Polina të mos dëshpërohet, por telashet nisin kur Nëvili kthehet në shtëpi...
  Image Return of the Hero (2018)
 • Inside Llewyn Davis

  Image Inside Llewyn Davis (2013)
  HD
  Inside Llewyn Davis (2013)
  Brenda Luin Dejvis ndjek një javë në jetën e një këngëtari të ri popullor teksa ai navigon në skenën e muzikës të fshatit Grinuiç në vitit 1961. Me kitarën në krah, i përballur me dimrin e ashpër të Nju Jorkut, ai po mundohet t’ia dalë si muzikant pavarësisht pengesave, shpesh të shkaktuara nga vetë ai.
  Image Inside Llewyn Davis (2013)
 • Shaun of the Dead

  Image Shaun of the Dead (2004)
  HD
  Shaun of the Dead (2004)
  Një burrë vendos ta ndryshojë jetën e tij në agoni duke rifituar ish-të dashurën e tij, duke rregulluar marrëdhënien me nënën e tij dhe duke u marrë me një komunitet të tërë të vdekurish të rikthyer në jetë për të ngrënë të gjallët.
  Image Shaun of the Dead (2004)
 • Casanova +16

  Image Casanova (2005) +16
  HD
  Casanova (2005) +16
  Me një reputacion si joshësh i papërmbajtur i femrave, pa marr parasysh statusin e tyre martesor,një donzhuan me nam njeh një bukuroshe që me sa duket s'bie pre e sharmit të tij.Teksa vazhdon me aventurat e tij, ai gjen dashurinë e papritur...
  Image Casanova (2005) +16
 • Babysitting

  Image Babysitting (2014)
  HD
  Babysitting (2014)
  Një baba i pasur, por jo i vëmendshëm, së bashku me gruan e tij, po hetojnë zhdukjen e djalit dhe dados burrë, në një shtëpi të shkatërruar brenda natës.
  Image Babysitting (2014)
 • Bodied

  Image Bodied (2018)
  HD
  Bodied (2018)
  Film i prodhuar nga Eminem : Një student i zakonshëm gjen sukses dhe bën nam në betejat e rrepit pasi mbrojtja e një detyre rreth tyre kthehet në fiksim për të konkurruar...
  Image Bodied (2018)
 • Blue Streak

  Image Blue Streak (1999)
  HD
  Blue Streak (1999)
  Përpara se të arrestohej, një hajdut fsheh një diamant në një vend të sigurt. Pas lirimit nga burgu ai shkon ta kërkojë, po ai vend tashmë është kthyer në një stacion policie. Si do ta marrë mbrapsht diamantine e tij?
  Image Blue Streak (1999)